Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1185 gier

Zastrzel Angry Birds

Ocena gry

W tej grze zmierzysz się z Angry Birds.Musisz pozabijać jak najwięcej wściekłych ptaków.Masz do dyspozycji broń.Bronią steruj za pomocą myszki komputerowej.


Japońska ucieczka

Ocena gry

Ucieknij z japońskiego budynku.Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry z niego wydostać.Do gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.Powodzenia!


Ucieknij przed kulkami

Ocena gry

Ucieknij przed kulkami to fantastyczna gierka w której musisz uciec przed kulkami.Nie pozwól aby kulki cię zabiły.Uciekaj i przeskakuj je aby uniknąć z nimi kontaktu.Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się.


Gwiezdne walki

Ocena gry

Poruszaj się kosmicznym statkiem i pokonuj inne kosmiczne statki swojego przeciwnika.Musisz pozabijać wszystkie statki kosmiczne.Graj za pomocą strzałek-poruszanie się oraz myszki-strzał.Gra star wars

Ocena gry

Zagraj w darmową grę gwiezdne wojny w której twoim zadaniem jest pokonać statki przeciwników na niebie.Strzelaj za pomocą myszki komputerowej oraz poruszaj się statkiem.


Uwolnij baloniki

Ocena gry

Postaraj się uwolnić baloniki w tej grze ale nie woni ci ich przebić.Klikając klawisz 1-są strzały do przebijania baloników oraz pod klawiszem 2-kule,które nie przebijają balonów.Graj myszką.


Śnieżna ucieczka

Ocena gry

Ucieknij z tego zimowego zakątka.Pozbieraj wszystkie przedmioty, które tylko ułatwią ci ucieczkę.Wykonaj to szybko.Pacz na czas!Myszką graj.


Ucieczka z miasta autem

Ocena gry

Ucieknij z miasta.Nie daj się złapać.Musisz jechać bardzo szybko i pokonywać przeszkody.Możesz też uzbroić swoje auto w rakiety, dzięki czemu strzelając nimi w przeciwników pozbędziesz się ich.Graj strzałkami oraz spacja-skok, Z,X-akcja.


Gra robienie kawałów

Ocena gry

Rozglądnij się po dużym placu budowy i zastanów się jaki by można zrobić kawał tak aby żadnemu z robotników nic się nie stało.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Podnoszenie ciężarów gra

Ocena gry

Pokaż swoją siłę.Jaką sztangę z iloma kilogramami uda ci się podnieść?Zobacz sam podnosząc je w tej grze.Podnosimy sztangę klikając klawisze B oraz N.Powodzenia siłaczu!


Icy Tower

Ocena gry

Zagraj w Icy Tower\'a.Skacz po schodkach aby wydostać się ze studni.Używaj do poruszania się strzałek oraz do skakania spacji.Powodzenia!


Smutne małpki

Ocena gry

Dwie smutne małpki płaczą nie wiadomo z jakiego powodu.Musisz domyślić się czego im brakuje i ich rozweselić.Myszką komputerową zagraj w tą grę.


Gra rysowanie królika

Ocena gry

Łącz cyferki zaczynając od 1 i kolejno 2,3 i tak aż do końca aż po połączeniu cyferek będziemy mieli królika.Do rysowania używaj tylko myszki komputerowej.


Gra nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Naszym zadaniem będzie liczyć jabłka, które znajdują się na samochodach.Policz jabłka z jednego samochodu i z drugiego i potem dodaj do siebie ich ilość i wybierz właściwą liczbę.Używaj do gry myszkę.


Gra ubieranie choinki na Święta

Ocena gry

Nadchodzą Święta czas ubrać choinkę.Udekoruj bardzo ładnie swoją choinkę bombkami oraz innymi bardzo ładnymi ozdobami.Do gry używaj tylko myszki.


Ubierz choinkę na święta

Ocena gry

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia zgodnie ze zwyczajem czas ubrać choinkę.Zakładaj bombki,świeczki choinkowe oraz wiele innych dekoracji na choinkę aby wyglądała prze pięknie.Do ubierania choinki używaj myszki.


Profesjonalny łucznik

Ocena gry

Strzelaj z łuku w tracze na zimowych zawodach.Przed tobą bardzo wiele zawodów, które musisz wygrać lub zająć dobre miejsce w tabeli.Celuj bardzo dokładnie zanim strzelisz z łuku.Strzelaj myszką.


Zbierz złote monety

Ocena gry

Poruszaj się kwadratem i tak go kieruj myszką aby pozbierał wszystkie złote monety i trafił jeszcze do pudełka.Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281797 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183611 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 73702 ocena: 0.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68195 ocena: 10.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62096 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57668 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 46587 ocena: 0.00

Reklama

cookie