Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1185 gier

Gra hopper

Ocena gry

Klasyczna gra jaką na pewno znacie. Powstało wiele części gry od 1,2,3,4,5,6 do 7. Mamy dla Was 2 cześć tej rozgrywki, w którą wraz z magiczną kulką możecie zagrać, używamy do tego tylko strzałek


Podwodna przygoda

Ocena gry

Na samym początku gry musimy podać ksywkę pod którą będziemy grali w grze. Potem już tylko wraz z żółwikiem przystępujemy do zabawy, w grze zbieramy monety i diamenty. Poruszamy się strzałkami w gierce.


Przygoda z lisem

Ocena gry

bardzo fajna gra przygodowa w której będziemy poruszać się postacią liska. Po drodze będziemy rozbijać skrzynki i zbierać jabłka. Jednak musimy uważać na skrzynie z dynamitem. Poruszamy się strzałkami, Spacją skaczemy postacią z gry.


Gra Mario online

Ocena gry

Kolejna na naszym serwisie gra z Mario Bros w wersji online. Jest to oczywiście darmowe gra dla Was wszystkich. Do naszych zadań należy kolekcjonowanie monet i droga do celu aby uwolnić uwięzioną księżniczkę. Strzałki, A oraz S będą nam do tego potrzebne.Stara gra Mario

Ocena gry

Jeżeli lubicie stare gry z Mario Bros to ta gra jest właśnie dla Was. Pochodzi ona jeszcze z Pegazusa. Na pewno będzie Wam się podobać a sama gra dostarczy Wam wspaniałej rozrywki i zabawy. Klawisze to: A,D,J,K oraz W/I i Spacja, a także J/A i K/S.


Gra dla dzieci z Mario

Ocena gry

Dla wszystkich dzieci mamy ciekawą grę z Mario Bros. Jest to taka gra w jaką dawniej mogliśmy pograć na pegazusa. Do gry używamy strzałek.


Gra Super Mario Bros

Ocena gry

Zagramy w klasyczną grę z Mario Bros w roli głównej. Do pokonania będziemy mieli wiele przeróżnych poziomów. Poruszamy się postacią Mario strzałkami oraz Z/X/C. Zagraj w Super Mario Bros i Ty.


Mario Bros

Ocena gry

Gra w której wcielamy sie w postać Mario Bros i walczymy z przeciwnikami, skacząc na nie i zbierając po drodze monety. Poruszamy się strzałkami Z - skaczemy, X atakujemy, S używamy do innego ataku.


Gra Tom i Jerry kręgle

Ocena gry

Zagramy razem z Tom i Jerry w kręgle. Zobacz ile strike uda Ci się zaliczyć w tej grze. do rozgrywki używamy myszki, która dobieramy moc jak i kierunek kuli do kręgli.


Jerry i Ser

Ocena gry

Zaspany Jerry wyrusza w wędrówkę po ser, będziemy musieli przy pomocy strzałek, znajdujących się na stole układać drogę do wyjścia myszce. Musimy zebrać ały ser oraz klucze do drzwi. Gdy już ułożymy całą drogę klikamy na zielony przycisk. Czerwony przycisk odpowiada za restart planszy.


Puzzle dla dzieci Tom i Jerry

Ocena gry

Kolejne do kolekcji puzzle dla dzieci z Tom i Jerry. Zachęcamy wszystkie osoby do wzięcia udziału w grze i ułożenia tego obrazka na którym po ułożeniu odnajdziemy ciekawy obrazek z Tomem i Jerrym w roli głównej.


Gra tom i Jerry 2

Ocena gry

Do wyboru mamy jedną z dwóch postaci Tom lub Jerry, bo wybraniu jednej z nich przechodzimy do gry, gdzie będziemy musieli się przedostać na drugą stronę planszy. Używamy do tego myszki komputerowej.


Puzzle Tom i Jerry

Ocena gry

Do ułożenia będziemy tutaj mieli puzzle z Tom i Jerry. Po prawej stronie obrazku odnajdziemy rozsypane elementy puzzli, z których będziemy mogli ułożyć ten obrazek


Gra w Tom i Jerry

Ocena gry

Zagraj w grę w Toma i Jerrego. Będziemy musieli biegnąć w grze ile tylko mamy sił w nogach i uciekać kotu. Po drodze czekają na nas przeróżne przeszkody, musimy je omijać i przeskakiwać. Zobacz jak daleko uda Ci się uciec w grze.


Gra dla dzieci Tom i Jerry

Ocena gry

Dla dzieci mamy ciekawą grę jaką jest Tom i Jerry. Do wyboru mamy dwie postacie Tom lub Jerrego. Wybieramy także poziom gry. Na początek polecamy ten najłatwiejszy. Będziemy zbierać ser w lodówce i podawać go małej myszce, poruszamy się strzałkami ser zrzucamy Spacją.


« poprzednia 1 257 58 59 60 61 62 63 64 65 66 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281797 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183614 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 73704 ocena: 0.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68199 ocena: 10.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62096 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57669 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 46587 ocena: 0.00

Reklama

cookie