Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Disneya 51 gier

Gra smerf na rowerze

Ocena gry

Poruszaj się rowerem razem z jednym smerfem i zbieraj wisienki.Jedź rowerem i zbierz jak najwięcej wiśni.Do gry używaj strzałek.


Ubierz Smerfa

Ocena gry

W wiosce Smerfów odbywa się impreza.Jeden ze smerfów ważniak się na nią wybiera.Musisz pomóż mu się ubrać w modne ciuchy aby wyglądam przyzwoicie na imprezie.Do ubierania potrzebujesz myszki.


Zrób obiad dla Smerfów

Ocena gry

Zrób obiad dla Smerfów to gra w której razem ze Smerfetką będziemy robili obiad dla całej wioski Smerfów.Wykonuj zgodnie z przepisem.Graj myszką.


Smerfy kółko i krzyżyk

Ocena gry

Zagraj razem ze Smerfami lub kolegom w bardzo popularną grę a jest nią kółko i krzyżyk.Musisz mieć w jednej lini trzy takie same kółka lub krzyżyki w naszym przypadku trzy takie same Smerfy.Graj za pomocą myszki komputerowej.Puzzle Smerfy

Ocena gry

Ułóż puzzle z naszymi ulubionymi Smerfami.Puzzle są dosyć trudne ale ty na pewno nasz sobie radę z tymi puzzlami.Układaj za pomocą myszki.


Rzucaj ze Smerfami

Ocena gry

Musisz wcielić się w Smerfa i twoim zadaniem jest rzucać przez drewnianego Smerfa tak aby trafiło w Smerfa, który idzie za nim. Graj za pomocą myszki komputerowej. Miłej gry.


Gra tarzan

Ocena gry

Tarzan jest to człowiek, którego wychowały małpki w dżungli. Umie skakać jak małpka oraz zachowuje się jak małpa. Przeżyj z tarzanem przygodę grając w tą grę. Poruszamy się strzałkami oraz skaczemy za pomocą spacji.


Gra Goofy dostawcza hot dogów

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy jechali wozem Goofiego i rozwozili hot dogi. Jeżeli ktoś stoi przed domem lub wychyla się z okna to znaczy że chce hot doga. Rzucaj hot dogi zza pomocą spacji. Pojazdem kierujemy strzałkami.


Gra w golfa z postaciami Disneya

Ocena gry

Zagrajmy w grę w golfa z postaciami Disneya. Do wyboru mamy misia Yogi, Freda Flinstona, oraz kaczkę Duck, Wybierz jednego z zawodników i baw się świetnie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra tarzan

Ocena gry

Zagraj w tej grze jako niesamowicie zwinny i szybki człowiek małpa czyli Tarzan. Graj Tarzanem i pokonaj trudne przeszkody i przeżyj niesamowitą przygodę. Używajmy w tej grze strzałek- poruszanie się oraz spacja-skok.


Gra Kaczor Donald dla dzieci

Ocena gry

Bramy w grę z Kaczorem Donaldem. Musimy odszukać na każdym obrazku cyferki jakie są nam pokazane na dole ekranu gry. Odszukaj wszystkie cyferki. Graj za pomocą myszki.


Gra król lew

Ocena gry

W te grze naszym zadaniem jest przedostanie się na drugą stronę do swojej matki lwicy, która czeka na nas na gałęzi. Uważaj aby nie wpaść do wody. Musisz skakać po krokodylach aby przejść na drugą stronę rzeki.Graj za pomocą strzałek i spacji.


Gra kung fu panda

Ocena gry

Graj Kung fu pandą i bij się z twoimi przeciwnikami, którzy cię atakują. W tej grze jest bardzo wiele rund do pokonania. Postaraj się i pokonaj wszystkich przeciwników ale to ni będzie za łatwe. Spróbuj sam swoich sił.Graj za pomocą strzałek oraz spacji jako atak na przeciwnika.


Gra asterix i obelix

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w jedną z dwóch postaci asterixa lub obelixa i wyruszenie w daleką przygodę. Musimy strzelać do przeciwników jabłkami.Gramy za pomocą


Odszukaj Numerków Na Obrazku Disneya

Ocena gry

W grze odszukaj Odszukaj Numerków Na Obrazku Disneya twoim zadaniem jest za pomocą lupy, aby lepiej widzieć.Lupa pomaga ci do przybliżenia.Za jej pomocą odnajdź wszystkie ukryte liczby i numerki na obrazku.Graj za pomocą myszki.


Udekoruj Klub Myszki Miki

Ocena gry

W tej grze musisz udekorować dom, w którym znajduje się niesamowity klub przyjaciół Myszki Miki.Do wyboru masz bardzo wiele mebli np.foteli, kanapy,obrazy i jeszcze bardzo dużo przedmiotów.Graj za pomocą myszki.


Puzzle Myszka Miki i Goofy

Ocena gry

W grze o nazwie Puzzle Myszka Miki i Goofy chodzi o to abyście ułożyli puzzle z najsławniejszymi bohaterami Disneya. Puzzle nie są taką aż bardzo trudną grą na pewno sobie poradzisz.Graj za pomocą myszki.


Toy Story Kręgle

Ocena gry

W tej grze grasz w kręgle Toy Stroy.Grasz za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Disneya
 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57669 ocena: 10.00

 • Gra tom i Jerry 2

  Gra tom i Jerry 2

  Oglądana: 38199 ocena: 0.00

 • Gra asterix i obelix

  Gra asterix i obelix

  Oglądana: 33028 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 28762 ocena: 5.00

 • Zabawy Tom i Jerry

  Zabawy Tom i Jerry

  Oglądana: 28582 ocena: 0.00

 • Droga do celu Jerrego

  Droga do celu Jerrego

  Oglądana: 21799 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Tom i Jerry

  Kolorowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 18524 ocena: 0.00

 • Gra tarzan

  Gra tarzan

  Oglądana: 18432 ocena: 6.40

 • Gra Kaczor Duff

  Gra Kaczor Duff

  Oglądana: 17889 ocena: 10.00

Reklama

cookie