Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami » Gry delfiny 11 gier

Strzelaj w delfiny

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelać w delfiny, które wyskakują z wody wysoko. Delfin ma na sobie tarczę i jeżeli w nią trafimy to mamy więcej punktów. Strzelaj w delfiny jak najcelniej. Myszką strzelaj.


Ucieczka przed rekonem

Ocena gry

Pływajmy delfinem i musimy uciec przed rekinem, który nas goni i chce nas pożreć. Rekin jest bardzo głodny więc musimy uciec przed nim jak najszybciej. Do uciekania użyj strzałek.


Delfinie skoki

Ocena gry

Wcielmy się w delfina i pływajmy delfinem. Naszym zadaniem jest skakać jak najwyżej wybijając się z wody. Skacz i zbieraj złote gwiazdki oraz przepływaj pod wodą w kołach. Strzałkami pływamy. Miłej gry.


Ucieknij delfinem przed rekinem

Ocena gry

Musimy uciec delfinem przed rekinem. Postaraj się i ocal życie niewinnemu małemu delfinkowi. Uważaj także na haki, które są puszczane ze statku aby łowić ryby nie nabij się na takiego haka. Strzałkami graj.Delfin gra

Ocena gry

Pływajmy delfinem pod wodą. Rozpędź się abyś płynął jak najszybciej i wybij się z wody. Wyskocz jak najwyżej i zrób jakiś trik podczas lotu może to być obrót. Strzałkami gramy w tą grę.


Odkrywanka z delfinami

Ocena gry

Jest to bardzo prosta gra w której musimy odszukać par takich samych. Klikaj na dwie takie same karty aby utworzyła się jedne para. Do gry jest ci potrzebna myszka.


Pokazy delfinów

Ocena gry

Pływajmy delfinem i pokażmy nasze umiejętności. Naszym zadaniem jest skakać i uderzać w piłki a potem przeskakiwać przez koła. Zagraj dowiesz się więcej. Gramy strzałkami.


Ukryte liczby na delfinie

Ocena gry

Odszukaj na obrazku, który przedstawia dwa delfiny zagubione delfiny. Ta gra nie jest taka prosta więc do dyspozycji masz lupę.Patrz przez lupę i odszukaj zaginionych liczb. Myszką graj.


Uciekaj delfin uciekaj

Ocena gry

Wcielamy się w delfina i pływamy. Ucieknij delfinem przed wielkim rekonem, który chce zaatakować naszego delfina i do zjeść. Nie daj się złapać. Musisz uciec rekinowi. Do gry użyj strzałek.


Pływanie delfinem

Ocena gry

Pływaj delfinem. Musisz tak popłynąć odbijając się od baniek aby dotrzeć na sam dół oceanu czyli na samo dno wody. Do gry użyj myszki komputerowej.


Gra z delfinem

Ocena gry

Zbieraj razem z delfinem monety. Twoim zadaniem jest pozbierać jak najwięcej monet. Musisz bardzo dokładnie kierować strzałkami i zbierać monety. Do gry używajmy tylko strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry delfiny
 • Pokazy delfinów

  Pokazy delfinów

  Oglądana: 10906 ocena: 10.00

 • Pływanie delfinem

  Pływanie delfinem

  Oglądana: 6993 ocena: 0.00

 • Delfinie skoki

  Delfinie skoki

  Oglądana: 4782 ocena: 5.00

 • Ucieknij delfinem przed rekinem

  Ucieknij delfinem przed rekinem

  Oglądana: 4523 ocena: 6.00

 • Ukryte liczby na delfinie

  Ukryte liczby na delfinie

  Oglądana: 4150 ocena: 7.00

 • Ucieczka przed rekonem

  Ucieczka przed rekonem

  Oglądana: 4068 ocena: 10.00

 • Delfin gra

  Delfin gra

  Oglądana: 3431 ocena: 0.00

 • Strzelaj w delfiny

  Strzelaj w delfiny

  Oglądana: 3322 ocena: 9.00

 • Uciekaj delfin uciekaj

  Uciekaj delfin uciekaj

  Oglądana: 2650 ocena: 0.00

Reklama

cookie