Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ciężarówki 55 gier

Wyścigi ciężarówek

Ocena gry

Ścigaj się ciężarówkami na torze ale te ciężarówki są szybsze od normalnych oraz nie mają naczep aby łatwiej i szybciej można było się poruszać po planszy. Używaj strzałek do kierowania ciężarówką. Wygraj wyścig.


Symulator ciężarówki

Ocena gry

Symulator ciężarówki to gra w której możemy pokierować bardzo potężną oraz szybką ciężarówką. Kieruj ciężarówką i czuj się tak jak ty na prawdę byś nią kierował. Potrzebne ci będą strzałki.


Gra cięzarówka 3d

Ocena gry

Pokonaj trasę ciężarówką w jak najlepszym czasie. Za każdy czas, w którym pokonasz trasę ciężarówką należy ci się nagroda za pokonanie trasy w takim czasie. Poruszaj się strzałkami.


Kierowanie ciężarówką

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą prawdziwej ogromnej ciężarówki. Postaraj się dojechać do mety bez ani jednego wypadku czyli bez żadnej wywrotki. Poruszaj się za pomocą strzałek.Potężna ciężarówka

Ocena gry

Pokonaj bardzo trudne trasy ciężarówką z załadunkiem. Ale to nie takie proste jak nam się wydaje, musimy przewozić samochody oraz wiele trudnych do przewiezienia towarów. Graj za pomocą strzałek.


Demolka

Ocena gry

W tej grze musisz rozwalać samochody osobowe swoją piękną i ogromną ciężarówką Monster Truckiem wielka stopa.Poruszamy się tylko jedynie za pomocą strzałek oraz klawiszy W,A,S,D


Extra Ciężarówka

Ocena gry

Musimy w tej grze jechać i pokonywać trasę ciężarówką zwaną Monster Truck.Zbieramy także gwiazdki aby dostać punkty po dotarciu na metę.Poruszamy się za pomocą strzałek.


Zabawna Ciężarówka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokonanie trasy w jak najlepszym czasie.Musimy także uważać aby nie popsuł nam się samochód w trakcie jazdy.Poruszamy się za pomocą myszki.


Potężna Ciężarówka

Ocena gry

Ta gra polega na pokonywaniu przeszkód ciężarówką.Przeszkodami są takie rzeczy jak wysokie góry czy kamieniu lub złamane drzewa leżące na drodze.Graj za pomocą strzałek.


Wyczynowa Ciężarówka

Ocena gry

Wyczynowa Ciężarówka to gra, która polega na wykonywaniu jak najlepszych trików i dostawaniu duże ilości punktów.Poruszamy się za pomocą strzałek oraz klawisza Shift


Rajd Ciężarówek

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w niesamowitego i udoskonalonego kierowce ciężarówki monster trucka.Wyprzedź swoich przeciwników i dojedź jako pierwszy na metę.Graj za pomocą strzałek.


Super Ciężarówka

Ocena gry

Ta gra polega na przejechaniu długiej trasy i pokonaniu jak najwięcej przeszkód w jak najlepszym czasie. Postaraj się być jak najlepszym kierowcom Monster Trucka.Graj za pomocą strzałek.


Duża Ciężarówka

Ocena gry

Ta gra polega na rozwalaniu ciężarówką wiele innych przeszkód.Musisz rozwalić swoje przeszkody.które stoją ci na drodze.Graj za pomocą tylko jednego kontrolera a nim są strzałki oraz WASD


Triki Ciężarówką

Ocena gry

Ta gra polega na zrobieniu jak najwięcej trików ciężarówką Monster Truck Wielka Stopa.Nie tylko wykonuj triki ale i również pokonuj bardzo trudne przeszkody, które na ciebie czekają.Graj za pomocą strzałek.


Monster Truck

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w role kierowcy Monster Trucka i pokonywanie wszystkich przeszkód na drodze.Aby odblokowywać następne pojazdy musisz rozwalać przeszkody takie jak samochody i bomby.Graj za pomocą strzałek.


Miejska Ciężarówka

Ocena gry

Ta gra polega na kierowaniu ciężarówką Monster Truckiem.Masz za zadanie pokonać jak najszybciej i najsprawniej swoją trasę.Uważaj na ciężkie przeszkody.Graj za pomocą strzałkami, spacja-skok,N-nitro.


Monster Truck Wielka Stopa

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest przejechanie po samochodach i nie tylko czeka cię również wiele zaskakujących i ciekawych przeszkód. Ciężarówką poruszasz się za pomocą strzałek.


Ciężarówko Mania

Ocena gry

Ciężarówko Mania ta gra polega na poruszaniu się ciężarówką po wzgórzach. Także twoim zadaniem jest pokonać bardzo trudne przeszkody takie jak wysokie góry i skrzynki.Graj za pomocą strzałek.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ciężarówki
 • Załaduj ciężarówkę

  Załaduj ciężarówkę

  Oglądana: 30643 ocena: 10.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 27660 ocena: 0.00

 • Parkowanie tira

  Parkowanie tira

  Oglądana: 24904 ocena: 5.50

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 21812 ocena: 5.67

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 12539 ocena: 7.00

 • Ciężarówka gra online

  Ciężarówka gra online

  Oglądana: 12010 ocena: 10.00

 • Parkowanie ciężarówkami

  Parkowanie ciężarówkami

  Oglądana: 10565 ocena: 0.00

 • Monster Truck

  Monster Truck

  Oglądana: 10557 ocena: 0.00

 • Parkowanie ciężarówki

  Parkowanie ciężarówki

  Oglądana: 10125 ocena: 8.67

Reklama

cookie