Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ciężarówki 55 gier

Jazda samochodem ciężarowym

Ocena gry

Mamy możliwość pojeździć samochodem ciężarowym w tej grze.Przed nami bardzo trudne przeszkody do pokonania. Musimy pokonać je w jak najkrótszym czasie gry.Strzałkami jeździmy samochodem ciężarowym.


Terenowe autko

Ocena gry

Terenowe autko to gra w której mamy możliwość kierowania bardzo silnym i fajnym autkiem. Jednam mimo to musimy pokonać bardzo trudne przeszkody oraz pozbierać wszystkie medale. Grajmy strzałkami.


Symulator ciężarówki

Ocena gry

Symulator ciężarówki jest to znana gra w której jeździmy tirami z ładunkami i naszym zadaniem jest przewozić ładunki do wyznaczonych miejsc. Musisz też tankować na stacji, jadać w restauracjach i barach przy drodze. Używajmy strzałek do gry symulator ciężarówki.


Transport ładunków

Ocena gry

Transport ładunków jest to gra w której naszym zadaniem jest się wcielić w kierowcę ciężarówki i musimy przewieść pudełka do magazynu. Jedźmy ciężarówką. Używajmy strzałek.Załaduj ciężarówkę

Ocena gry

Załaduj ciężarówkę jest to bardzo fajna gra w której musimy załadować ciężarówkę. Jeździmy wózkiem z magnezem i musimy załadować ciężarówkę towarem. Potrzebujemy tylko strzałek do kierowani oraz myszki- używanie magnezu.


Parkowanie ciężarówki

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej oto grze jest podpiąć przyczepę do ciągnika czyli do ciężarówki i potem zaparkować ją w przeznaczonym na to miejsce oznaczony literą P. Strzałki ci pomogą.


Ciężarówka transportowa

Ocena gry

W tej grze jak sama nazwa wskazuje będziemy przewozić towar. Naszym zadaniem jest załadować towar a później go przewieź do wyznaczonego punktu. Używajmy myszki do załadunku oraz strzałek do jazdy.


Ciężarówka online

Ocena gry

Jedź w tej grze ciężarówką. Twoim zadaniem jest jak najszybciej przejechać całą trasę. Pokonaj wszystkie przeszkody. Używajmy tylko strzałek w tej grze o raz myszki komputerowej.


Jazda ciężarówką po przeszkodach

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć ciężarówką po przeszkodach. Postaraj się i jedź tak aby ciężarówka nie przewróciła się na bok. Używajmy w tej grze tylko strzałek.


Parkowanie ciężarówkami

Ocena gry

Ta gra jest jedną z trudniejszych gier ponieważ musimy zaparkować ciężarówkę na wyznaczonym miejscu na parkingu. Parkuj bezbłędnie i zostań profesjonalnym kierowcą. Używajmy strzałek do tej gry.


Gra holowanie samochodów

Ocena gry

Holuj samochody w tej grze. Musisz zaholować wszystkie zepsute samochody na parkin aby później mechanik je naprawił. Używajmy strzałek do kierowania oraz klawisza X-do holowania pojazdu.


Kierowca ciężarówki

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy się wcielili w kierowcę ciężarówki. Naszym zadaniem jest podczepić przyczepę do ciężarówki i zaparkować są na wolnym miejscu parkingowym. Graj za pomocą strzałek.


Ciężarówka gra online

Ocena gry

Wcielmy się w tej grze w role kierowcy, ciężarówki naszym zadaniem jest kierować ciężarówką i jeździć z towarem. Tankuj ciężarówkę i naprawiaj. Graj używając strzałek.


Symulator ciężarówki

Ocena gry

Ta gra to najlepszy symulator ciężarówki. Możesz w tej grze tankować ciężarówkę na stacji. Ulepszać, naprawiać u mechanika. Także możesz jeździć po drodze do baru coś zjeść. Potrzebujemy strzałek do tej gry.


Szalony samochód

Ocena gry

Kierujmy w tej grze szalonym samochodem ten samochód jest taki że wyjedzie pod każdą przeszkodę tylko musi kierować nim najlepszy kierowca. Zagraj i się przekonaj czy jesteś najlepszym kierowcą. Graj strzałkami.


Gra z ciężarówką

Ocena gry

Jedź w tej grze szybką i silną ciężarówką. Pokonujmy bardzo trudne przeszkody w tej grze. Nie daj się pokonać przejedź wszystkie plansze w tej grze i zostań mistrzem jazdy ciężarówką. Graj strzałkami.


Gra jazda ciężarówką

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć ogromną i silną ciężarówką. Dojedź do mety bez żadnej kolizji. Nie przewróć ciężarówki na trudnych przeszkodach. Używajmy strzałęk w tej grze.


Parkowanie tira

Ocena gry

Zaparkuj tira na wolnym miejscu na parkingu. Poszukaj wolnego miejsca, gdzie mógłby się zmieścić tir i go zaparkuj. To będzie bardzo trudne zadanie dla prawdziwego experta kierowania tirem. Wykonuj manewry używając strzałek.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ciężarówki
 • Załaduj ciężarówkę

  Załaduj ciężarówkę

  Oglądana: 30657 ocena: 10.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 27671 ocena: 0.00

 • Parkowanie tira

  Parkowanie tira

  Oglądana: 24913 ocena: 5.50

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 21830 ocena: 5.67

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 12575 ocena: 7.00

 • Ciężarówka gra online

  Ciężarówka gra online

  Oglądana: 12016 ocena: 10.00

 • Parkowanie ciężarówkami

  Parkowanie ciężarówkami

  Oglądana: 10571 ocena: 0.00

 • Monster Truck

  Monster Truck

  Oglądana: 10563 ocena: 0.00

 • Parkowanie ciężarówki

  Parkowanie ciężarówki

  Oglądana: 10136 ocena: 8.67

Reklama

cookie