Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów 137 gier

Gra kula ziemska

Ocena gry

Gra kula ziemska z cyklu gry ziemia to wspaniała gra w której mamy możliwość życia na skraju kuli ziemskiej. Poprzez obracanie się kuli ziemskiej możemy poruszać się i trafić do innych pomieszczeń. Grając w tą grę żyj sobie spokojnie na skraju ziemi. Myszką oraz strzałkami będziemy grali w tą grę.


Egipsie Zuma

Ocena gry

Zmień formę rozrywki.Tym razem zagraj w zuma.Celem tej gry jest wstrzeliwanie kolorowych kuleczek w takie miejsca aby koło siebie zebrały się co najmniej trzy kuleczki takiego samego koloru.Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.


Układanie kryształów

Ocena gry

Układanie kryształów to gra z kategorii gry diamenty w której to grze musimy tak układać i przesuwać kolorowe kryształy aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same kryształy jednego koloru.Do układania kolorowych kryształów potrzebujesz myszki.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Nauka liczenia dla dzieci to gra dzięki której najmłodsi użytkownicy naszego serwisu nauczą się liczyć.Policz przedmioty na rysunku i następnie dobierz do nich odpowiednią liczbę, która jest równa ilości przedmiotów,które widzisz na rysunku. Do liczenia używaj myszki komputerowej.Życzymy miłej nauki liczenia i świetnej zabawy!Superman na snowboardzie

Ocena gry

Wciel się w najpopularniejszego bohatera, który ratuje świat czyli w Supermana.Superman tym razem wybrał się na stromą górkę i postanowił zjechać na desce snowbordowej. Musisz mu w tym pomóc aby bez żadnego groźnego upadku spokojnie dotarł na sam dół góry.Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.Powodzenia!


Gra demolowanie online

Ocena gry

Zdemoluj w tej grze telefon komórkowy, komputer oraz samochód.Możesz kupować w sklepie przedmioty, które ułatwią ci demolowanie oraz siłę.Do gry użyj tylko myszki.


Gold Miner Online

Ocena gry

Wydobądź jak najwięcej złota z ziemi i stań się bogaczem.Za każdy kamień złota otrzymujesz kasę.Im bezie większy tym więcej dostaniesz kasy.Myszką grasz.


Gra strzelanie z łuku

Ocena gry

Strzelajmy w tej grze z łuku do tarczy.Musisz wycelować odpowiednio i strzelić z łuku tak aby zdobyć jak najwięcej punktów.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Zadbaj o ciszę

Ocena gry

Zadbaj o ciszę to kolejna zręcznościowa gierka.Musisz w niej wyłączać wszystkie dzwoniące telefony, radio,telewizor oraz drukarkę.Używaj do tego myszki komputerowej.Życzymy miłej gry.


Gra Bart Simpson

Ocena gry

Tym razem Bart wsiadł na bardzo nietypowy pojazd i musisz nim dojechać do mety w jak najkrótszym czasie gry omijając wiele przeszkód po drodze do mety.Zagraj za pomocą strzałek.


Zabij patyczaka

Ocena gry

Ta gra jest dość trudna musimy w niej tak strzelać kulami z armaty aby zabić patyczaka.Strzelaj z armaty i zabij patyczaka jak najszybciej.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Dream pet link

Ocena gry

Zagraj w Dream pet link czyli grę w stylu chińskiej gry logicznej.Przeznaczona jest głownie dla najmłodszych graczy serwisu. Graj używając myszki komputerowej.


Nowy Pacman

Ocena gry

Zagraj za darmo w nowego pacmana.Możesz mieć w tej grze nawet broń i strzelać z niej do swoich przeciwników.Zbieraj złote kawałki i pokonaj jak najwięcej plansz.Strzałkami się poruszamy oraz spacją strzelamy.


Ochroń grzybki

Ocena gry

Ochroń grzybki to bardzo fajna gra w której to grze twoim zadaniem jest ochronić grzybki przed jeżami.Masz do dyspozycji łapkę dzięki której możesz pozabijać jeże.Graj z użyciem myszki komputerowej.


Odszukaj ukrytych przedmiotów na obrazku

Ocena gry

Odszukaj ukrytych przedmiotów na obrazku to gra w której jak sama nazwa jej gry mówi mamy odszukać zaginionych przedmiotów na obrazku. Postarajmy się odszukać je jak najszybciej. Graj myszką.


Delfin ukryte litery na obrazku

Ocena gry

Obrazek przedstawiający delfina kryje na swoim tle wiele liter. Musisz je wszystkie odszukać w jak najkrótszym czasie gry. Zagraj używając tylko myszki komputerowej. Miłej gry życzymy.


Toy Stroy ukryte obiekty

Ocena gry

Toy Stroy ukryte obiekty to gra dla ludzi, którzy mają na prawdę dobry wzrok, ponieważ musisz w niej odszukać na obrazku przedmiotów, które są a dolnym pasku w grze. Myszka jest ci potrzebna.


Ukryte przedmioty i obiekty na obrazku

Ocena gry

Ukryte przedmioty i obiekty na obrazku to gra w której to grze twoim nowym zadaniem jest odszukać wszystkie takie przedmioty jakie znajdują się na tym obrazku. Graj używając myszki. Miłej gry życzymy.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry dla maluchów
 • Gra słonie dla dzieci

  Gra słonie dla dzieci

  Oglądana: 33556 ocena: 10.00

 • Gra trzy w jednej lini

  Gra trzy w jednej lini

  Oglądana: 31234 ocena: 0.00

 • Gra dentystyczna dla dzieci

  Gra dentystyczna dla dzieci

  Oglądana: 9266 ocena: 0.00

 • Gra wymiennicy

  Gra wymiennicy

  Oglądana: 7609 ocena: 5.50

 • Mario dla najmłodszych

  Mario dla najmłodszych

  Oglądana: 5252 ocena: 0.00

 • Zuma dla maluchów

  Zuma dla maluchów

  Oglądana: 5099 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem dla dzieci

  Jazda samochodem dla dzieci

  Oglądana: 5006 ocena: 0.00

 • Zuma online

  Zuma online

  Oglądana: 4748 ocena: 0.00

 • Gra łapanie jajek

  Gra łapanie jajek

  Oglądana: 3377 ocena: 0.00

Reklama

cookie