Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Disneya 51 gier

Spongebob Kręgle

Ocena gry

Ta gra polega na trafianiu kulą w kręgle.Grasz niezwykłym graczem Spongebobem.Grasz za pomocą myszki.


Disney\'s Golf

Ocena gry

Ta gra polega na grze w golfa.Mamy do wyboru różne postacie Disneya .Poruszamy się za pomocą myszki.


Gra Kaczor Duff

Ocena gry

Znany każdemu z Was z bajek Disneya Kaczor czeka na kogoś z Was kto pomógł by nim pokierować do celu. Po niecodziennej planszy jaka czeka na graczy w tej grze. Do kierowania używamy strzałek, do skakania Spacji.


Malowanka Tom i Jerry

Ocena gry

Czeka na nas obrazek do pokolorowania na którym odnajdziemy postacie Tom i Jerry. Jest to prosta kolorowanka przeznaczona dla wszystkich dzieci. Zarówno tych starszych jak i maluchów. Każdy da Sobie z nią radę.Zabawy Tom i Jerry

Ocena gry

Z Tomem i Jerrym przenosimy się do klasy gdzie czekają na nas zabawy na tablicy. Zadaniem naszym będzie dopasowanie elementów, które odnajdziemy na dole pod tablicą. Ułatwią nam to puste pola na tablicy. Do gry używamy myszki.


Droga do celu Jerrego

Ocena gry

Myszka Jerry wybiera się w podróż. Do naszego zadania będzie należało układanie drogi tak aby zbierała przedmioty po drodze i znalazła drogę do wyjścia. Układamy je używając do tego myszki.


Jerry i Ser

Ocena gry

Zaspany Jerry wyrusza w wędrówkę po ser, będziemy musieli przy pomocy strzałek, znajdujących się na stole układać drogę do wyjścia myszce. Musimy zebrać ały ser oraz klucze do drzwi. Gdy już ułożymy całą drogę klikamy na zielony przycisk. Czerwony przycisk odpowiada za restart planszy.


Gra tom i Jerry 2

Ocena gry

Do wyboru mamy jedną z dwóch postaci Tom lub Jerry, bo wybraniu jednej z nich przechodzimy do gry, gdzie będziemy musieli się przedostać na drugą stronę planszy. Używamy do tego myszki komputerowej.


Kolorowanka Tom i Jerry

Ocena gry

Jest to kolorowanka online, czekają na nas cztery obrazki z bajki Disneya Tom i Jerry, wybierz jeden z nich i pokoloruj. Na dole znajdziemy kolory przy pomocy których możemy pomalować ten obrazek.


Puzzle Tom i Jerry

Ocena gry

Do ułożenia będziemy tutaj mieli puzzle z Tom i Jerry. Po prawej stronie obrazku odnajdziemy rozsypane elementy puzzli, z których będziemy mogli ułożyć ten obrazek


Całowanie Jerrego

Ocena gry

W grze tej będziemy się całować jednak będziemy musieli to robić w taki sposób aby nikt tego nie zauważył a w szczególności kot Tom, dlatego musimy uważać, żeby nikt nas nie nakrył.


Gra w Tom i Jerry

Ocena gry

Zagraj w grę w Toma i Jerrego. Będziemy musieli biegnąć w grze ile tylko mamy sił w nogach i uciekać kotu. Po drodze czekają na nas przeróżne przeszkody, musimy je omijać i przeskakiwać. Zobacz jak daleko uda Ci się uciec w grze.


Gra dla dzieci Tom i Jerry

Ocena gry

Dla dzieci mamy ciekawą grę jaką jest Tom i Jerry. Do wyboru mamy dwie postacie Tom lub Jerrego. Wybieramy także poziom gry. Na początek polecamy ten najłatwiejszy. Będziemy zbierać ser w lodówce i podawać go małej myszce, poruszamy się strzałkami ser zrzucamy Spacją.


Gra z Tom i Jerry

Ocena gry

Droga do Celu Jerrego. Myszka musi zbierać na planszy ser. Musimy jej budować drogę aby udało jej się pozbierać cały ser na planszy w grze. Gdy już całość zbudujemy naciskamy Walk i Jerry będzie szedł po planszy. Więcej instrukcji w samej grze.


Strzelaj do balonów z Ben 10

Ocena gry

Zabawimy się w konkurs, który będzie polegał na ustrzeleniu jak największej liczby balonów. Zobacz ile punktów uda Ci się zebrać. Strzałek i spacji używamy do gry.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Disneya
 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57636 ocena: 10.00

 • Gra tom i Jerry 2

  Gra tom i Jerry 2

  Oglądana: 38175 ocena: 0.00

 • Gra asterix i obelix

  Gra asterix i obelix

  Oglądana: 32997 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 28740 ocena: 5.00

 • Zabawy Tom i Jerry

  Zabawy Tom i Jerry

  Oglądana: 28557 ocena: 0.00

 • Droga do celu Jerrego

  Droga do celu Jerrego

  Oglądana: 21773 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Tom i Jerry

  Kolorowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 18498 ocena: 0.00

 • Gra tarzan

  Gra tarzan

  Oglądana: 18408 ocena: 6.40

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17866 ocena: 10.00

Reklama

cookie