Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów » Gry diamenty 14 gier

Układanie kryształów

Ocena gry

Układanie kryształów to gra z kategorii gry diamenty w której to grze musimy tak układać i przesuwać kolorowe kryształy aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same kryształy jednego koloru.Do układania kolorowych kryształów potrzebujesz myszki.


Przestawianie diamentów

Ocena gry

Przestawianie diamentów to darmowa gra w której musisz tak poprzestawiać diamenty aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same diamenty takiego samego koloru. graj za pomocą myszki komputerowej.


Tetris z diamentami

Ocena gry

Zbierajmy diamenty i przekładajmy je w takie miejsca, gdzie jest już co najmniej dwa diamenty. Kombinujmy aby znalazły się 3 diamenty koło siebie. Używajmy myszki oraz spacji do przekładania diamentów.


Diamentowe tetris

Ocena gry

Jest to bardzo fajna i logiczna gra diamenty. Musisz w niej klikać w takie miejsca gdzie znajdują już się co najmniej trzy diamenty jednego koloru oraz jednego kształtu. Pograj używając myszki.Diamenty online

Ocena gry

Diamenty online jest to bardzo fajna w której musimy ustawiać koło siebie diamenty tak aby znalazły się koło siebie co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru/. Używajmy tylko wyłącznie myszki.


Gra z diamentami dla dzieci

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali diamentami w takie miejsca, gdzie jest już co najmniej dwa diamenty. Zróbmy tak aby znalazły się obok siebie trzy takie same diamenty. Używajmy myszki do grania.


Diament gra

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ustawiać diamenty obok siebie. Ustawiajmy diamenty tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy diamenty takiego samego koloru. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Diamenty i brylanty gra

Ocena gry

Zagrajmy w grę diamenty i brylanty w której naszym zadaniem jest ustawiać diamenty oraz kombinować tak abyśmy zrobili tak by koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru. Używajmy myszki komputerowej.


Obracanie diamentów

Ocena gry

Jest to fajne gra z kategorii gry diamenty. Zagraj w tą darmową grę obracanie diamentów i obracajmy diamenty tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru. Potrzebujemy do gry diamenty myszki komputerowej.


Diamenty i brylanty

Ocena gry

Diamenty i brylanty jest to bardzo fajna gra z działu diamenty. W tej grze musisz ustawiać diamenty obok siebie aby koło siebie były trzy diamenty takiego samego koloru. Używaj myszki.


Gra diamenty

Ocena gry

Jest to darmowa gra diamenty. Zasady są prost musimy ustawiać diamenty tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru. Używajmy do gry diamenty myszki komputerowej.


3 diamenty w jednej lini

Ocena gry

Klikajmy na takie diamenty, które znajdują się co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru może też być więcej niż 3. Niech diamenty znikają a ty dostawaj punkty. Myszka nam jest potrzebna do grania.


Gra z diamentami

Ocena gry

Przenosimy się do kopalni diamentów. Jest to bardzo ciężka praca kopanie diamentów lecz ty tylko musisz przepychać diamenty na odpowiednie miejsce. Przepchnijmy diamenty do wyznaczonych miejsc. Myszka jest ci bardzo potrzebna.


Diamenty

Ocena gry

Zagraj w darmową grę diamenty. Należy ustawiać i przestawiać tak diamenty aby koło siebie lub obok siebie znalazły się co najmniej trzy takie same diamenty jednego koloru. Potrzebujesz do tej gry myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry diamenty
 • Diamenty online

  Diamenty online

  Oglądana: 14624 ocena: 0.00

 • Diamenty i brylanty gra

  Diamenty i brylanty gra

  Oglądana: 10178 ocena: 0.00

 • Diamenty

  Diamenty

  Oglądana: 7628 ocena: 0.00

 • Przestawianie diamentów

  Przestawianie diamentów

  Oglądana: 6605 ocena: 0.00

 • Gra diamenty

  Gra diamenty

  Oglądana: 5894 ocena: 0.00

 • Tetris z diamentami

  Tetris z diamentami

  Oglądana: 4502 ocena: 0.00

 • Układanie kryształów

  Układanie kryształów

  Oglądana: 4416 ocena: 0.00

 • Diamentowe tetris

  Diamentowe tetris

  Oglądana: 4165 ocena: 0.00

 • Diament gra

  Diament gra

  Oglądana: 3058 ocena: 0.00

Reklama

cookie