Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1185 gier

Mały amorek

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której wcielamy się w małego amorka, który potrzebuje więcej miłości w swoim świecie.Sam sobie nie poradzi musisz mu pomóc.Używaj strzałek do poruszania się oraz spacji-strzał.


Ostra demolka

Ocena gry

Strzelaj z armaty i demoluj drewniane skrzynki.Twoim zadaniem jest zdemolować niebieskie skrzynki.Zagraj za pomocą myszki komputerowej w tej grze.


Układanie drogi

Ocena gry

Układaj drogę z kwadracików z drogą.Musisz tak pokombinować aby ułożyć niebieską drogę od jednej strzałki do drugiej.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ucieknij z upiornego domu

Ocena gry

Wydostań się w jak najkrótszym czasie gry z tego upiornego domu.Zagraj używając tylko myszki komputerowej do tej gry.Monster truckiem w Halloween

Ocena gry

Poruszaj się monster truckiem w Halloween po bardzo trudnych przeszkodach.Uważaj na niektóre dynie, ponieważ jak wjedziesz na jakąś to wybucha twój samochód.Do jazdy używaj strzałek.


Wyścigi pływackie

Ocena gry

Weź udział w wyścigach pływackich i ścigaj się na basenie.Postaraj się wygrać jak najwięcej wyścigów i stań się mistrzem.Graj używając do pływania myszki komputerowej.


Dotrzyj do teleportu

Ocena gry

Dotrzyj do teleportu to prosta gra w której należy skakać aby nasz potworek dotarł do teleportu i trafił do domu.Używaj jak najmniej skoków aby wykonać zadanie.Myszką skaczesz.


Gra rzucanie do kosza

Ocena gry

Rzucaj do kosza.Postaraj się trafiać z każdego miejsca.Nie umiesz jeszcze dobrze grać w kosza?Masz możliwość potrenować w tej grze.Graj za pomocą myszki.


Gra parkowanie motorówki

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zaparkować motorówkę w wyznaczonym miejscu.Postaraj się abyś w nic nie uderzył/a.Omijaj przeszkody.Graj za pomocą strzałek.


Dora układa klocki

Ocena gry

Poukładaj klocki razem z Dorą.Celem tej gry jest tak poukładać klocki aby huśtawka była utrzymana w równowadze.Postaraj się.Wykonaj to w jak najkrótszym czasie gry.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Wytnij swoją dynię na Halloween

Ocena gry

Postaraj się i wytnij dynię na Halloween.Niech twoja dynia będzie najstraszniejsza i straszy innych ludzi.Zagraj za pomocą myszki komputerowej.Miłej gry życzymy.


Skacz jak najdalej

Ocena gry

Skacz jak najdalej to prosta gra w której to musimy skakać Putinem jak najdalej.Pobij rekord i skocz jak najdalej.Można się odbić 4 razy od ziemi.Spacja- skok oraz strzałki- kierunek lotu.


Ucieknij z kopalni

Ocena gry

Postaraj się i w jak najkrótszym czasie gry ucieknij z kopalni.Musisz uciec koparką.Uważaj na walące się skały i lecące na ciebie kamienie.Graj używając tylko strzałek do tej gry.Miłej gry życzymy.


Angry Birds w jednej lini

Ocena gry

Musisz klikać na takie ptaki, które znajdują się trzy takie same obok siebie lub w jednej lini. Rób to jak najszybciej abyś wyrobił/a się przed czasem końca gry.Myszką zagraj.


Poprzebijaj balony

Ocena gry

Strzelaj z kulek w balony tak abyś je wszystkie poprzebijał/a.Przymierz w balona a potem strzel tak aby go przepić i tak z wszystkimi balonami.Graj używając myszki do grania.


Ucieknij z nawiedzonego pokoju

Ocena gry

Wydostań się jak najszybciej z tego okropnego nawiedzonego pokoju.Pomyśl, rusz głową i wydostań się z niego jak najszybciej.Używaj do tej gry myszki.


Ucieknij przed smokiem

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest uciec jak najszybciej przed smokiem.Postaraj się aby smog cię nie dopadł w tej grze i ucieknij przed nim.Graj strzałkami oraz z-skok.


Poradź sobie z grawitacją

Ocena gry

W tej grze twoje zadanie polega na tym abyś poradził/poradziła sobie z grawitacją.Przecinaj w odpowiednich miejscach figury oraz sznurki.Graj za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281797 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183611 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 73702 ocena: 0.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68198 ocena: 10.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62096 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57669 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 46587 ocena: 0.00

Reklama

cookie