Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1146 gier

Zabawa w elektryka

Ocena gry

Zabawa w elektryka to gra w której twoim zdaniem będzie przeprowadzić robota na czerwony przycisk tak aby nie trafił na koło, które się obraca.Musisz w pewnym momencie gry wyłączyć koło, które się obraca przesuwając siłę na pasku, który znajduje się w dolnej części ekranu z grą.Do grania używaj myszki komputerowej.Powodzenia!


Przetnij figury

Ocena gry

Jak sama nazwa tej gry wskazuje że w tej grze twoim nowym zadaniem będzie przeciąć figury na takie same identyczne części.Musisz precyzyjnie przecinać figury aby każda z przeciętych części była taką samą figurą.Do przecinania figur potrzebna jest ci tylko myszka.


Szybki transport

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest jak najszybciej przetransportować kosmitów do swoich domów.Musisz uważać na kolory, ponieważ czerwonego kosmitę musisz przetransportować do czerwonego domu a zielonego kosmitę do zielonego domku.Do gry używaj strzałek-poruszanie się statkiem kosmicznym oraz spacja-akacja.


Ucieczka z więzienia

Ocena gry

Zostałeś skazany na wyrok.Uwięziony jesteś w areszcie czyli w więzieniu.Musisz w jak najkrótszym czasie gry wydostać się w tego przeklętego więzienia i powrócić znów na wolność.Używaj wszystkich przedmiotów,które tylko masz dostępne pod ręką i wyjdź na wolność.Strzałkami poruszasz się w tej grze.Ucieczka przed pożarem

Ocena gry

Budynek w którym się znajdowałeś/aś stoi teraz cały w płomieniach a ty zostałeś/aś w środku niego.Musisz w jak najkrótszym czasie gry opuścić ten budynek,który cały płonie i wydostać się na powierzchnię.Do gry potrzebna jest myszka komputerowa.


Alvin i wiewiórki ukryte liczby i cyferki

Ocena gry

Fantastyczna gra dla najmłodszych graczy naszego serwisu.Musicie odszukać ukrytych na obrazku liczb oraz cyferek.Zostały one poukrywane dosyć widocznie więc na pewno dasz sobie radę z tym zadaniem i wykonasz go w jak najkrótszym czasie gry.Do gry używaj myszki komputerowej.


Rzucaj prezentem

Ocena gry

Oczywiście prezentem nie powinno się rzucać prezentem tylko go uszanować, ale w gra wszystko wolno.Mianowicie w tej grze naszym głównym zadaniem jest pomóż prezentowi dotrzeć do narysowanego kwadratu na ekranie z grą.Do tej gry używaj myszki.Życzymy miłej zabawy i świetnej rozrywki!


Origami

Ocena gry

Lubisz wykonywać różne przedmioty i elementy techniką origami? Jeżeli jeszcze nie miałeś/aś styczności w życiu z origami to właśnie w tej grze będziecie mogli poćwiczyć technikę bardzo trudną jaką jest origami. Składaj z papierowych kartek różne elementy techniką origami.Do gry potrzebna jest myszka.


Zabawa z kamykami

Ocena gry

Zabawa z kamykami to gra w której mamy do czynienia z magicznymi kamieniami.Cel gry jest bardzo prosty a więc, należy tak poprzestawiać magiczne,zaczarowane kamyczki aby pojawiły się w każdym z pustych białych pól w grze. Do przestawiania magicznych kamieni potrzebna będzie ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Gra atomówki

Ocena gry

Wybierz jedną z atomówek i wejdź do gry.Gra atomówki to super gra przygodowa dla dziewczyn.Lataj wybraną atomówką i obroń świat.Pokonaj przeciwników strzelając w nich.Nie zapomnij że masz też pomoc w obronie świata czyli inne atomówki, które razem z tobą bronią całego świata.Lataj strzałkami oraz spacjom-strzelaj.Świat należy do ciebie,musisz go obronić.


Obroń zamek

Ocena gry

Kosmici atakują twój zamek.Nie pozwól im tak łatwo rozwalić twój piękny zamek.Postaraj się obronić swój zamek zanim kosmici go zniszczą.Nie poddawaj się tak łatwo na samym początku gry staw czoło kosmitom.Strzelaj w kosmitów używając myszki komputerowej do tej gry.


Polar Trouble

Ocena gry

Zobacz czy dasz radę uratować pingwiny.Postaraj się jak tylko możesz i pomóż biednym pingwinom.Rzucaj śnieżki z góry a następnie odbijaj je w stronę czerwonej kuli aby ona spadła na dół.Do tej gry potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa.Powodzenia!


Ognisty Chłopak i Wodna Dziewczyna

Ocena gry

Ognisty Chłopak i Wodna Dziewczyna to gra w której poruszamy się ognistym chłopakiem oraz wodną dziewczynka.Musimy pozbierać wodę oraz ogień i dostać się do mety w jak najkrótszym czasie tej gry.Do poruszani się ognistym chłopakiem używaj strzałek oraz do poruszania się wodną dziewczyną klawiszy W,A,S,D.Życzymy miłej gry!


Gra z ogniem

Ocena gry

Poruszaj się ognistym chłopcem oraz wodną dziewczyną.Ognisty chłopiec musi po drodze do mety pozbierać ognie a wodna dziewczynka wszystką wodę.Poruszaj się ognistym chłopcem używając tylko strzałek oraz jednocześnie poruszaj się wodną dziewczynką za pomocą klawiszy W,A,S,D.Jeżeli poruszasz się ogniem to nie możesz wpaść w wodę.Powodzenia!


Super gra za darmo

Ocena gry

Zagraj w darmową super grę w której poruszasz się królikiem i musisz pozbierać jak najwięcej marchewek i dotrzeć do celu.W grze jest utrudnienie a właściwie zły królik, który nas atakuje.Musisz mu uciec aby cię nie dogonił i nie zabił.Poruszaj się strzałkami w tej grze oraz klikając Spacje nasz królik przyspiesza, dzięki czemu zły królik nas nie dogoni.


Zastrzel Angry Birds

Ocena gry

W tej grze zmierzysz się z Angry Birds.Musisz pozabijać jak najwięcej wściekłych ptaków.Masz do dyspozycji broń.Bronią steruj za pomocą myszki komputerowej.


Japońska ucieczka

Ocena gry

Ucieknij z japońskiego budynku.Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry z niego wydostać.Do gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.Powodzenia!


Ucieknij przed kulkami

Ocena gry

Ucieknij przed kulkami to fantastyczna gierka w której musisz uciec przed kulkami.Nie pozwól aby kulki cię zabiły.Uciekaj i przeskakuj je aby uniknąć z nimi kontaktu.Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 275725 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 167850 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 118831 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 75443 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 65533 ocena: 0.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 55740 ocena: 10.00

 • Gra wyspa totalnej porażki

  Gra wyspa totalnej porażki

  Oglądana: 37398 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 37251 ocena: 0.00

 • Gra tom i Jerry 2

  Gra tom i Jerry 2

  Oglądana: 37164 ocena: 0.00

Reklama

cookie