Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1185 gier

Robot w labiryncie

Ocena gry

Robot w labiryncie to bardzo fajna i ciekawa gra w której to waszym zadaniem jest pozbijać robotem wszystkie kwadraciki.Dotrzyj do mety i przejdź do kolejnej planszy tej gry.Miłej gry życzymy.Poruszaj się W,A,S,D oraz myszka strzał.


Pingwiny z Madagaskaru

Ocena gry

Pingwiny z Madagaskaru to ciekawa gra w której musisz rzucać pingwinami w podróżnych i turystów, którzy poruszają się samochodami.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Statki kosmiczne

Ocena gry

Podbij kosmos.Grając małym tatkiem kosmicznym musisz się postarać i podbić kosmos.Zabij wszystkie statki kosmiczne, które staną ci tylko na drodze do celu.Graj myszką lub strzałkami.


Rozgnieć kurczaki

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest rozgnieść kurczaki.Musisz wypełnić to zadanie w jak najkrótszym czasie gry.Graj używając tylko myszki komputerowej.Ubierz Dragon Balla online

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierać Gragon Balla.Wybierz jak najładniejsze ubrania oraz jego sylwetkę też możecie zmienić.Postaraj się aby wyglądał jak najlepiej.Myszką ubierasz.


Uratuj święta

Ocena gry

Poruszamy się w tej grze małym kucykiem i musimy uratować Święta Bożego Narodzenia.Postaraj się i uratuj święta.Pokonaj przeciwników i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.Grasz strzałkami oraz z-skok,x-atak.


Zbuduj kolejkę górską

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zbudować kolejkę górską.Masz bardzo wile elementów kolejki górskiej i to właśnie z nich musisz wybudować kolejkę górską.Do gry używaj tylko strzałek.


Gra pływanie kajakami

Ocena gry

Pływaj i ścigaj się kajakami.Musisz wygrać wszystkie wyścigi kajakarzy.Daj z siebie wszystko i wygrywaj.Pływaj używając strzałek do grania.Miłej gry życzymy.


Ochroń owoce

Ocena gry

Ochroń w tej grze owoce przed burzą.Musisz zrobić daszek dla owoców z wszystkich elementów jakie mamy tylko w danej planszy do użycia.Zagraj myszką komputerową.


Bitwa na łuki

Ocena gry

Staw czoło przeciwnikom i pokonaj ich strzelając w nich z łuku.Musisz ich wszystkich pozabijać za pomocą łuku.Graj i strzelaj w swoich przeciwników z łuku.Poruszaj się w,a,s,d oraz myszka strzał.


Gra zaczarowany ołówek

Ocena gry

Gra zaczarowany ołówek to bardzo fajna gra w której będziemy malować rysunki ołówkiem.Masz bardzo wiele wzorów ołówka.Wybierz ten najlepszy i rysuj prze piękne obrazki. Myszką malujesz.


Gra łamigówki

Ocena gry

Gra łamigłówki interaktywne to całkiem fajna gra dla osób, którzy lubią myśleć w grze.Musisz bardzo dobrze przemyśleć każdy swój ruch, ponieważ gra nie jest łatwa aby ją przejść bez myślenia.Myszką zagraj.


Gra postaw na milion

Ocena gry

Weź udział w teleturnieju, który nazywa się postaw na milion.Wyświetla nam się pytanie w tej grze i do niego cztery możliwe odpowiedzi.Musisz postawić najwięcej pieniędzy na tą odpowiedź na która jesteś najpewniejszy. Myszka komputerowa ci się przyda do tej gry.


Angry Birds Pigs Out

Ocena gry

Kolejna wersja gry Angry Birds.Ta jest znacznie trudniejsza od pozostałych.Należy tutaj poodcinać sznurki aby Angry Birdsy spadły na dół.Do tej gry używaj myszki.


Obrona przed potworami

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest obronić księżniczkę przed potworami.Nie pozwól aby potwory dotarły do księżniczki.Graj używając tylko myszki komputerowej do strzelania.Miłej gry życzymy.


Biegnij szybko

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest jak najszybciej biegnąć i uciekać przed dinozaurem, który cię goni.Postaraj się biegnąć i uciec dinozaurowi, który cię bardzo szybko doni.Zbieraj złote diamenty.Graj używając myszki komputerowej.


Gra dentysta

Ocena gry

W tej grze musisz czyścić zęby.Wyczyść wszystkie plamki na zębach używając do tego tylko specjalnej szczoteczki.Potrzebujesz do grania myszki komputerowej.


Włam się do banku

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest włamać się do banku.Masz wiele sposobów i możliwości aby wejść na teren banku.Wybierz ten, który jest według ciebie najlepszy i włam się do banku.Zagraj za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281791 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183588 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125834 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77788 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 73697 ocena: 0.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68186 ocena: 10.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62093 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57666 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 46579 ocena: 0.00

Reklama

cookie