Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów 146 gier

Poszukuj złoto

Ocena gry

Poszukuj złoto jest to gra w której wydobyć musimy jak najwięcej złota. Postarajmy się wydobyć jak najwięcej złota. Potrzebujesz w tym celu tylko strzałek. Miłej i udanej gry.


Trudna gra zbieranie złota

Ocena gry

Jest ro bardzo trudna gra w której musisz pozbierać wszystkie złoto. Pozbierajmy złoto. Ale to nie takie proste jak zbierasz złoto to maleje nam życie musisz zbierać także przekąski aby przeżyć. Gramy strzałkami.


Gra wydobywaj złoto

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest wydobywać złoto. Wydobywajmy złoto w tej grze. Naszym nowym zadaniem jest wydobywać złoto. Wydobywajmy złoto w grze za pomocą strzałek.


Wydobywaj złoto

Ocena gry

Wydobywaj złoto jest to kolejna gra z kategorii poszukiwacz złota. Musisz w tej grze zbierać złoto, które znajduje się pod ziemią. Pracujmy specjalną maszyną. Potrzebne ci są strzałki do gry.Gold Miner

Ocena gry

Gold Miner czyli poszukiwacz złota. Pracujemy w kopalni złota i musimy wydobywać złoto. Wcielmy się w poszukiwacza złota i do pracy. Wydobywamy złoto za pomocą strzałki w dół.


Wydobywanie złota

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest wydobyć złoto z pod ziemi. W każdej planszy gry musisz wydobyć ilość złota taką aby była równa kwocie za otrzymane złoto. Potrzebujesz myszki.


Poszukiwanie złota

Ocena gry

Musisz w tej grze wydobywać złoto z bod ziemi. Wydobywajmy jak najwięcej złota w grze. Musisz strzelać liną z haczykiem z kamienie ze złota. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Gra poszukiwacz złota

Ocena gry

Twoim zdaniem w tej grze jest wydobywać złoto pod ziemi. Wydobywajmy złoto z pod ziemi. Musisz wydobyć jak najwięcej złota w tej grze. Używajmy do wydobywania złota strzałek.


Poszukiwacz złota

Ocena gry

W tej grze musimy wydobywać i poszukiwać złoto. W każdej planszy tej gry musisz wydobyć wszystkie kamienie ze złota. Do tej gry potrzebujmy tylko strzałem. Miłej gry.


Ben 10 poszukiwacz złota

Ocena gry

Pomóżmy Benowi i poszukujmy razem z nim złoto. Musisz wydobywać złoto bod ziemi. W każdej planszy gry musisz wydobyć odpowiednią ilość złota aby była równa kwocie złota. Potrzebujesz do gry strzałek.


Odnajdź ukryte obiekty

Ocena gry

Mam dla ciebie zadanie. To zadanie to musisz odszukać zaginione obiekty na obrazku. Na dole ekranu gry masz zaginione obiekty. Postarajmy się i je odszukajmy. Używajmy myszki do gry.


Planeta 51 ukryte obiekty

Ocena gry

W tej grze musisz użyć swoich oczów aby odszukać zgubionych przedmiotów na tym oto obrazku. Postaraj się odszukać wszystkich zaginionych obiektów. Na pewno sobie poradzisz. Potrzebujesz tylko myszki do gry.


Toy Story ukryte obiekty

Ocena gry

Naszym kolejnym zadaniem jest w tej grze odszukać zaginionych obiektów na obrazku Toy Stroy. Odszukajmy zaginionych przedmiotów na obrazku. Potrzebujesz myszki do zagrania w tą grę.


Transformers ukryte obiekty

Ocena gry

Transformers ukryte obiekty czeka na ciebie kolejna gra z kategorii gry ukryte obiekty. Musisz w niej odszukać zaginione obiekty, które znajdują się na obrazku. Postarajmy się odszukać wszystkie. Używajmy myszki do gry.


Ślub ukryte obiekty

Ocena gry

Jest ślub młodej pary. Postarajmy się odszukać zaginionych obiektów na tym obrazku. Odszukajmy wszystkie obiekty na obrazku ze ślubu. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej do tej gry ukryte obiekty.


Ukryte obiekty na obrazku

Ocena gry

Odnajdźmy ukryte obiekty na obrazku w tej grze. Jesteś skazany na odszukanie obiektów na obrazku. Postaraj się ich odszukać. Przyjrzyj się im bardzo dokładnie. Potrzeba ci do gry myszki.


Scooby Doo ukryte obiekty

Ocena gry

Twoim zadaniem jest odszukać w tej grze zaginionych obiektów na obrazku, który przedstawia Scooby Doo i jego przyjaciół. Odszukajmy zaginionych przedmiotów. Użyjmy w tym celu myszki komputerowej.


Sherlock Holmes

Ocena gry

Sherlock Holmes był bardzo świetnym detektywem i odnajdywał i rozwiązywał zagadki. Teraz tu musisz pomóc Sherlock Holmes w odnalezieniu zaginionych obiektów na obrazku. Użyj do tego myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla maluchów
 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 36424 ocena: 10.00

 • Gra trzy w jednej lini

  Gra trzy w jednej lini

  Oglądana: 32583 ocena: 0.00

 • Gra dentystyczna dla dzieci

  Gra dentystyczna dla dzieci

  Oglądana: 10511 ocena: 0.00

 • Gra wymiennicy

  Gra wymiennicy

  Oglądana: 9996 ocena: 5.50

 • Zuma dla maluchów

  Zuma dla maluchów

  Oglądana: 6842 ocena: 0.00

 • Gra nurkowanie

  Gra nurkowanie

  Oglądana: 6210 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem dla dzieci

  Jazda samochodem dla dzieci

  Oglądana: 6193 ocena: 0.00

 • Zuma online

  Zuma online

  Oglądana: 6191 ocena: 0.00

 • Mario dla najmłodszych

  Mario dla najmłodszych

  Oglądana: 6090 ocena: 0.00

Reklama

cookie