Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów 146 gier

3 diamenty w jednej lini

Ocena gry

Klikajmy na takie diamenty, które znajdują się co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru może też być więcej niż 3. Niech diamenty znikają a ty dostawaj punkty. Myszka nam jest potrzebna do grania.


Gra z diamentami

Ocena gry

Przenosimy się do kopalni diamentów. Jest to bardzo ciężka praca kopanie diamentów lecz ty tylko musisz przepychać diamenty na odpowiednie miejsce. Przepchnijmy diamenty do wyznaczonych miejsc. Myszka jest ci bardzo potrzebna.


Diamenty

Ocena gry

Zagraj w darmową grę diamenty. Należy ustawiać i przestawiać tak diamenty aby koło siebie lub obok siebie znalazły się co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru. Potrzebujesz do tej gry myszki komputerowej.


Gra trzy w jednej lini

Ocena gry

Zagraj w prostą grę. Celem tej gry jest to aby tak ustawiać kulki aby znalazły się trzy takie same kulki w jednej lini. Wtedy one znikną trzy takie same. Używaj myszki.Pływające pingwiny

Ocena gry

Pływaj pingwinami zbieraj monety a także wiele wiele innych przedmiotów. Pływaj pingwinami. Naucz się pływać przy okazji jeżeli nie umiesz. Pływaj za pomocą myszki komputerowej.


Mario dla najmłodszych

Ocena gry

Jest to najłatwiejsze Mario dla najmłodszych graczy naszego serwisu. Zagraj w mario dla najmłodszych ta gra jest trochę łatwiejsza od zwykłego Mario. Graj za pomocą strzałek oraz klawiszy W,A,S,D


Gra wymiennicy

Ocena gry

Ta gra polega na wybraniu sobie jednego z dwóch dostępnych graczy może to być Tood lub jego starsza siostra Riley. Musimy niszczyć drzewa jedną z wybranych postaci a robimy to za pomocą myszki komputerowej.


Gra papaj całowanie

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest całowanie się w roli popoya z jego ukochaną dziewczyną o którą cały czas walczy ze swoim rywalem. Graj i całuj się używając myszki komputerowej.


Gra całowanie dla dzieci

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby całować swoich chłopaków lub swoje dziewczyny.Zależy to od tego czy gramy dziewczyną czy też chłopakiem.Gramy za pomocą myszki oraz strzałek.Polecam tą grę.


Gra przygodowa dla maluchów

Ocena gry

Ta gra jest bardzo podobna do gry mario tylko tutaj zamiast kaczek są jabłka oraz wiele innych warzyw i owoców.Naszym zadaniem jest dojść jak najszybciej do mety.Gramy za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra dentystyczna dla dzieci

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby leczyć i wybielać zęby maluchom oraz dorosłym ludziom. Musimy się postarać o tytuł najlepszego dentysty w mieście.Gramy za pomocą myszki.


Gra ubieranka dla maluchów

Ocena gry

Ta gra polega na ubraniu dziewczynki lub chłopca musimy ubrać jedną z tych postaci jak najładniej. Musimy ubrać ich jak najładniej tylko się da.Gramy za pomocą jedynego kontrolera myszki.


Skakanie Gra

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby skakać po pułkach i uważać lub omijać przeciwników. Naszym zadaniem jest także dotrzeć do mety w jak najlepszym czasie. Gramy za pomocą myszki oraz strzałek.


Skakanie dla dzieci

Ocena gry

Przenosimy się teraz to gry platformowej. Naszym zadaniem jest skakanie po pułkach i omijanie lub przeskakiwanie naszych przeciwników.Gramy za pomocą strzałek.


Jazda samochodem dla dzieci

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby jeździć po planszy i omijać przeszkody oraz zbierać to co jest na mapie. Trzeba zbierać gwiazdki oraz punkty. Gramy za pomocą myszki oraz strzałek.


Gra dla najmłodszych

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wykonywanie obowiązków rodzica. Mamy zaopiekować się dzieckiem.Musimy robić i podawać mu to co on ona tylko chce mieć .Graj za pomocą myszki.


Kolorowanka dla maluchów

Ocena gry

W tej grze kolorowance naszym zadaniem jest pokolorowanie ładnych obrazków a między innymi kolorowanek z Pikachu Kids. Grasz za pomocą jednej myszki komputerowej.


Sklep z napojami dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w role sprzedawcy najlepszych soków w całym mieście i jego okolicy. Rób jak najlepsze soki o różnych smakach. Jak przygotujesz napój to go sprzedaj. Graj za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla maluchów
 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 36427 ocena: 10.00

 • Gra trzy w jednej lini

  Gra trzy w jednej lini

  Oglądana: 32586 ocena: 0.00

 • Gra dentystyczna dla dzieci

  Gra dentystyczna dla dzieci

  Oglądana: 10514 ocena: 0.00

 • Gra wymiennicy

  Gra wymiennicy

  Oglądana: 9997 ocena: 5.50

 • Zuma dla maluchów

  Zuma dla maluchów

  Oglądana: 6845 ocena: 0.00

 • Gra nurkowanie

  Gra nurkowanie

  Oglądana: 6213 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem dla dzieci

  Jazda samochodem dla dzieci

  Oglądana: 6195 ocena: 0.00

 • Zuma online

  Zuma online

  Oglądana: 6192 ocena: 0.00

 • Mario dla najmłodszych

  Mario dla najmłodszych

  Oglądana: 6092 ocena: 0.00

Reklama

cookie