Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów 146 gier

Gra łapanie jajek

Ocena gry

Postaraj się złapać wszystkie jajka, które spadają z pod kur. Kury znoszą jajka a twoim zadaniem jest je łapać. Łap wszystkie jajka tam aby żadne z nich się nie rozbiło. Strzałkami się poruszamy.


Gra szukanie

Ocena gry

Zadaniem w tej grze jest szukanie przeróżnych przedmiotów. Musicie znaleźć te przedmioty które widnieją na dole po prawej stronie. Do szukania przedmiotów macie określony czas w którym musicie zdążyć znaleźć te rzeczy. Sterujcie myszką.


Gra ukryte obiekty w domu

Ocena gry

Popatrz i zobacz dokładanie gdzie znajdują się przedmioty, które są oznaczone na czarno abyś je odszukał na obrazku. Musisz odszukać ich. Myszką zagraj w tą grę.


Najnowszy packman

Ocena gry

Zadaniem w grze jest uciekanie przed złymi chłopcami i zbieranie wszystkich serc. Musicie zebrać wszystkie serca i dojść do mety i następnej rundy. Steruj za pomocą strzałek i spacji.Odstraszanie robaków

Ocena gry

W tej grze waszym zadaniem jest odstraszanie robaków od słodyczy żeby ich nie wzięły. Musicie robić to za pomocą lupy której robaki się boją. Sterowanie lupą jest za pomocą myszki.


Pojedynek krabów

Ocena gry

W tej grze musimy tak odbijać piłeczkę krabem aby ona po odbiciu trafiała w klocki przeciwnika i je rozbiła a potem uderzyła w bramkę, która znajduje się za tymi klockami. Gramy myszką komputerową.


Hello Kitty gra

Ocena gry

Zagrajmy razem z Hello Kitty w przygodową grę w której naszym zadaniem jest dotrzeć do pudełka, które jest naszym celem w grze. Używajmy do gry tylko strzałek.


Strzelanie w puszki

Ocena gry

Strzelajmy w puszki jak najcelniej. Naszym zadaniem jest trafiać w puszki. Trafiajmy jednym strzałem najlepiej w dwie puszki na raz. Ćwicz celność. Graj za pomocą myszki.Miłej gry.


Podwodny świat

Ocena gry

Zagraj w darmową grę podwodny świat. Pływajmy statkiem podwodnym na dnie oceanu i omijajmy wielkie wieloryby,płaszczki oraz wiele innych gatunków ryb. Klikaj na strzałki, które znajdują się na ekranie aby skręcać. Myszką gramy. Miłej gry.


Gra z czarodziejem

Ocena gry

Gra z czarodziejem jest to gra w której naszym zadaniem jest wcielić się w czarodzieja i musimy chodzić czarodziejem i dotrzeć do mety. Używajmy do poruszania się strzałek oraz klawiszy W,A,S,D.


Budka z lodami

Ocena gry

Pracujmy w budce z lodami. Naszym zadaniem jest sprzedawać lody naszym klientom, którymi są dzieci i osoby dorosłe. Do gry budka z lodami potrzebna jest tylko myszka.


Praca w bibliotece

Ocena gry

Pracujmy w bibliotece. Naszym zadaniem jest pracować w bibliotece. Podawajmy książki naszym klientom, którzy chcą pożyczyć książki. Odszukajmy pewnej książki i pożyczmy ją. Do gry potrzebujemy myszki oraz strzałek.


Ukryte litery

Ocena gry

W grze Ukryte litery musimy odszukać ukrytych liter. Naszym zadaniem jest jeżeli zauważymy na obrazku jakąś literę to musimy na nią kliknąć to jest celem gry. Do gry używajmy strzałek.


Gra nurkowanie

Ocena gry

Ta gra jest bardzo prosta. Musimy nurkować i pływać pod wodą. Przeskakujmy z żółwia na żółwia aż tak do samego dołu czyli do dna. Na dnie znajduje się brylant i on jest celem tej gry. Potrzebujemy strzałek i spacji.


Zuma z mrówkami

Ocena gry

Zagraj w zuma tylko tym razem nie grasz w zuma z kulkami tylko z mrówkami. Zamiast kulek mamy mrówki też kolorowe. Celem gry jest strzelanie i ułożenie obok siebie trzech takich samych mrówek jednego koloru. Myszki do gry potrzebujemy.


Magiczne zuma

Ocena gry

Magiczne zuma to gra w której celem gry jest umieszczenie trzech kulek takiego samego koloru obok siebie. Musisz umieścić obok siebie trzy takie same kulki takiego samego koloru. Myszką gramy w tą grę.


Kulki zuma

Ocena gry

Kulki zuma to odmiana zuma w których naszym zadaniem jest strzelać z armat kulkami. Musisz strzelać kulkami w takie miejsca, gdzie już są jakieś kulki aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru. Myszką gramy. Miłej gry.


Zuma z myszką

Ocena gry

Zagraj razem z myszką w zuma. Naszym zadaniem w tej grze jest tak strzelać kulkami aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kuli takiego samego koloru.Do gry zuma z myszką potrzebujesz myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla maluchów
 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 36424 ocena: 10.00

 • Gra trzy w jednej lini

  Gra trzy w jednej lini

  Oglądana: 32584 ocena: 0.00

 • Gra dentystyczna dla dzieci

  Gra dentystyczna dla dzieci

  Oglądana: 10511 ocena: 0.00

 • Gra wymiennicy

  Gra wymiennicy

  Oglądana: 9996 ocena: 5.50

 • Zuma dla maluchów

  Zuma dla maluchów

  Oglądana: 6842 ocena: 0.00

 • Gra nurkowanie

  Gra nurkowanie

  Oglądana: 6210 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem dla dzieci

  Jazda samochodem dla dzieci

  Oglądana: 6193 ocena: 0.00

 • Zuma online

  Zuma online

  Oglądana: 6191 ocena: 0.00

 • Mario dla najmłodszych

  Mario dla najmłodszych

  Oglądana: 6091 ocena: 0.00

Reklama

cookie