Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1147 gier

Diego gra

Ocena gry

W tej grze będziemy razem z bohaterem Diego bawić się i grać. Rób zdjęcia aparatem fotograficznym zwierzętom, które spotkałeś podczas wyprawy do dżungli. Używajmy myszki komputerowej.


Opowieśći z Dżungli

Ocena gry

Zagraj razem z bohaterami bajki Opowieści z Dżungli w kręgle. Naszym zadaniem jest rzucać kulkami w kręgle tak abyśmy zbili jak najwięcej kręgów za jednym rzutem kulką. Używajmy myszki do tej gry.


Wystrzel pingwina

Ocena gry

Postaraj się wystrzelić pingwina tak aby poleciał jak najwyżej. Musimy wystrzelić pingwina jak najwyżej. Jak pingwin będzie leciał to klikaj na niego i nie pozwól mu za wszelką cenę spaść na dół. Myszka jest niezbędna di tej gry.


Gra z Alladynem

Ocena gry

Jedź pojazdem alladyna i uciekaj nim przed twoim wrogiem, który cię goni. Musisz mu uciec jak najszybciej. Używajmy tylko strzałek do gry z Alladynem.Łapanie jajek 2

Ocena gry

Postaraj się i łap wszystkie jajka, które lecą ci do buzi. Uważaj na bomby aby je nie złapać do buzi. Łap jajka, które rzuca nas przeciwnik. Pamiętaj nie łap bomby. Jajka łapiemy otwierając buzię za pomocą spacji.


Pływanie pod wodą

Ocena gry

Pływajmy w tej grze pod wodą. Masz struj nurka oraz niezbędną rurkę do nurkowania. Nurkuj i pływaj pod wodą. Zbieraj przedmioty, które są pokazane na początku gry. Strzałkami pływamy.


Gra rysowanie

Ocena gry

Jest to bardzo trudna gra. Jeżeli umiesz dobrze rysować drogę do celu to stań czoło tej grze. Jest naprawdę trudna. Musisz narysować drogę do mety. Myszka jest ci potrzebna w grze.


Snake gra

Ocena gry

Zagraj w grę snake. Ta gra polega na tym aby wcielić się w węża i zbierać czerwone kulki aby nasz wąż urósł jak największy i najdłuższy. Steruj wężem strzałkami.


Gra świnka

Ocena gry

Chodźmy małą świnką i latajmy oraz zbierajmy gwiazdki i inne przedmioty, które stoją w miejscu. Zbieraj wszystkie gwiazdki i przedmioty, które stoją nieruchomo. Uważaj na latające stworki. Używajmy tylko strzałek oraz spacji.


Gra ogrodnik

Ocena gry

Najlepszy symulator ogrodnika. Zagraj w grę ogrodnik i sadź nasiona warzyw i owoców. Dbaj o plony, podlewaj je aż urosną. Zbierz wyrośnięte warzywa. Zasadź nowe. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Zaginione na obrazku

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest odszukać wszystkich zaginionych małych stworków,które znajdują się na obrazku. Postarajmy się odszukać wszystkich. Używajmy tylko myszki.


Brenda i pan whiskers

Ocena gry

Gra z bajki brenda i pan whiskers. W tej grze naszym zadaniem jest biegać królikiem panem whiskersem i zbierajmy różne przedmioty oraz omijajmy trudne przeszkody. Używajmy tylko strzałek i spacji.


Smok Jack

Ocena gry

Zagrajmy w grę Smok Jacka i wcielmy się w smoka z bajki smok Jack. Latajmy smokiem i zabijajmy naszych wrogów, których wszystkich musimy zabić. Używajmy tylko myszki oraz strzałek.


Gra szachy

Ocena gry

Zagrajmy w grę szachy. Pokaż swoje umiejętności grania w szachy. Pokonajmy naszych przeciwników. Stań się najlepszym graczem w szachy i pokonaj każdego, kto stanie ci na drodze do sławy. Używajmy myszki do gry.


Czarowanie gra dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest czarować. Czaruj zwierzęta tak aby w ogrodzie pojawiały się zwierzęta. Masz 4 czary do użycia, każdy czar to twoje jedno zwierzątko. Myszką gramy w tej grze.


Kostiumy na Halloween

Ocena gry

Ubierzmy dziewczynę w kostiumy na Halloween. Naszym zadaniem jest ubrać jak najładniej i jak najmodniej dziewczynę na Halloween. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Piłki

Ocena gry

Najlepsza gra z piłka nożną. Zagrajmy mecz w piłkarzyki. Mamy do wyboru wiele drużyn piłkarskich. Wszystkie drużyny są do wyboru. Wybierzmy jedną dla nas, którą będziemy grać i bierz się do gry. Używajmy w grze piłki tylko strzałek. Miłej gry.


Gra mahjong

Ocena gry

Zagraj w darmowa grę Mahjong. Pokaż co potrafisz i pokaż swoje umiejętności. Pokonajmy wszystkich graczy i stań się mistrzem mahjongu. Używajmy do gry myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 275729 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 167857 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 118832 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 75443 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 65539 ocena: 0.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 55741 ocena: 10.00

 • Gra wyspa totalnej porażki

  Gra wyspa totalnej porażki

  Oglądana: 37399 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 37252 ocena: 0.00

 • Gra tom i Jerry 2

  Gra tom i Jerry 2

  Oglądana: 37164 ocena: 0.00

Reklama

cookie