Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami » Gry dinozaury 23 gier

Gra z kameleonem

Ocena gry

W tej grze poruszamy się kameleonem, który nazywa się Dino. Nasz przyjaciel Dino potrzebuje pomocy, ponieważ się zgubił. Pomóż mu dotrzeć do celu pokonując po drodze do mety wiele przeszkód. Zbieraj także kolorowe kwadraty używając do tego klawiszy Z,X,C ze względu na kolor. Poruszamy się za pomocą strzałek i skaczemy strzałką w górę.


Gra dinozaur dla dzieci

Ocena gry

Wspaniała gra w której poruszamy się małym zielonym dinozaurem i naszym celem jest pokonanie przeszkód i dotarcie do mety. Po drodze postaraj się aby pozbierać wszystkie złote monety. Do gry potrzebne będą ci strzałki.


Gra z dinozaurem

Ocena gry

Gra z dinozaurem jest to bardzo fajna gra w której musisz wcielić się w dinozaura i rozwalać latające stworki. Do tej gry potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa.


Mario i dinozaur

Ocena gry

W tej grze będziemy grać wcieleni w postać Mario, który jedzie na dinozaurze. Zbierajmy złote gwiazdki jadąc na dinozaurze. Używajmy do jazdy tylko strzałek. Miłej gry.Gra w basebolla z dinozaurem

Ocena gry

Zagrajmy basebolla z dinozaurem. Naszym zadaniem jest zagrać w basebolla i łapać wszystkie piłki, które rzucają nam. Musisz odbijać wszystkie piłki kijem do basebolla. Używajmy myszki.


Ucieczka przed dinozaurem

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest uciec przed dinozaurem. Postarajmy biec jak najszybciej oraz uciec dinozaurowi. Omijajmy przeszkody i zbierajmy jabłka. Używajmy strzałek.


Realistyczna gra dinozaury

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielić się w dinozaura, którym będziemy chodzić i rozwalać wszystkie budynki. Rozburzmy wszystkie budynki w tej grze. Używajmy strzałek do chodzenia.


Gra strzelanie do dinozaurów

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelanie w dinozaury. Strzelajmy do dinozaurów . Musimy zabić wszystkie dinozaury, zabijmy je wszystkie. Używajmy tylko myszki komputerowej do strzelania.


Gra mały dinozaur

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy się wcielili w małego dinozaura i naszym zadaniem jest jechać na wózku. Jedź na wózku dinozaurem i pokonuj bardzo trudne przeszkody. Używaj strzałek do tej gry.


Gra power rangers na quadzie

Ocena gry

Jedźmy quadem power ranges. Twoim zadaniem jest pokonać cała planszę gry tak aby się nie przewrócić aby nie spowodować żadnego wypadku. Do sterowania potrzebujemy strzałek.


Gotowanie potrawy dinozaura

Ocena gry

Ugotujmy potrawę, którą uwielbia jeść mały dinozaur. Postępujmy zgodnie z instrukcją jak nam każą w grze i ugotujmy pyszny obiad dinozaurowi. Gotujmy myszką komputerową.


Sport dinozaurów

Ocena gry

Zagraj w tą grę i weź udział w sportach przeznaczonych dla dinozaurów. Jedna konkurencja to rzut kulą. Kulą rzuca dinozaur a ty wybierasz odpowiednią moc oraz kąt rzutu. Grajmy za pomocą strzałek.


Opiekowanie się dinozaurami

Ocena gry

Będziemy opiekować się w tej grze dinozaurami. Naszym zadaniem jest opiekować się dinozaurami. Opiekuj się dinozaurami i dawaj im wszystko to czego chcą. Grajmy myszką komputerową.


Gra z dinozairem

Ocena gry

Zagrajmy w grę z dinozaurem. Naszym zadaniem jest przeżyć niesamowitą i niezapomnianą przygodę razem z małym dinozaurem. Zbierajmy złote kulki. Grajmy używając strzałek.


Gra dinozaur strzelanie

Ocena gry

Strzelajmy z armaty kulkami aby trafiały w kwadraty i je rozbijały. Wcielmy się w dinozaura, który strzela z armaty kulkami i do dzieła. Pokonajmy całą grę. Będzie w grze potrzebna tylko myszka.


Dinozaur ubieranka

Ocena gry

Ubierzmy małego dinusia. Niech mały dinozaur będzie prze piękny i ładnie będzie wyglądał. Potrzebujemy tylko naszej wyobraźni aby go ładnie ubrać oraz do sterowania myszki.


Strzelaj w dinozaury

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest strzelać w dinozaury. Strzelajmy w dinozaury. Jedziemy na samochodzie i musimy strzelać w dinozaury. Używajmy tylko myszki komputerowej do strzelania z karabinu.


Gra diego i dinozaury

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy zagrali razem z Diego uwolnili dinozaurów. Podejdź do dinozaura i tam się wyświetli co on chce. Jeżeli jabłko yo poszukaj jabłka i mu daj. Gramy używając strzałek lub myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry dinozaury
 • Gra jurajski park

  Gra jurajski park

  Oglądana: 30648 ocena: 0.00

 • Realistyczna gra dinozaury

  Realistyczna gra dinozaury

  Oglądana: 27527 ocena: 0.00

 • Gra strzelanie do dinozaurów

  Gra strzelanie do dinozaurów

  Oglądana: 22022 ocena: 0.00

 • Sport dinozaurów

  Sport dinozaurów

  Oglądana: 21676 ocena: 0.00

 • Gra diego i dinozaury

  Gra diego i dinozaury

  Oglądana: 21442 ocena: 0.00

 • Ucieczka przed dinozaurem

  Ucieczka przed dinozaurem

  Oglądana: 16860 ocena: 0.00

 • Gotowanie potrawy dinozaura

  Gotowanie potrawy dinozaura

  Oglądana: 16432 ocena: 0.00

 • Mario i dinozaur

  Mario i dinozaur

  Oglądana: 14599 ocena: 0.00

 • Strzelaj w dinozaury

  Strzelaj w dinozaury

  Oglądana: 10197 ocena: 0.00

Reklama

cookie