Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów 146 gier

Ukryte zwierzęta w zoo

Ocena gry

Jesteśmy z Zoo zginęły zwierzęta naszym zadaniem jest odszukanie tych zwierząt na obrazku w Zoo. Postarajmy się i wypatrzmy wszystkie zwierzęta w grze. Używajmy do gry ukryte zwierzęta w Zoo tylko myszki.


Poszukaj ukrytych obiektów

Ocena gry

W tej grze naszym nowym zadaniem jest odszukać zaginione obiekty, które znajdują się na obrazku. Postarajmy się odszukać wszystkie zaginione obiekty na tym obrazku. Użyj myszki do gry.


Siedmiu krasnoludków zaginione obiekty

Ocena gry

Siedmiu krasnoludków zaginione obiekty jest to gra z serii zaginione obiekty w której musimy odszukać zaginionych obiektów oraz przedmiotów na obrazku. Postarajmy się odszukać ich wszystkich. Używajmy myszki komputerowej.


Gdzie ukryte są obiekty

Ocena gry

Gdzie ukryte są obiekty jest to kolejna gra z kategorii gry ukryte obiekty. Musisz poszukać zaginionych i ukrytych obiektów. Potrzebujemy tylko do tej gry myszki komputerowej.Ukryte przedmioty

Ocena gry

Jest to bardzo fajna gra w której potrzeba odpowiedniej koncentracji. Musisz się skoncentrować i odszukać zaginionych obiektów w sklepie supermarket. Pomoże ci myszka do sterowania.


Szukaj ukrytych przedmiotów

Ocena gry

Musisz w tej grze postarać się oraz odszukać zaginionych przedmiotów, które znajdują się na obrazku w tej grze. Odszukajmy zaginione przedmioty i obiekty. Potrzebujesz myszki.


Najlepsza gra ukryte obiekty

Ocena gry

Najlepsza gra ukryte obiekty jest to najlepsza gra w której musisz odszuka zaginione oraz ukryte obrazki na obrazku. Odszukajmy wszystkie ukryte obiekty na obrazku. Potrzebujesz myszki do gry.


Akwarium online

Ocena gry

Akwarium online jest to gra w której musisz odszukać zaginionych oraz ukrytych obiektów, które są w akwarium. Klikaj na zaginiony obiekt w akwarium i go odnajdź. Potrzebujesz myszki do gry.


Ukryte obiekty w domu

Ocena gry

Jest to darmowa gra w której musimy odszukać zaginionych i ukrytych obiektów na obrazku, który przedstawia pokój domowy. Odszukajmy zaginionych przedmiotów. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Tetris z diamentami

Ocena gry

Zbierajmy diamenty i przekładajmy je w takie miejsca, gdzie jest już co najmniej dwa diamenty. Kombinujmy aby znalazły się 3 diamenty koło siebie. Używajmy myszki oraz spacji do przekładania diamentów.


Diamentowe tetris

Ocena gry

Jest to bardzo fajna i logiczna gra diamenty. Musisz w niej klikać w takie miejsca gdzie znajdują już się co najmniej trzy diamenty jednego koloru oraz jednego kształtu. Pograj używając myszki.


Diamenty online

Ocena gry

Diamenty online jest to bardzo fajna w której musimy ustawiać koło siebie diamenty tak aby znalazły się koło siebie co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru/. Używajmy tylko wyłącznie myszki.


Gra z diamentami dla dzieci

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali diamentami w takie miejsca, gdzie jest już co najmniej dwa diamenty. Zróbmy tak aby znalazły się obok siebie trzy takie same diamenty. Używajmy myszki do grania.


Diament gra

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ustawiać diamenty obok siebie. Ustawiajmy diamenty tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy diamenty takiego samego koloru. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Diamenty i brylanty gra

Ocena gry

Zagrajmy w grę diamenty i brylanty w której naszym zadaniem jest ustawiać diamenty oraz kombinować tak abyśmy zrobili tak by koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru. Używajmy myszki komputerowej.


Obracanie diamentów

Ocena gry

Jest to fajne gra z kategorii gry diamenty. Zagraj w tą darmową grę obracanie diamentów i obracajmy diamenty tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru. Potrzebujemy do gry diamenty myszki komputerowej.


Diamenty i brylanty

Ocena gry

Diamenty i brylanty jest to bardzo fajna gra z działu diamenty. W tej grze musisz ustawiać diamenty obok siebie aby koło siebie były trzy diamenty takiego samego koloru. Używaj myszki.


Gra diamenty

Ocena gry

Jest to darmowa gra diamenty. Zasady są prost musimy ustawiać diamenty tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru. Używajmy do gry diamenty myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla maluchów
 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 36424 ocena: 10.00

 • Gra trzy w jednej lini

  Gra trzy w jednej lini

  Oglądana: 32583 ocena: 0.00

 • Gra dentystyczna dla dzieci

  Gra dentystyczna dla dzieci

  Oglądana: 10511 ocena: 0.00

 • Gra wymiennicy

  Gra wymiennicy

  Oglądana: 9996 ocena: 5.50

 • Zuma dla maluchów

  Zuma dla maluchów

  Oglądana: 6842 ocena: 0.00

 • Gra nurkowanie

  Gra nurkowanie

  Oglądana: 6210 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem dla dzieci

  Jazda samochodem dla dzieci

  Oglądana: 6193 ocena: 0.00

 • Zuma online

  Zuma online

  Oglądana: 6191 ocena: 0.00

 • Mario dla najmłodszych

  Mario dla najmłodszych

  Oglądana: 6091 ocena: 0.00

Reklama

cookie