Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1185 gier

Skakanie

Ocena gry

Zagraj w darmową grę skakanie w której to grze należy poruszać się kwadracikiem i przeskakiwać przez przeszkody, którymi są kwadratowe lub prostokątne klocki. Do skakania używaj tylko spacji.


Angry Birds Labirynt

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu gry Angry Birds w której to grze tym razem musimy pokonać skomplikowany labirynt. Postaraj się przejść labirynt bez zabłądzenia. Możliwość grania we 2 graczy.Poruszamy się za pomocą strzałek a drugi gracz za pomocą W,A,S,D.


Porachunki gangów

Ocena gry

Gangsterska gra w której wcielamy się w gangstera i atakujemy wszystkich na ulicy.Strzelaj,walcz nożem,pozabijaj każdego.Do poruszania się użyj strzałek oraz klawiszy W,A,S,D-do ataku.


Tower Defense dla dzieci

Ocena gry

W tej grze musimy kupować działa i armaty oraz stawiać je tak aby pozabijały wszystkie stworki, które przemieszczają się z punkty wyjścia do mety.Do tej gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki.Gra listonosz Pat

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w listonosza Pata, który tym razem będzie musiał zabawić się w kuriera.Kieruj za pomocą strzałek ogromnym samochodem dostawczym zbieraj paczki na samochód za pomocą myszki i postaraj się dowieź paczkę pocztową do wyznaczonego miejsca w jak najkrótszym czasie gry.Życzymy miłego grania.


Strażak sam w akcji

Ocena gry

Strażak sam w akcji to gra w której możemy sami przygotować własną scenkę z bajki Strażak Sam.Poukładaj wóz strażacki na drodze oraz strażaków z Bajki Straż Sam następnie ogień w oknach i scena gotowa.Możesz wydrukować scenę jako kolorowankę.Do gry użyj myszki komputerowej.


Odśnieżanie drogi gra

Ocena gry

Wsiądź za kierownicę spychacza i odśnieżaj drogę.Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry usunąć śnieg z drogi w wyznaczone miejsce w grze.Miejsce na śnieg w grze to zielony kwadrat w każdej planszy gry.Do sterowania i kierowani spychaczem potrzebujesz strzałek.


Gra zakochany kundel

Ocena gry

Gra zakochany kundel to gra w której musimy odszukać ukryte liczby na obrazku.Liczby zostały porozrzucane na obrazku twoim zadaniem jest za pomocą szkła powiększającego odszukać każdą literę.Do tej gry potrzebna będzie ci tylko myszka.


Rzucanie śnieżkami

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest rzucać śnieżkami w swoich przeciwników, którzy także rzucają w ciebie śnieżkami.Musisz się bronić i rzucać śnieżkami w swoich przeciwników aby oni nie rzucali w ciebie.Celuj i rzucaj w każdego z przeciwników śnieżkami.Śnieżkami rzucamy za pomocą myszki komputerowej.


Gra rzucanie śnieżkami

Ocena gry

Nadszedł czas na wojnę na śnieżki.Poruszaj się w obrębie swojej bazy,która znajduje się na środku ekranu z grą i rzucaj śnieżkami w swoich przeciwników.Musisz rzucać śnieżkami bardzo szybko, ponieważ przeciwnicy atakują twoją bazę.Jeżeli nie będziesz ich rzucał śnieżkami to ją zdemolują.Do rzucania śnieżkami używaj myszki.


Gra rzucanie kostką

Ocena gry

Gra rzucanie kostką to kolejna gra z kategorii gry rzucanie w której będziemy rzucali kostką do gry.Rzuć kostką a następnie przesuń się kotem a liczbę oczek.Jeżeli kot zatrzyma się na jakimś polu to musisz wypełnić zadanie, które jest karą za stanie na tym polu.Do grania i rzucania kostką potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra rzucanie balonami z wodą

Ocena gry

Wybierz jednego z dostępnych bohaterów czyli kota Toma lub Myszką Jerry.Po wybraniu postaci, którą będziemy grać naszym zadaniem jest rzucać balonami z wodą w przeciwną postać.Zanim rzucisz balonem musisz dobrze przy celować w przeciwną postać.Do rzucania balonami potrzebujesz tylko myszki strzałek-celowanie oraz spacja-rzut balonem z wodą.


Gra Lepienie bałwana

Ocena gry

Za oknem śnieg a jeżeli już nie ma to zawsze możesz ulepić bałwana grając w tą grę nie zależnie od pory roku.Bałwana się zawsze lepi w zimę jak tylko jest śnieg ale w tej grze możesz lepić nawet w lato bałwana.Ulep i ubierz bałwana.W tym celu używaj myszki.


Fredka na Fali

Ocena gry

Fredka na Fali to gar w której poruszamy się Fredką na dece wodnej i musimy zbierać kolorowe kulki, aby dostać za nie jak najwięcej punktów.Postaraj się i wykonuj triki podczas jazdy na desce, dzięki czemu uzbierasz więcej punktów w grze.Do jazdy na desce używaj strzałek oraz spacji-skok,triki.


Fineasz i Ferb-Wyścig samochodowy

Ocena gry

Fineasz i Ferb co dziennie mają jakieś nowe pomysły na budowanie czegoś.W dzisiejszym dniu wpadli na pomysł aby wybudować swój własny samochód i wybrać się nim na wyścigi samochodowe.Ścigaj się samochodami razem z Fineasze i Ferbem, który są najłmodszymi budowniczymi aut i innych maszyn.Graj myszką oraz strzałkami.


Kaczor Donald Gra

Ocena gry

Oto gra z cyklu Gry Kaczor Donald.W tej grze sterujemy Kaczorem Donaldem i musimy nałożyć kilka gałek lodów.To nie taka prosta gra, ponieważ Kaczor Donald cały czas porusza się na drabinie.Ale taki ktoś jak ty na pewno na sobie z tym radę.Do grania w grę z kaczorem donaldem potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Gra Bebe Lilly

Ocena gry

Gra Bebe Lilly to gra w której poruszamy się małym dzieckiem i naszym zadaniem jest przeskakiwać z jednego pola na kolejne pole, które zostało podświetlone w tej grze.Postaraj się przeskakiwać z pola na pole w jak najkrótszym czasie gry.Do skakania używaj myszki komputerowej.Powodzenia!


Gra domino z komputerem

Ocena gry

Gra domino z komputerem to kolejna gra z kategorii gry logiczne.Komputer rozdaje po 7 kostek domino dla ciebie i dla twojego przeciwnego gracza.Musisz dokładać do kostek domino swoje kostki tak aby pozbyć się ich wszystkich i wszystkie je ułożyć.Dokładaj kostki domino logicznie aby wygrać z przeciwnikiem i pokonać każdego z przeciwników, który stanie ci na drodze.Graj w domino z komputerem myszką.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281797 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183610 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77792 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 73702 ocena: 0.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68195 ocena: 10.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62096 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57668 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 46587 ocena: 0.00

Reklama

cookie