Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Wyspa gier » Gry czołgi 19 gier

Tank 1990 pegasus online

Ocena gry

Tank 1990 pegasus online to gra w której poruszamy się jednym z czołgów po planszy i naszym zadaniem jest obronić białego orzełka przed czołgami przeciwników, który znajduje się pomiędzy murami ceglanymi.Przeciwnicy mają swoją całą ormię a ty dowodzi sam swoim czołgiem, lecz musisz pokazać swoją siłę i dać radę tak aby rozwalić wszystkie czołgi z przeciwnej armi i przede wszystkim nie możesz dopuścić do tego aby zniszczony został biały orzełek. Do grania potrzebujesz strzałek, które służą do kierowania czołgiem a także klawisza F którym to strzelasz w czołgi przeciwników.


Rozwal czołgi

Ocena gry

Rozwal czołgi to darmowa gra w której poruszasz się robotem. Twoim głównym zadaniem w grze jest rozwalenie wszystkich czołgów w grze. Poruszaj się i strzelaj w czołgi za pomocą strzałek oraz myszki.


Symulator czołgu

Ocena gry

Poruszaj się nowoczesnym czołgiem i niszcz przeszkody na swojej drodze do mety.Porozwalaj wszystkie mur aby dotrzeć do mety.Jedź za pomocą strzałek oraz spacja-strzał.


Jazda czołgiem online

Ocena gry

Wejdź do czołga i wciel się w prawdziwego żołnierza.Poruszaj się czołgiem i strzelaj do przeciwników.Musisz pozabijać ich wszystkich.Potrzebujesz strzałek do jazdy czołgiem oraz myszki do strzelania z czołgu.Bitwa czołgów

Ocena gry

Bitwa czołgów to darmowa gra z kategorii gry czołgi w której to grze musisz bronić swojego czołga przed samolotami, które latają i chcą ciebie atakować. Graj używając myszki do strzelania z działa w czołgu oraz W,A,S,D do jazdy czołgiem.


Czołg na wojnie

Ocena gry

Jest to gra w której musimy strzelać z czołga do naszych przeciwników, którymi są także inne czołgi oraz żołnierze. Nie pozwól aby cię zastrzelili. Używajmy myszki do strzelania.


Misja z czołgiem

Ocena gry

Misja z czołgiem jest to gra w której naszym zadaniem jest postrzelić czołgi, które są naszymi przeciwnikami. Nie pozwól aby cię postrzelili. Używajmy do poruszania się W,A,S,D oraz do strzały myszki i spacji.


Czołg na wojnie

Ocena gry

Czołg na wojnie jest to znana gra w której musimy strzelać czołgiem do naszych przeciwników, którymi także są też czołgi. Postarajmy się postrzelić jak najwięcej czołgów. Używaj myszki do strzelania oraz do jazdy strzałek.


Czołgi dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelać z czołga do przeciwników kwiatami oraz wiele innych przedmiotów musimy strzelić w przeciwników. Używajmy do poruszania się strzałek do strzelania klawiszy W,A,S,D. Miłej gry.


Tank 2007

Ocena gry

Tank 2007 jest to gra w której wcielamy się w rolę czołgisty i musimy strzelać do czołgów, które są naszymi przeciwnikami. Postarajmy się ich zastrzelić. Używajmy tylko myszki oraz do poruszania się klawiszy W,A,S,D.


Tank online 2

Ocena gry

Jest to gra w której naszym zadaniem jest strzelać w czołgi, które poruszają się po ekranie gry. Ustrzelmy czołgi, które się poruszają. Musisz zastrzelić czołgi. Potrzebujesz myszki oraz strzałek.


Czołgi wojenne

Ocena gry

Strzelajmy z czołga do naszych przeciwników, którymi są także czołgi. Jesteś na wojnie i musisz ich pokonać. Rozwal czołgi przeciwników niech wybuchną. Potrzeba ci strzałek oraz spacji-strzał.


Strzelanie z czołga

Ocena gry

Strzelajmy z czołga do działa, które także strzela w naszą stronę do naszego czołga. Musisz pokonać to działo tak aby upadło i wybuchło. Nie daj się walcz ile tylko masz sił. Powodzenia. Klawisze W,A,S,D i spacja potrzebne do sterowania.


Gra wojenna z czołgami

Ocena gry

Gra wojenna z czołgami jest to gra z kategorii gry czołgi. Musisz w niej pokonać przeciwnika czyli tak samo czołga. Postrzelmy czołga. Ukrywajmy się za ścianami i strzelajmy w czołga przeciwnika. Potrzebujesz do gry strzałek.


Strzelanie w czołgi online

Ocena gry

Naszym zadaniem jest operować działem wojennym i strzelać w czołgi, które jadą z po za ścian oraz innych przeszkód za którymi mają możliwość się schować. Myszka jest ci bardzo potrzebna.


Parkowanie czołgów

Ocena gry

Parkowanie czołgów w tej grze musisz zaparkować czołgi na odpowiednie miejsce tak aby były w każdej chwili gotowe na wojnę lub do ataku. Parkuj czołgi w oznaczone miejsca na zielono. Potrzebujesz strzałek do jazdy czołgiem.


Strzelanie w czołgi

Ocena gry

Strzelanie w czołgi jest to kolejna bardzo fajna gra z kategorii gry czołgi. Postarajmy się strzelać do czołgów. Twoim zadaniem jest pokonać czołgi zastrzel je. Używaj do gry strzelanie w czołgi myszki i strzałek.


Jazda czołgiem

Ocena gry

W tej grze jeździmy prawdziwym wojennym czołgiem. Jedźmy prawdziwym wojennym czołgiem i omijajmy strzały, które lecą od samolotów bo w nas strzelają i nas atakują. Strzałki są nam potrzebne do jazdy czołgiem.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry czołgi
 • Czołgi dla dzieci

  Czołgi dla dzieci

  Oglądana: 5958 ocena: 0.00

 • Jazda czołgiem online

  Jazda czołgiem online

  Oglądana: 5133 ocena: 10.00

 • Symulator czołgu

  Symulator czołgu

  Oglądana: 3758 ocena: 0.00

 • Czołg na wojnie

  Czołg na wojnie

  Oglądana: 3584 ocena: 0.00

 • Jazda czołgiem

  Jazda czołgiem

  Oglądana: 3515 ocena: 0.00

 • Bitwa czołgów

  Bitwa czołgów

  Oglądana: 3292 ocena: 0.00

 • Tank online 2

  Tank online 2

  Oglądana: 3157 ocena: 0.00

 • Gra wojenna z czołgami

  Gra wojenna z czołgami

  Oglądana: 2700 ocena: 0.00

 • Czołgi wojenne

  Czołgi wojenne

  Oglądana: 2657 ocena: 0.00

Reklama

cookie