Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów 146 gier

Gra szukanie zaginionych przedmiotów

Ocena gry

Gra szukanie zaginionych przedmiotów to gra z cyklu szukanie na ekranie zaginionych przedmiotów w której to grze jak sama nazwa mówi musimy odszukać zaginionym przedmiotów na obrazku. Do gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Gra miś Teddy Bear

Ocena gry

Gra miś Teddy Bear to gra dla najmłodszych dzieci w której to grze tym razem będziemy musieli dla każdej takiej samej pary dopasować drugą taką samą. Do tej gry potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Gra fifi dla dzieci

Ocena gry

Fifi online to gra która polega na zbieraniu kwiatów. Twoim zadaniem w tej oto grze jest pozbierać wszystkie kwiaty, które widnieją na ekranie gry. Do zbierania kwiatów będzie Ci potrzebna tylko myszka komputerowa.


Zaprojektuj swój tornister szkolny

Ocena gry

Marzyłęś/aś o niepowtarzalnym szkolnym tornistrze? Jeżeli tak to twoje marzenia mogą się spełnić właśnie w tej grze. Korzystając z kreatora plecaków zaprojektuj i stwórz swój wymarzony tornister. Potrzebujesz myszki do gry.Mahjong dla najmłodszych

Ocena gry

Mahjong dla najmłodszych to darmowa gra w której gramy w Mahjonga za darmo. Twoim zadaniem jest przestawiać klocki z napisami tak aby zwyciężyć w tej grze. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra samochód z lodami

Ocena gry

W tej grze siedzimy za kierownicą samochodu z lodami. Naszym zadaniem jest jeździć i strzelać lodami w przeciwników oraz zbierać monety i omijać przeszkody. Dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry pokonując rywali. Kieruj strzałkami oraz strzelaj spacją.


Zjadaj małe rybki

Ocena gry

Pływamy dużą rybą, która jest bardzo głodna. Twoim zadaniem jest zjeść wszystkie małe rybki dużą czerwoną rybą. Zagoń małe rybki do zaułka i tam je zjedz aby nie uciekły.Pływamy rybą używając strzałek.


Gra South Park online

Ocena gry

Tym razem będziemy tworzyli dowolną postać z South Park. Wybierz kształt ciała, oczy, nos oraz inne elementy ciała a także włosy, usta,brwi i stwórz swoją wymarzoną postać z South Park. Twórz postać za pomocą myszki.


Poszukiwanie Diamentów

Ocena gry

Poczuj się jak poszukiwacz diamentów. Musisz być bardzo spostrzegawczy w każdej z plansz w tej grze. W każdej rundzie zostały ukryte wskazówki takie jak kawałki map. Musisz zebrać wszystkie kawałki mapy a następnie utworzyć mapę i odkryć miejsce, gdzie znajdują się diamenty. Używaj do poszukiwania diamentów myszki.


Gra kula ziemska

Ocena gry

Gra kula ziemska z cyklu gry ziemia to wspaniała gra w której mamy możliwość życia na skraju kuli ziemskiej. Poprzez obracanie się kuli ziemskiej możemy poruszać się i trafić do innych pomieszczeń. Grając w tą grę żyj sobie spokojnie na skraju ziemi. Myszką oraz strzałkami będziemy grali w tą grę.


Egipsie Zuma

Ocena gry

Zmień formę rozrywki.Tym razem zagraj w zuma.Celem tej gry jest wstrzeliwanie kolorowych kuleczek w takie miejsca aby koło siebie zebrały się co najmniej trzy kuleczki takiego samego koloru.Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.


Układanie kryształów

Ocena gry

Układanie kryształów to gra z kategorii gry diamenty w której to grze musimy tak układać i przesuwać kolorowe kryształy aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same kryształy jednego koloru.Do układania kolorowych kryształów potrzebujesz myszki.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Nauka liczenia dla dzieci to gra dzięki której najmłodsi użytkownicy naszego serwisu nauczą się liczyć.Policz przedmioty na rysunku i następnie dobierz do nich odpowiednią liczbę, która jest równa ilości przedmiotów,które widzisz na rysunku. Do liczenia używaj myszki komputerowej.Życzymy miłej nauki liczenia i świetnej zabawy!


Superman na snowboardzie

Ocena gry

Wciel się w najpopularniejszego bohatera, który ratuje świat czyli w Supermana.Superman tym razem wybrał się na stromą górkę i postanowił zjechać na desce snowbordowej. Musisz mu w tym pomóc aby bez żadnego groźnego upadku spokojnie dotarł na sam dół góry.Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.Powodzenia!


Gra demolowanie online

Ocena gry

Zdemoluj w tej grze telefon komórkowy, komputer oraz samochód.Możesz kupować w sklepie przedmioty, które ułatwią ci demolowanie oraz siłę.Do gry użyj tylko myszki.


Gold Miner Online

Ocena gry

Wydobądź jak najwięcej złota z ziemi i stań się bogaczem.Za każdy kamień złota otrzymujesz kasę.Im bezie większy tym więcej dostaniesz kasy.Myszką grasz.


Gra strzelanie z łuku

Ocena gry

Strzelajmy w tej grze z łuku do tarczy.Musisz wycelować odpowiednio i strzelić z łuku tak aby zdobyć jak najwięcej punktów.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Zadbaj o ciszę

Ocena gry

Zadbaj o ciszę to kolejna zręcznościowa gierka.Musisz w niej wyłączać wszystkie dzwoniące telefony, radio,telewizor oraz drukarkę.Używaj do tego myszki komputerowej.Życzymy miłej gry.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla maluchów
 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 36464 ocena: 10.00

 • Gra trzy w jednej lini

  Gra trzy w jednej lini

  Oglądana: 32610 ocena: 0.00

 • Gra dentystyczna dla dzieci

  Gra dentystyczna dla dzieci

  Oglądana: 10545 ocena: 0.00

 • Gra wymiennicy

  Gra wymiennicy

  Oglądana: 10016 ocena: 5.50

 • Zuma dla maluchów

  Zuma dla maluchów

  Oglądana: 6885 ocena: 0.00

 • Gra nurkowanie

  Gra nurkowanie

  Oglądana: 6276 ocena: 0.00

 • Zuma online

  Zuma online

  Oglądana: 6224 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem dla dzieci

  Jazda samochodem dla dzieci

  Oglądana: 6216 ocena: 0.00

 • Mario dla najmłodszych

  Mario dla najmłodszych

  Oglądana: 6115 ocena: 0.00

Reklama

cookie