Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 1185 gier

Rysowanie według wzoru dla dzieci

Ocena gry

Przed tobą gra w której to grze będziemy rysowali według wzoru. Na ekranie gry już w pierwszej rundzie widnieje gwiazda, która jest dobrze oznaczona rogami. Twoim zadaniem będzie właśnie według tych oznaczeń na rogach gwiazdki narysować gwiazdkę.Oczywiście w kolejnych rundach gry będziesz postępować dokłądnie tak samo czyli rysować według wzory, lecz będą to już inne figury czy też przedmioty. Musisz wykazać jak najlepiej rysując na ekranie według wzoru w jak najkrótszym czasie gry.Do rysowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dora i Butek dla dzieci

Ocena gry

Dora i Butek dla dzieci to kolejna gra w której przeżyjesz kolejną przygodę wraz z Dorą, która już pewnie bardzo dobrze znasz z bajek. Tym razem wcielając się w Dorę twoim zadaniem będzie zabawić się w chowanego wraz z Butkiem. Twoim zadaniem w dużej mierze będzie odnalezienie Butka, który się schował. Jego kryjówką jest oczywiście las w którym to schowa się na pewno za drzewami lub innymi krzakami. Jeżeli tylko zauważysz Butka w lesie to musisz kliknąć na niego aby go odnaleźć. Uważaj na inne postacie, które też są schowane w lesie, lecz one są specjalnie dla utrudnienia. Do szukania Butka potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Zabawa w chowanego dla dzieci

Ocena gry

Gra w chowanego online to gierka w której będziemy bawili się w jedną z najlepszych zabaw naszego dzieciństwa, którą pewnie już każdy z Was zna i każdy o niej słyszał. Celem gry jest chowanie się lub szukanie pozostałych graczy tej zabawy. Tym razem akurat w tej grze szukasz pozostałych graczy, którzy się pochowali po całej mapie czyli na widocznym ekranie gry.Musisz w jak najkrótszym czasie gry postarać się i odszukać graczy tej zabawy. Najczęściej ich widać, ponieważ ich ubrania wystają zza przeszkody czy też elementy za którym są ukryci. Graj używając tylko strzałek do grania.


Mycie samochodów gra

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziemy musieli myć samochody a dokładnie autobus szkolne. W każdej z plansz musisz umyć autobus szkolny. Postaraj się aby każdy z autobusów, które myjesz wyglądał jak najlepiej. Do mycia potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Diego i piramidy trzy w jednej lini

Ocena gry

Razem z Diego w tej oto grze musisz tak poprzestawiać elementy aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same elementy. Do gry używaj myszki komputerowej.


Gra fotograf morski

Ocena gry

Wcielamy się w tej grze w fotografa i naszym zadaniem jest robić zdjęcia głównie delfinom, które wyskakują z wody i pokazują swoje sztuczki. Postaraj się wychwycić jak najlepszy moment i zrobić zdjęcie. Do gry potrzebna Ci będzie mysz komputerowa.


Gra pucca maker dla dzieci

Ocena gry

Gra pucca maker dla dzieci to gra w której za pomocą kreatora tworzymy postać Pucca. Korzystaj z tego kreatora i twórz swoje najlepsze postacie Pucca. Do tworzenia postaci potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Gra łapanie kwiatków

Ocena gry

Poruszaj się z koszykiem i postaraj się złapać wszystkie kwiatki, które spadają z nieba. Trudno będzie złapać wszystkie kwiatki, lecz postaraj się i daj z siebie wszystko tak aby złapać jak najwięcej kwiatków.


Gra fifi dla dzieci

Ocena gry

Fifi online to gra która polega na zbieraniu kwiatów. Twoim zadaniem w tej oto grze jest pozbierać wszystkie kwiaty, które widnieją na ekranie gry. Do zbierania kwiatów będzie Ci potrzebna tylko myszka komputerowa.


Podwodna przygoda

Ocena gry

Pływaj pod wodą statkiem podwodnym i pokonaj przeszkody, które kryje woda.Postaraj się ominąć wszystkie przeszkody i dotrzeć do celu w jak najkrótszym czasie gry. Graj używając strzałek.


Rebusy dla dzieci online

Ocena gry

Rebusy dla dzieci to gra w której jak sama nazwa mówi za siebie będziemy zajmować się układaniem rebusów. Rozwiązuj rebusy na obrazkach i odczytuj hasła.Do rozwiązywania rebusów potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra dopasowywanie elementów dla dzieci

Ocena gry

Do poszczególnych elementów na obrazku postaraj się dopasować brakujące elementy. W każdym z wyświetlanych elementów na ekranie gry brakuje danej części. Twoim zadaniem jest wybrać tą część z trzech podanych i dopasować ją. Używaj myszki do dopasowywania elementów.


Gra z kameleonem

Ocena gry

W tej grze poruszamy się kameleonem, który nazywa się Dino. Nasz przyjaciel Dino potrzebuje pomocy, ponieważ się zgubił. Pomóż mu dotrzeć do celu pokonując po drodze do mety wiele przeszkód. Zbieraj także kolorowe kwadraty używając do tego klawiszy Z,X,C ze względu na kolor. Poruszamy się za pomocą strzałek i skaczemy strzałką w górę.


Diego leśna przygoda

Ocena gry

Poruszaj się Diego i przeżyj niezapomnianą przygodę w lesie. Skacz, lataj, omijaj przeszkody, zbieraj przedmioty i pokonaj przeciwników oraz dotrzyj do celu. Poruszaj się używając strzałek oraz skacz za pomocą spacji.


Łapanie owoców

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest łapać owoce, które lecą z nieba. Poruszaj się misiem, który ma taczkę i postaraj się zebrać wszystkie truskawki, które lecą z nieba. Do gry używam strzałek.


Krzyżówka dla dzieci

Ocena gry

Krzyżówka dla dzieci to gra w której jak sama nazwa wskazuje będziemy rozwiązywać krzyżówkę. Postaraj się odgadnąć wszystkie hasła w krzyżówce. Na dole pod krzyżówką pojawia się teks, którego odpowiedź należy wpisać w odpowiedniej kolumnie w powyższej krzyżówce.


Diego i kulki

Ocena gry

Poruszaj się Diego i uważaj na kulki, które wrzuca na dół siedząca małpka na drzewie. Unikaj kulek, tak aby żadną nie oberwać. Wykaż się refleksem w tej grze. Do gry używaj strzałek do poruszania się.


Gra bitwa na śnieżki

Ocena gry

Weź udział w zimowej bitwie na śnieżki. Twoim zadaniem jest rzucać śnieżkami w ludzi poubieranych w czapki Mikołaja. Uważaj! Bądź bardzo czujny i zwinny, ponieważ oni są wszędzie pochowali i atakują z nie ukrycia. Rzucaj śnieżkami używając myszki. Musisz wygrać bitwę na śnieżki! Postaraj się !


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1065 66 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281917 ocena: 8.38

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183845 ocena: 9.77

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125998 ocena: 9.71

 • Gra rollercoaster online

  Gra rollercoaster online

  Oglądana: 77858 ocena: 9.21

 • Strażak sam dla dzieci

  Strażak sam dla dzieci

  Oglądana: 73755 ocena: 0.00

 • Gra kulki

  Gra kulki

  Oglądana: 68285 ocena: 10.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62122 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57706 ocena: 10.00

 • Gra pan robótka

  Gra pan robótka

  Oglądana: 46664 ocena: 0.00

Reklama

cookie