Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry budowanie » Gry dom 9 gier

Budowanie domku z piernika

Ocena gry

Znów budujemy domek, lecz tym razem nie jest to zwykły dom ceglany, lecz jest to dom z piernika. Korzystając z gotowych elementów wybierz te najładniejsze i zbuduj swój piernikowy dom. Do budowania domku potrzebujesz myszki komputerowej.


Zbuduj domek dla Smerfów

Ocena gry

Zbuduj domek dla Smerfów to gra w której jak już się pewnie domyśliliście po samej nazwie gry będziemy budować domek dla Smerfów oczywiście korzystając z gotowych elementów. Wybierz element i zamontuj go na domku. Graj z użyciem myszki komputerowej.


Gra budowanie domu

Ocena gry

Zawsze marzyliście już mieć swój własny dom? Zbudujcie swój własny domek a potem go udekorujcie i umeblujcie.Macie już bardzo wiele gotowych mebli i innych dodatków, które musicie poukładać w domu na właściwych miejscach tak aby wszystko do siebie razem ładnie pasowało.Buduj i mebluj dom myszką komputerową.


Umebluj dom

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał/a umeblować dom.Masz gotowe meble oraz wiele innych przedmiotów, które musisz ładnie poukładać w swoim domu.Mebluj myszką.Gra budowanie miasta

Ocena gry

Zbuduj swoje własne wymarzone miasto w jakim chciałbyś/abyś mieszkać w przyszłości.Jak wybudujesz miasto to ładnie je udekoruj gotowymi elementami.Potrzebna będzie ci tylko myszka komputerowa.Powodzenia!


Halloweenowy dom

Ocena gry

Udekoruj w tej grze dom na Halloween.Masz bardzo wiele gotowych elementów, którymi musisz udekorować swój dom.Niech twój dom będzie na prawdę bardzo straszny.Dekoruj za pomocą myszki komputerowej.


Gra ukryte obiekty w domu

Ocena gry

Popatrz i zobacz dokładanie gdzie znajdują się przedmioty, które są oznaczone na czarno abyś je odszukał na obrazku. Musisz odszukać ich. Myszką zagraj w tą grę.


Meblowanie domu

Ocena gry

Meblowanie domu jest to gra w której naszym zadaniem jest umeblować jak najładniej meblami dom. Wybierz najładniejsze meble, które ci się podobają i umebluj nimi dom. Graj myszką.


Budowanie i meblowanie domu

Ocena gry

Zbuduj swój własny dom i umebluj go jak najładniej. Musisz postarać się aby ładnie rozplanować i ułożyć meble. Układaj meble jak najładniej. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej do gry.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dom
 • Gra budowanie domu

  Gra budowanie domu

  Oglądana: 10644 ocena: 10.00

 • Meblowanie domu

  Meblowanie domu

  Oglądana: 8048 ocena: 0.00

 • Gra ukryte obiekty w domu

  Gra ukryte obiekty w domu

  Oglądana: 6897 ocena: 6.00

 • Budowanie i meblowanie domu

  Budowanie i meblowanie domu

  Oglądana: 6504 ocena: 9.50

 • Umebluj dom

  Umebluj dom

  Oglądana: 6066 ocena: 0.00

 • Halloweenowy dom

  Halloweenowy dom

  Oglądana: 3104 ocena: 0.00

 • Gra budowanie miasta

  Gra budowanie miasta

  Oglądana: 2890 ocena: 0.00

 • Zbuduj domek dla Smerfów

  Zbuduj domek dla Smerfów

  Oglądana: 1226 ocena: 0.00

 • Budowanie domku z piernika

  Budowanie domku z piernika

  Oglądana: 934 ocena: 0.00

Reklama

cookie