Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1185 gier

Ucieknij z lekcji informatyki

Ocena gry

Ucieknij z lekcji informatyki to bardzo logiczna gra. Twoje zadanie jest bardzo proste musisz wydostać się w jak najkrótszym czasie z sali zanim wróci nauczyciel informatyki. Złam hasła i wydostań się z lekcji informatyki. Graj za pomocą myszki.


Najnowsze angry birds online

Ocena gry

Zagraj za darmo w najnowsze Angry Birdsy. Poruszaj się wściekłym kurczakiem i pokonuj wszelakie przeszkody, które tylko pojawią Ci się na drodze. Do gry używaj tylko wyłącznie strzałek oraz spacji.


Skakanie i zbieranie gwiazdek

Ocena gry

Poruszamy się w tej grze gwiazdą i musimy pokonać przeciwników oraz uratować księżyc, ponieważ został porwany. Pokonaj przeciwników oraz zbieraj jak najwięcej gwiazdek. Graj za pomocą strzałek oraz myszki komputerowej.


Dora:Zimowa ubieranka

Ocena gry

Ubierz Dorę tak aby poczuła nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Wybierz dla niej najładniejsza świąteczną czapkę potem włosy, oczy i tak dalej. Zadbaj o to aby Dora jak najładniej wyglądała na świętach. Graj za pomocą myszki komputerowej.Flappy Bird

Ocena gry

Flappy Bird to gra w której latamy ptaszkiem i nasz cel jest następujący. musisz dolecieć ptaszkiem jak najdalej. Uważaj na przeszkody. Lataj ptaszkiem używając w tym celu myszki komputerowej.


Skakanie po planetach

Ocena gry

Znaleźliśmy się w kosmicznym świecie i naszym zadaniem w tej grze będzie skakać z planety na planetę oraz po drodze zbierać złoto.


Strzał w 10

Ocena gry

Zagrajmy w tradycyjne lotki czyli darta. W każdej rundzie mamy do wykonania bardzo trudne zadanie. Musimy trafić lotką w sam środek tarczy, która jest zawieszona.Środek tarczy czyli żółte kółko. Celujemy za pomocą strzałek oraz rzucamy spacją. Podczas rzucania musisz zwrócić uwagę na wiatr.


Pozbieraj monety

Ocena gry

Bardzo fantastyczna gra w której podejmujemy wyzwanie, które poleca na pozbieraniu wszystkich złotych monet, które co chwila pojawiają się na ekranie gry. Przesuwaj myszką po ekranie z grą i zbieraj monety. Postaraj się pozbierać wszystkie monety aby nie przeoczyć ani jednej złotej monety. Zbieraj za pomocą myszki komputerowej.


Zrób zdjęcia z ukrycia

Ocena gry

Pracujemy jako fotograf, który ma za zadanie wykonywać zdjęcia z ukrycia. Pracujesz dla biura detektywistycznego i musisz fotografować całujące się pary z ukrycia. Uważaj aby nie wyciągnąć aparatu fotograficznego za wcześnie, ponieważ wtedy spłoszył całującą się parę. Rób zdjęcia używając myszki.


Gra siłownia

Ocena gry

Ćwiczymy na siłowni aby mieć jak najlepszą rzeźbę oraz jak największe mięśnie. Ćwicz systematycznie i osiągaj efekty. Napakuj się do woli! Do ćwiczenia potrzebujemy, myszki, spacji oraz więcej klawiszów, które są podane w grze. Powodzenia!


Kot ninja

Ocena gry

Tym razem poruszamy się kotem ninja. Naszym zadniej jest przejść jak największy dystans w grze. Musisz poruszać się w każdej planszy po prostym podłożu, lecz raz na jakiś czas czekają na ciebie różne pułapki gdzie musisz pomyśleć jak je przejść. Do grania użyj strzałek.


Myszka i ser

Ocena gry

Poruszamy się w tej grze szarą myszką i naszym zadaniem jest pozbierać wszystkie kawałki żółtego sera, którego myszki uwielbiają. Ser znajduje się na każdej planszy, musimy zawsze zebrać wszystkie kawałki. Do poruszania się używamy strzałek oraz spacji do skakania.


Laboratorium śmierci

Ocena gry

Zagraj w darmową grę laboratorium śmierci. Celem gry jest ucieczka z laboratorium śmierci w którym się znajdujemy. Nasz ucieczka nie będzie prosta, ponieważ pilnuje nas bardzo wiele strażników. Jednak mamy przy sobie pistolet oraz granaty dzięki którym pokonamy strażników i szybko uciekniemy z laboratorium śmierci. Do grania potrzebujemy tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Labirynt pełen kolców

Ocena gry

Wspaniałą darmowa gra w której naszym zadaniem jest przejść przez labirynt pełen kolców tak aby nie nadziać się na ani jednego kolca. Postaraj się przedostać przez labirynt jak najszybciej. Do poruszania się używasz tylko wyłącznie strzałek.


Fineasz i Agent Pepe

Ocena gry

Zagraj razem z Fineaszem i Ferbem we wspaniałą grę. Celem gry jest pozbieranie przedmiotów i dotarcie do ciasta. Musisz kopnąć agenta PePe tak aby w każdej rudzie dotarł do ciasta. Do gry używaj strzałek oraz myszki komputerowej.


Nowe Angry Birds

Ocena gry

Zagraj w najnowsze Angry Birds w których twoim zadaniem w każdej z plansz jest dotrzeć czerwonym Angry Birdsem do zielonego Angry Birdsa. Do tej gry potrzebna będzie ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Gra czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty

Ocena gry

Grając w tą grę masz możliwość zmierzenia się z piątoklasistą i zobaczyć czy jesteś mądrzejszy. Wybierz kategorię z której chcesz mieć odpowiedzi. Postara się i wygraj teleturniej. Myszką zagraj.


Magiczny kwadrat

Ocena gry

Magiczny kwadrat- jest to trudna fantastyczna gra w której poruszamy się kwadracikiem i musimy pokonać poszczególne plansze. Poruszaj się kwadracikiem za pomocą strzałek oraz skacz używając spacji.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281797 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183611 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77793 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 73702 ocena: 0.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68196 ocena: 10.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62096 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57668 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 46587 ocena: 0.00

Reklama

cookie