Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów 146 gier

Gra Bart Simpson

Ocena gry

Tym razem Bart wsiadł na bardzo nietypowy pojazd i musisz nim dojechać do mety w jak najkrótszym czasie gry omijając wiele przeszkód po drodze do mety.Zagraj za pomocą strzałek.


Zabij patyczaka

Ocena gry

Ta gra jest dość trudna musimy w niej tak strzelać kulami z armaty aby zabić patyczaka.Strzelaj z armaty i zabij patyczaka jak najszybciej.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Dream pet link

Ocena gry

Zagraj w Dream pet link czyli grę w stylu chińskiej gry logicznej.Przeznaczona jest głownie dla najmłodszych graczy serwisu. Graj używając myszki komputerowej.


Nowy Pacman

Ocena gry

Zagraj za darmo w nowego pacmana.Możesz mieć w tej grze nawet broń i strzelać z niej do swoich przeciwników.Zbieraj złote kawałki i pokonaj jak najwięcej plansz.Strzałkami się poruszamy oraz spacją strzelamy.Ochroń grzybki

Ocena gry

Ochroń grzybki to bardzo fajna gra w której to grze twoim zadaniem jest ochronić grzybki przed jeżami.Masz do dyspozycji łapkę dzięki której możesz pozabijać jeże.Graj z użyciem myszki komputerowej.


Odszukaj ukrytych przedmiotów na obrazku

Ocena gry

Odszukaj ukrytych przedmiotów na obrazku to gra w której jak sama nazwa jej gry mówi mamy odszukać zaginionych przedmiotów na obrazku. Postarajmy się odszukać je jak najszybciej. Graj myszką.


Delfin ukryte litery na obrazku

Ocena gry

Obrazek przedstawiający delfina kryje na swoim tle wiele liter. Musisz je wszystkie odszukać w jak najkrótszym czasie gry. Zagraj używając tylko myszki komputerowej. Miłej gry życzymy.


Toy Stroy ukryte obiekty

Ocena gry

Toy Stroy ukryte obiekty to gra dla ludzi, którzy mają na prawdę dobry wzrok, ponieważ musisz w niej odszukać na obrazku przedmiotów, które są a dolnym pasku w grze. Myszka jest ci potrzebna.


Ukryte przedmioty i obiekty na obrazku

Ocena gry

Ukryte przedmioty i obiekty na obrazku to gra w której to grze twoim nowym zadaniem jest odszukać wszystkie takie przedmioty jakie znajdują się na tym obrazku. Graj używając myszki. Miłej gry życzymy.


Odszukaj broń

Ocena gry

Zagraj w grę w której zadaniem jest odszukać taką broń jaka znajduje się na dolnym pasku gry. Kliknij na broń na dole a potem na tą samą broń na obrazku. myszką komputerową gramy w tą grę.


Zabawa w Didżeja

Ocena gry

Wciel się w didżeja i miksuj piosenki jak tylko chcesz. Aby zmiksować trzeba nacisnąć na dźwięk, który leci na płycie. Graj i baw się w zawodowego didżeja. Myszka jest ci tylko potrzebna.


Przestawianie diamentów

Ocena gry

Przestawianie diamentów to darmowa gra w której musisz tak poprzestawiać diamenty aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same diamenty takiego samego koloru. graj za pomocą myszki komputerowej.


Znajdź ukryte cyfry na obrazku

Ocena gry

Przyglądnij się bardzo dokładnie obrazkowi i musisz odszukać ukryte liczby na obrazku. Na obrazku zostały ukryte liczby a ty musisz je odszukać. Graj używając myszki komputerowej.


Pinokio ukryte liczby

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest odszukać ukrytych liczb na obrazku. Na obrazku mamy ukryte bardzo wiele liczb. Przypatrz się bardzo dokładnie i odszukaj liczby, które zostały ukryte na obrazku.


Jazda na deskorolce w skateparku

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć na deskorolce w skateparku. Naszym zadaniem jest jeździć w skateparku i zbierać kasę oraz wykonywać triki. Jeździmy za pomocą strzałek i skaczemy spacjom.


Dopasowywanie elementów

Ocena gry

Dopasowywanie elementów jest to gra w której należy dopasować drugi kawałek elementu. Popatrz dokładnie i wybierz odpowiedni elementy z trzech, które masz do wyboru i dopasuj go. Myszka zagraj.


Poszukiwanie złota

Ocena gry

Waszym zadaniem w tej grze jet poszukiwanie złota. Musicie w odpowiednim momencie wypuścić hak dzięki którym wyciągniesz swój łup. Musicie robić to bardzo ostrożnie żeby wyciągnąć złoto a nie kamień. Sterowanie za pomocą myszki.


Układanie gwiazdek

Ocena gry

Jest to bardo łatwa gra w której musicie przesuwać gwiazdki w odpowiednie miejsce. Macie wyznaczone miejsce przerywanymi liniami. Musicie dokładnie przemyśleć wasz ruch bo od tego zależy wasz poziom. Sterowanie za pomocą strzałek.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla maluchów
 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 36405 ocena: 10.00

 • Gra trzy w jednej lini

  Gra trzy w jednej lini

  Oglądana: 32577 ocena: 0.00

 • Gra dentystyczna dla dzieci

  Gra dentystyczna dla dzieci

  Oglądana: 10504 ocena: 0.00

 • Gra wymiennicy

  Gra wymiennicy

  Oglądana: 9989 ocena: 5.50

 • Zuma dla maluchów

  Zuma dla maluchów

  Oglądana: 6830 ocena: 0.00

 • Gra nurkowanie

  Gra nurkowanie

  Oglądana: 6188 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem dla dzieci

  Jazda samochodem dla dzieci

  Oglądana: 6188 ocena: 0.00

 • Zuma online

  Zuma online

  Oglądana: 6182 ocena: 0.00

 • Mario dla najmłodszych

  Mario dla najmłodszych

  Oglądana: 6087 ocena: 0.00

Reklama

cookie