Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów 146 gier

Gold Miner

Ocena gry

Gold Miner jest to bardzo fajna gra w której będziemy wydobywać złoto. Wydobywajmy złoto w grze Gold Miner i stańmy się bogaczami złota. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Bomberman

Ocena gry

Bomberman jest to gra platformowa cyklu Bomberman czyli musisz odkładać bomby i szybko z tego miejsca gdzie podłożyłeś bombę uciec.Strzałkami się poruszamy oraz spacja-bomba.


Fruit Ninja

Ocena gry

Potnijmy jak najwięcej owoców w tej grze. Twoim zadaniem jest ciąć owoce. Musisz pociąć ich jak najwięcej w każdej rundzie. Jak jeden owoc upadnie tracisz jedno życie. Używajmy myszki.


Zbieranie złota

Ocena gry

Jesteśmy na wyspie złota. Musimy biegnąć i jak najszybciej pozbierać jak najwięcej złota czyli monet. Postarajmy się zebrać jak najwięcej złota. Używajmy tylko strzałek. Możliwość grania we 2.Wykopywanie Złota

Ocena gry

Wykopywanie Złota gra z cyklu poszukiwacz złota. W tej grze musimy wydobywać złoto, które znajduje się pod powierzchnią ziemi. Postarajmy się je wydobyć na powierzchnie ziemi. Potrzebujesz tylko strzałek i myszki do tej gry.


Valentiner

Ocena gry

Valentiner czyli gra polegająca na wydobywaniu złotych serc. Poławiaj złote serca. Za złote serca otrzymujesz więcej gotówki w grze niż za szare serca. Użyjmy myszki i strzałek do gry Valentiner.


Fish money

Ocena gry

Fish money czyli poławiacz złota jest to gra w której musimy wydobywać złoto. Mamy kopalnie złota i musimy wydobywać złota aby stać się milionerami. Zostań milionerem i wydobywaj jak najwięcej złota w wyznaczonym czasie gry. Używaj strzałek.


Poszukiwacze złota

Ocena gry

Jesteśmy poszukiwaczem złota i naszym zadaniem jest wydobyć złoto z pod powierzchni ziemi na górę na powierzchnię. Celujmy w kamienie ze złota i wyciągajmy je na górę. Użyjmy myszki oraz strzałek do tej gry poszukiwacze złota.


Poławiacz złota

Ocena gry

Jesteśmy górnikiem, którego zadaniem jest połowić wszystkie złoto z pod ziemi. Połówmy złoto znajdujące się pod ziemią. Stań się milionerem i złów wszystkie złoto. Używajmy strzałek i myszki.


Łowca pieniędzy

Ocena gry

Łowca pieniędzy jest to kolejna bardzo fajna gra z kategorii poszukiwacz złota. Poszukujmy złota i znaleźliśmy pieniądze. Twoim zadaniem jest wyłowić pieniądze z pod ziemi za pomocą strzałek.


Wydobyj złoto

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest wydobywać złoto, które znajduje się pod ziemią. Wydobywajmy złoto z pod ziemi i stańmy się milionerami. Używajmy strzałek i myszki aby wydobywać złoto z pod ziemi.


Gra poszukiwacz złota online

Ocena gry

Jesteśmy poszukiwaczem złota i musimy wydobyć złoto z bod ziemi w jak najkrótszym i najlepszym czasie gry. Wydobywajmy złoto jak najszybciej. Użyj myszki oraz strzałek do wydobywania złota.


Spongebob poszukiacz złota

Ocena gry

Gramy jako Spongebob, który znalazł właśnie złoto, które jest pod ziemią. Twoim zadaniem jest wyciągnąć złoto dzięki specjalnej maszynie na górę na powierzchnię ziemi. Używaj strzałek.


Kopalnia złota

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w role górnika, który poszukuje złoto i właśnie je teraz znalazł. Wydobywajmy złoto z pod ziemi. Potrzebujemy do grania w tą grę tylko strzałek oraz myszki komputerowej.


Poszukiwacz złota 2

Ocena gry

Jest to bardzo przyjemna i fajna gra w której musimy poszukiwać złota pod ziemią za pomocą lasera, który wykrywa złoto. Jak znajdziemy złoto to wydobywajmy je za pomocą myszki.


Wydobywacz złota

Ocena gry

Wydobywacz złota kolejna bardzo fajna gra z kategorii poszukiwacz złota. W tej grze musimy wydobywać złoto i stać się bogatymi ludźmi. Wydobywajmy złoto za pomocą strzałek.


Poszukiwanie złota 2

Ocena gry

W tej grze twoim nowym zadaniem jest wydobywać złoto. Wykop podczas dozwolonego czasu w grze jak najwięcej kamieni złota. Zrób to w jak najszybszym czasie. Potrzebujemy myszki do grania.


Wydobywanie złota na 2 graczy

Ocena gry

Zmierz się z kolegą w grę Wydobywanie złota na 2 graczy jest to gra w której wydobywacie złoto. Zmierzcie się kto wydobędzie najwięcej złota. Gracz jeden strzałki a gracz 2 klawisze W,A,S,D.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla maluchów
 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 36424 ocena: 10.00

 • Gra trzy w jednej lini

  Gra trzy w jednej lini

  Oglądana: 32583 ocena: 0.00

 • Gra dentystyczna dla dzieci

  Gra dentystyczna dla dzieci

  Oglądana: 10511 ocena: 0.00

 • Gra wymiennicy

  Gra wymiennicy

  Oglądana: 9996 ocena: 5.50

 • Zuma dla maluchów

  Zuma dla maluchów

  Oglądana: 6842 ocena: 0.00

 • Gra nurkowanie

  Gra nurkowanie

  Oglądana: 6210 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem dla dzieci

  Jazda samochodem dla dzieci

  Oglądana: 6193 ocena: 0.00

 • Zuma online

  Zuma online

  Oglądana: 6191 ocena: 0.00

 • Mario dla najmłodszych

  Mario dla najmłodszych

  Oglądana: 6091 ocena: 0.00

Reklama

cookie