Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów 146 gier

Zuma on line

Ocena gry

Zuma on line to gra w której będziemy grać w zuma. Celem tej gry jest to abyś strzelał/a tak kulkami by koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru. Do gry potrzebujemy myszki.


Jabłkowe zuma

Ocena gry

Jabłkowe zuma to gra taka sama jak zwykłe zuma tylko tym razem gramy zamiast kulkami to jabłkami. Zagraj w zuma jabłkowe i ustawiaj koło siebie po trzy takie same jabłka takiego samego koloru. Myszką gramy w grę jabłkowe zuma.


Zuma kulki

Ocena gry

Czas na zuma kulki. Zagraj w darmowe zuma kulki i pokaż co potrafisz. Ustawiajmy kulki tak aby koło siebie znalazły się trzy takie same kulki jednego koloru. Myszki używasz do gry zuma kulki.


Ludzikowe zuma

Ocena gry

To gra w której gramy w inna odmianę zuma tym razem nie strzelamy kulkami tylko ludzikami. Musimy strzelić tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same ludziki. Muszką komputerową gramy w tą grę.Zuma z Krabem

Ocena gry

Zagraj w zuma z Krabem na plaży. W tej grze musisz strzelać z kulek w takie miejsca, gdzie znajdują się już co najmniej dwie takie same kulki takiego koloru. Musisz ustawiać trzy koło siebie kulki takiego samego koloru. Myszką gramy w grę zuma z Krabem.


Zuma Dragon

Ocena gry

W tej grze zuma Dragon naszym celem jest ustawić koło siebie trzy takie same kulki jednego koloru, aby ustawić koło siebie trzy takie same kulki musimy strzelać. Używajmy do gry myszki.


Kolorowe zuma

Ocena gry

Strzelajmy z kulek tak aby trafiały celnie w takie miejsca, gdzie są już co najmniej dwie kulki takiego samego koloru. Postaraj się aby koło siebie były trzy takie same kulki. Myszką gramy.


Zuma dla dzieci

Ocena gry

Zuma dla dzieci to gra w której będziemy musieli tak strzelać z kulek aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Do gry zuma dla dzieci używaj myszki.


Zuma Winx

Ocena gry

Zagraj w darmowe zuma Winx w których naszym zadaniem jest ustawiać trzy takie same kulki obok siebie. Musisz strzelać z kulek i ustawić obok siebie trzy takie same. Używajmy do gry myszki.


Zuma z Soniciem

Ocena gry

Zagrajmy w trudne i zabawne zuma z naszym bohaterem z bajki Sonic. Grajmy razem z Soniciem w darmową grę zuma. Zagraj i pokaż jak umiesz dobrze grać w zuma. Myszką komputerową gramy w ta grę.


Zuma z biedronkami

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest wstrzelać kulki w takie miejsca, gdzie znajdują już się co najmniej dwie takie same kulki takiego samego koloru. Musisz strzelać tak aby koło siebie były trzy kulki jednego koloru.


W jednej lini trzy

Ocena gry

Jest to gra w której naszym celem jest tak kombinować oraz przestawiać monety aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulk i monety takiego samego koloru. Myszką komputerową gramy.


Zuma gra

Ocena gry

Zuma to gra w której będziemy strzelać kulkami w takie miejsca,gdzie znajdują już się co najmniej dwie takie same kulki takiego samego odcieniu i koloru. Myszką sobie poradzisz w grze.


Sushi Zuma

Ocena gry

Graj w darmowe Sushi zuma. Musimy tutaj wstrzeliwać kulki takiego samego koloru w takie miejsca, gdzie znajdują się już co najmniej dwie kulki takiego samego koloru. Gramy używając myszki.


Zuma Kung Fu Panda

Ocena gry

Zagrajmy w zuma razem z kung fu pandą. W tej grze musimy strzelać kulkami w takie miejsca, gdzie znajdują już się co najmniej dwie kulki takiego samego koloru. Używajmy do gry myszki. Miłej gry.


Zuma online

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę zuma online w której naszym zadaniem jest układać kulki takiego samego koloru obok siebie. Układajmy kulki obok siebie. Używajmy do gry myszki komputerowej.


Zuma dla maluchów

Ocena gry

Zuma-gra w której trzeba rzucać lub strzelać z takich samych elementów którymi są kulki lub w tym przypadku myszy. Strzelajmy i ustawiajmy je tak aby koło siebie znalazły się trzy takie same elementy. Potrzebujesz myszki.


Zuma online

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy zagrali w zuma. Zagrajmy w zuma i ustawajmy koło siebie po trzy takie same kulki takiego samego koloru. Potrzeba nam do tej gry tylko myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla maluchów
 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 36424 ocena: 10.00

 • Gra trzy w jednej lini

  Gra trzy w jednej lini

  Oglądana: 32583 ocena: 0.00

 • Gra dentystyczna dla dzieci

  Gra dentystyczna dla dzieci

  Oglądana: 10511 ocena: 0.00

 • Gra wymiennicy

  Gra wymiennicy

  Oglądana: 9996 ocena: 5.50

 • Zuma dla maluchów

  Zuma dla maluchów

  Oglądana: 6842 ocena: 0.00

 • Gra nurkowanie

  Gra nurkowanie

  Oglądana: 6210 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem dla dzieci

  Jazda samochodem dla dzieci

  Oglądana: 6193 ocena: 0.00

 • Zuma online

  Zuma online

  Oglądana: 6191 ocena: 0.00

 • Mario dla najmłodszych

  Mario dla najmłodszych

  Oglądana: 6090 ocena: 0.00

Reklama

cookie