Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1185 gier

Leśna przygoda z Dorą

Ocena gry

Leśna przygoda z Dorą to gra w której Dora wraz ze swoimi małpkami wybiera się na spacer do lasu. Napotkały jezioro w lesie i nie mogą przedostać się na drugą stronę. Musisz jej pomóż. Klikaj na żółwie aby zmieniły swoje miejsce a zarazem utworzyły przejście dla Dory. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ucieczka z domu

Ocena gry

Zostaliśmy uwięzieni w domu. Postaraj się wydostać z domu w jak najkrótszym czasie gry. Rozglądnij się po pokojach i używaj przedmiotów, które pomogą Ci uciec z domu. Graj używając myszki komputerowej.


Nowe Flappy Bird

Ocena gry

Zagraj w najnowszą wersję flappy birds, w której jak w poprzedniej wersji akcja gry toczy się oczywiście w lesie. Twoim zadaniem jest skakać ptakiem pomiędzy pieńkami z drzew. Nowa wersja jest lepsza, ponieważ jak spadniemy to nie zaczynamy od nowa. Skacz za pomocą klawiszy Z oraz X.


Dora i lis

Ocena gry

Kolejna części gry z dorą. Tym razem w grze pojawia się lisek, którym się będziemy poruszali w grze. Naszym zadaniem jest dotarcie do mety oraz zbieranie złotych gwiazdek. Poruszaj się strzałkami oraz skacz używając spacji.Przygoda w kosmosie

Ocena gry

W tej grze akcja toczy się w kosmosie. Twoim zadaniem jest w każdej z plansz doprowadzić małego bohatera do miejsca, które oznaczone jest zamkiem zasuwanym. Narysuj za pomocą myszki ścieżkę po której przejdzie mały bohater do celu.


Gra karmienie dzieci

Ocena gry

Nakarm głodne dzieci, rzucają im ciasta i inne smakołyki. Gdy dzieci poruszają się z otwartą buzią postaraj się ich nakarmić rzucając im ciastek oraz smakołyki, które leżą na stole. Rzucaj smakołyki i ciastka myszką komputerową.


Skakanie kulką

Ocena gry

Tym razem sterujemy w grze kulką. Musimy skakać nią po platformach omijając wszelkie przeszkody, którymi są najczęściej doły które możemy wpaść. Dotrzyj do mety przeskakują wszystkie przeszkody w jak najkrótszym czasie gry. Skacz myszką komputerową.


Uciekaj przed potworami

Ocena gry

Znajdujesz się w labiryncie, wokół ciebie nie brakuje potworów. Zbieraj złoto oraz zabijaj potwory. Aby zabić potwora musisz podłożyć bombę. Poruszaj się strzałkami oraz kładź bomby spacją.


Głodny potwór

Ocena gry

Głodny potwór to znakomita gra w której twoim zadaniem będzie nakarmić głodnego fioletowego potwora. Strzelaj jedzeniem tak aby trafiło one do głodnego potwora. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zręcznościowa gra z płomieniem

Ocena gry

Jak sama nazwa gry wskazuje głównym bohaterem tej gry jest płomień, którym się poruszamy w tej grze. Musimy zbierać jabłka oraz unikać czaszek, które nas zabiją. Jeżeli natomiast zbierzemy żółtą buźkę czeka nas niespodzianka. Do gry potrzebujesz strzałek.


Ninja wojownik

Ocena gry

Ninja wojownik to darmowa gra w której poruszamy się Ninją. Musimy skakać, omijać przeszkody oraz pokonywać przeciwników. Ninja potrafi odbijać się od ścian, dzięki tej umiejętności będziemy mieli o wiele łatwiej. Skacz ninją używając myszki.


Wydostań się z pokoju

Ocena gry

Zostaliśmy uwięzieni czy też zamknięci w pokoju domowym. Musimy jak najszybciej znaleźć drogę do wyjścia z pokoju i uciec z niego. Wykorzystaj przedmioty, które znajdują się w pokoju, ponieważ pomogą Ci w ucieczce. Używaj myszki komputerowej.


Gra ważnie

Ocena gry

W tej grze musisz ważyć czarne kulek. Na jednym ramieniu wagi oraz na drugim znajdują się kule o różnej wadze. Musisz tak podokładać kule aby waga wskazywała równość.


Pou na pikniku

Ocena gry

Tym razem Pou wybrał się na piknik, lecz jeszcze nie zaczął biwakować. Musisz pomóż Pou rozłożyć wszystkie rzeczy, które są niezbędne do piknikowania. Wyjmuj rzezy z drewnianego kosza i zacznij biwakować. Do biwakowania używaj myszki.


Skakanie przez przeszkody

Ocena gry

Skakanie przez przeszkody to gra w której poruszamy się małym czarnym ludzikiem i musimy pokonać tor przeszkód.Do mety przed tobą jeszcze daleka droga na której nie brakuje przeszkód. Do gry potrzebujesz strzałek-poruszanie się oraz spacja-skok.


Ucieczka z pizzeri

Ocena gry

Tym razem zostaliście uwięzieni w pizzeri. Za oknem pada deszcz i coraz bardziej zalewa pizzerie. Musisz się z niej jak najszybciej wydostać. Poszukaj przedmiotów, które mogą Ci pomóż oraz jak najszybciej wydostań się. Do ucieczki potrzebujesz myszki.


Ucieczka z kina

Ocena gry

Zostałeś/aś uwieziona w kinie. Terroryści podłożyli bombę zegarową w kinie i lada moment ona wybuchnie. Rób wszystko aby wydostać się z kina jak najszybciej. Używaj do ucieczki myszki.


Gra Pou u doktora

Ocena gry

W tej grze będziemy leczyć chorego Pou. Zaopiekuj się Pou jak najlepiej aby nie leciały mu łzy oraz zakrop mu oczy itp. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281797 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183610 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77792 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 73702 ocena: 0.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68195 ocena: 10.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62096 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57668 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 46587 ocena: 0.00

Reklama

cookie