Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1185 gier

Strzelanie z łuku w tarczę

Ocena gry

Wcielmy się w łucznika i naszym zadaniem będzie strzelać w tarczę.Celuj bardzo dokładnie w sam środek tarczy aby dostać jak najwięcej punktów.Do gry używaj myszki.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Wstawiaj między liczbami odpowiednie znaki tak aby wynik wyszedł poprawny.Pomyśl zanim wykonasz ruch i naucz się liczyć.Myszką zagraj.


Rysowanie dla dzieci

Ocena gry

Czas na rysownie.Narysuj figury takie jakie są naszkicowane.Masz 4 sekundy na obejrzenie obrazka a potem musisz go narysować z pamięci.Do gry używaj myszki komputerowej.Powodzenia!


Zdetonuj cel

Ocena gry

Twoim zadaniem jest tym razem przerzucać bombę w miejsce, które jest oznaczone krzyżykiem na mapie aby wysadzić nasz cel.Myszką zagrajmy.Zbierz Truffle

Ocena gry

Świnki bardzo lubię Truffle.Pomóż im w tej grze pozbierać jak naj więcej Truffli.Musisz poprowadzić świnki i zebrać Truffle.Graj w grze myszką komputerową.


Zbieraj gwiazdki

Ocena gry

Poprowadź kwadratowego ludzika aby on pozbierał wszystkie złote gwiazdki i trafił do wyjścia.Potrzebna go gry jest ci tylko myszka komputerowa.


Gra rysowanie drogi online

Ocena gry

Narysuj drogę dla samochodu, który musi dotrzeć do mety zbierając po drodze wszystkie gwiazdki.Po narysowaniu drogi pojedź samochodem do mety.Do rysowania używaj strzałek a do jazdy autem A,D.Powodzenia.


Ucieczka z chłodni

Ocena gry

Ucieknij w jak najkrótszym czasie gry z chłodni zanim w niej zamarzniesz na śmierć.Znajdź w szalonym tempie przedmioty, które ci ułatwią ucieczkę.Do gry potrzebujesz myszki.


Gra zbieranie gwiazdek

Ocena gry

Gra zbieranie gwiazdek to gra w której musisz zebrać wszystkie złote gwiazdki.Aby przejść do kolejnego etapu gry musisz zebrać je wszystkie.Używaj myszki.


Skakanie bo budynkach

Ocena gry

Poruszaj się czarnym stworkiem i skacz z budynku na budynek.Uważaj aby nie spaść z żadnego budynku, ponieważ wtedy grę zaczynamy od nowa.Strzałki-poruszanie się, spacja-skok.


Zbierz wojowników Ninja

Ocena gry

Kolejne wyzwanie dla ciebie.Musisz zebrać wszystkich wojowników Ninja, które znajdują się na ekranie gry.Poruszam myszką i zbieraj je.Do gry potrzebna ci będzie myszka komputerowa.


Ucieknij przed lawą

Ocena gry

Poruszamy się krecikiem, którego podziemne korytarze zalała lawa.Musimy wydostać się z podziemnych korytarzy na powierzchnię tak aby nas lawa nie spaliła.Odbijaj się od ścian i skacz po platformach aby dotrzeć do wyjścia.Strzałki-poruszanie się oraz spacja-skok.


Gra hydraulik

Ocena gry

Pracujemy jako hydraulik i naszym zadaniem jest tak poukładać rury aby woda wleciała i wyleciała w odpowiednim miejscu.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki.


Żabka i balony

Ocena gry

Lecimy statkiem kosmicznym razem z żabką i musimy rzucając kolczastymi kulkami w balony poprzebijać je.Rzucaj celnie w balony i poprzebijaj ich jak najwięcej.Używaj do tego myszki komputerowej.


Gra szycie misia

Ocena gry

Uszyj bardzo miłego i słodkiego misia.Masz gotowy materiał czas zabrać się do pracy.Musisz wyciąć z materiału odpowiednie części misia a potem je zszyć.Myszką komputerową szyjemy misia.


Kostiumy na Halloween

Ocena gry

Wybierasz się na Halloween ale nie masz jeszcze stroju.Wybierz jeden z najstraszniejszych strojów, który będzie robił wrażenie na każdym i będzie bardzo straszny.Używaj tylko myszki do wyboru kostiumów.


Straszne kręgle

Ocena gry

Zagraj w Halloweenowe kręgle.Rzucaj dyniami i zbijaj duchy.Daj z siebie wszystko aby za jednym rzutem zbić jak najwięcej duchów.Do gry potrzebna jest ci myszka.


Zręcznościowa gra

Ocena gry

Zręcznościowa gra to fantastyczna gra w której musisz pokazać swoją szybkość i zwinność.Ochroń kulkę.Nie pozwól aby planety, które w nią uderzały dostały się do niej.Zmieniaj kierunki tarczy ochronnej za pomocą spacją.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281797 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183613 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 73704 ocena: 0.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68199 ocena: 10.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62096 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57669 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 46587 ocena: 0.00

Reklama

cookie