Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1168 gier

Straż

Ocena gry

Jesteśmy strażakiem. Musisz uratować ludzi z budynku mieszkalnego, w którym znajduje się ogień. Wyjedź samochodami strażackimi z bazy i jedź do akcji. Używajmy tylko myszy komputerowej.


Fotografowanie delfina nad wodą

Ocena gry

Wcielmy się w prawdziwego i najlepszego fotografa. Musisz odczekać na odpowiedni moment jak delfin wyskoczy z wody i będzie próbował przeskoczyć przez kółko to ty w tym czasie musisz mu zrobić zdjęcie. Używajmy myszki komputerowej.


Ucieczka przed Zombie

Ocena gry

W tej grze musimy uciekać przed Zombie. Uciekajmy przed Zombie, którzy jak nas dotkną to już od razu nas zabijają. Nie pozwól im się dotykać. Uciekajmy używając strzałek.


Przygodowa gierka

Ocena gry

Ta gra polega na tym żebyśmy skakali i zbierali diamenty. Masz możliwość strzelania, która bardzo ci się przyda w tej grze. Jeżeli zbierzesz naboje to musisz strzelać do jeży i innych przeciwników. Strzałkami się poruszamy oraz spacja-skok.Bomberman

Ocena gry

Zagrajmy w bombermana.Zasady tej gry są banalne. Musimy pokonać naszego przeciwnika strzelając i podkładając bomby. Podkładajmy bomby oraz zbierajmy coś co wyleci po wysadzeniu. Poruszamy się strzałkami oraz spacją podkładamy bomby.


Śnieżny park rozrywki

Ocena gry

Pracujmy w śnieżnym parku rozrywki, w którym musimy przekierowywać klientów do takiego obiektu rozrywki w jakim chcą się zabawić. Przenoś ludzi na odpowiedni park rozrywki, jaki wyświetla się obok niego. Myszki potrzebujemy.


Tygrys gra

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy małym tygrysem chodzili oraz zbierali przysmaki typu lody i owoce. Omijaj przeszkody, którymi są stworki. Wchodź po drabinach na kolejne piętra. Strzałkami gramy w tej grze.


Wystrzel samolot

Ocena gry

W tej grze musimy wystrzelić jak najdalej samolot. Niech twój samolot poleci jak najdalej. Wybierz odpowiednią siłę oraz kąt lotu samolotu. Potrzebujemy myszy komputerowej.


Trzy obok siebie

Ocena gry

Kombinujmy tak aby koło siebie znalazły się trzy takie same prostokąty takiego samego koloru. Użyj swojego rozumu oraz intuicji. Przenoś klocki. Poradzisz sobie za pomocą myszki.


Znajdź szczegóły

Ocena gry

Odkryj różnice czyli czym różnią się dwa obrazki. Twoim zadaniem jest odszukać czym różnią się dwa obrazki. Znajdź wszystkie szczegóły. Używajmy do gry myszki komputerowej.


Śnieżna kula

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy lepili dużą kulę. Postarajmy się i ulepmy jak największą kulkę ze śniegu. Turlaj kulkę z górki i omijaj drzewa oraz inne przeszkody. Potrzebujesz strzałek.


Halloweenowa ubieranka

Ocena gry

Jest Halloween. Na tradycje musisz ubrać dziewczynę aby wyglądała jak naj straszniej bo to jest cały urok tradycji Halloween. Wybierz najładniejszy i najstraszniejszy strój. Myszka jest ci bardzo potrzebna.


Do celu

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest tak kombin0ować i klikać na klocki aby znikały żeby nasz zółty lub niebieski klocek dotarł na miejsce do pudełka. Postarajmy się. Używajmy tylko myszki w tej grze.


Tank czołgi

Ocena gry

Kierujmy czołgiem oraz strzelajmy z naszego czołgu do innych czołgów, które są naszymi przeciwnikami i musimy ich zniszczyć zdemolować. Poruszajmy się W,A,S,D oraz myszką strzelajmy.


Tank gra online

Ocena gry

Jedziesz czołgiem, jesteś jego kierowcą oraz strzelasz z działa czołgowego do innych czołgów, które są naszymi przeciwnikami. Klawiszami W,A,S,D poruszamy się czołgiem oraz myszką strzelamy z działa czołgowego.


Statki kosmiczne

Ocena gry

Lecisz statkiem kosmicznym i musisz pokonac i zastrzelić inne statki, które są twoimi wrogami. Postarajmy się zabić wszystkie statki naszych przeciwników. Strzałkami się poruszamy oraz j-strzelamy w statki.


Gra mrożenie

Ocena gry

Musisz w tej grze zamrozić stworków, które się poruszają. Zamroź stworków i niech się zamienią w lodową kulę a potem je rozbij razem z tą kulą. Używajmy strzałek oraz spacji.


Dekorowanie koktajli

Ocena gry

Udekorujmy w tej grze jak najładniej tylko się da koktajle. Twoim zadaniem jest na wzór drugiego koktajla, który stoi obok udekorować tak samo ten koktajl. Myszką dekorujemy koktajle.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 278100 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 173039 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 121384 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 76414 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 68760 ocena: 0.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 60500 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 56536 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 40402 ocena: 0.00

 • Gra wyspa totalnej porażki

  Gra wyspa totalnej porażki

  Oglądana: 39054 ocena: 10.00

Reklama

cookie