Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1185 gier

Nowe Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w najnowsze Angry Birds za darmo.Graj i strzelaj z broni z kurczaki z Angry Birdsów.Musisz pozastrzelać jak najwięcej kurczaków.Strzelaj myszką.


Pac man 2012

Ocena gry

Zagraj w darmową grę pac man w której należy poruszać się pac manem i zjadać wszystkie złote kuleczki.Uważaj na potworki, które jak dotkniesz to tracisz życie.Strzałkami się poruszaj.


Gra rozwesel smutną minkę

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest usunąć takie minki, które utrudniają ci się dostać do minki, która płacze.Rozwesel smutną minkę.Używaj myszki.


Cięcie warzyw

Ocena gry

Przecinaj nożem warzywa.Tnij je na jak najmniejsze części.Warzywa latają a ty musisz je przeciąć podczas lotu.Zdobądź jak najwięcej punktów.Graj używając myszki komputerowej do przecinania warzyw.Odmieniaj ludzi

Ocena gry

Odmieniaj ludzi to fantastyczna gra w której musisz pozmieniać ludzką psychikę.Zatrzymaj każdego z przechodni i zmień jego psychikę.Poruszaj się strzałkami oraz zmieniaj ludzi W,S.


Ucieknij z domi

Ocena gry

Jesteś zamknięty w domu.Musisz bardzo szybko z niego się wydostać.Rozglądnij się po innych pokojach i weź przedmioty, które ułatwią ci wyjście.Graj tylko używając myszki komputerowej.


Przebij balony

Ocena gry

Poprzebijaj wszystkie balony kolczastą kulką.Musisz kierować kulką i przebijać wszystkie balony, które latają.Do tej gry używaj tylko myszki komputerowej.


Gra ratowanie

Ocena gry

Jesteś w helikopterze i ratownicy spuścili cię na linie.Musisz nakierować na ludzi, którzy są na ziemi i zalewa ich woda i uratować ich.Sterowanie:Myszka komputerowa.


Ocal księżniczkę

Ocena gry

Jesteś królem i musisz ocalić swoją księżniczkę.Zamieniła się ona w żabę.Musisz do niej dotrzeć i ją pocałować.Używaj tylko myszki komputerowej.


Ucieknij z biura IFB

Ocena gry

Jesteś w biurze FBI musisz się wydostać z niego jak najszybciej.Bierz przydane przedmioty, które ułatwią ci wydostanie się z biura.Graj używając myszki komputerowej.


Zabij przeciwnika

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest strzelać z łuku i zabić przeciwnika.Postaraj się zabić przeciwnika używając jak najmniej strzałów z łuku.Graj z użyciem myszki komputerowej.


Walka z robakami

Ocena gry

Kupuj i stawiaj armaty oraz działa na planszy tak aby pozabijały twoich przeciwników, którymi są robaczki.Używaj di grania tylko myszki komputerowej.


Ostra detonacja

Ocena gry

Podkładaj bomby w takie odpowiednie miejsca aby bobry wyleciały w powietrze.W każdej z plansz masz określoną liczbę bomb do wykorzystania.Myszką komputerową graj w tą gierkę.


Zagubiony kosmita

Ocena gry

Tym razem musimy się zaopiekować kosmitą, ponieważ zagubił się i nie wie jak trafić do portalu.Musisz mu w tym pomóż.Zrób tak aby kosmita trafił do kółka, które się kręci.Myszką zagraj.


Karmienie głodnego potworka

Ocena gry

Mały potworek jest bardzo głodny.Musisz tak zrobić aby jabłuszko trafiło żółtego potworka a czerwony potworek żeby go nie zjadł.Uważaj na niego.Graj myszka.Powodzenia!


Gra przebijanie balonów

Ocena gry

Strzelaj z łuku w lecące balony.Musisz w każdej rundzie poprzebijać taką liczbę balonów jaka jest pokazana w prawym dolnym rogu ekranu z grą.Graj za pomocą myszki.


Zdetonuj grzybki

Ocena gry

Wysadź w powietrze grzybki.Podłóż w odpowiednim miejscu bombę i wysadź grzybki.Do grania używaj tylko myszki komputerowej.Miłej gry życzymy.


Halloweenowe Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w Angry Birds tylko w specjalnej wersji na Halloween. Strzelaj kurczakami w przeciwników aby wszystko zdemolować.Używaj do grania myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281797 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183614 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 73704 ocena: 0.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68199 ocena: 10.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62097 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57669 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 46588 ocena: 0.00

Reklama

cookie