Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ciężarówki 53 gier

Symulator ciężarówki

Ocena gry

Symulator ciężarówki jest to znana gra w której jeździmy tirami z ładunkami i naszym zadaniem jest przewozić ładunki do wyznaczonych miejsc. Musisz też tankować na stacji, jadać w restauracjach i barach przy drodze. Używajmy strzałek do gry symulator ciężarówki.


Transport ładunków

Ocena gry

Transport ładunków jest to gra w której naszym zadaniem jest się wcielić w kierowcę ciężarówki i musimy przewieść pudełka do magazynu. Jedźmy ciężarówką. Używajmy strzałek.


Załaduj ciężarówkę

Ocena gry

Załaduj ciężarówkę jest to bardzo fajna gra w której musimy załadować ciężarówkę. Jeździmy wózkiem z magnezem i musimy załadować ciężarówkę towarem. Potrzebujemy tylko strzałek do kierowani oraz myszki- używanie magnezu.


Parkowanie ciężarówki

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej oto grze jest podpiąć przyczepę do ciągnika czyli do ciężarówki i potem zaparkować ją w przeznaczonym na to miejsce oznaczony literą P. Strzałki ci pomogą.Ciężarówka transportowa

Ocena gry

W tej grze jak sama nazwa wskazuje będziemy przewozić towar. Naszym zadaniem jest załadować towar a później go przewieź do wyznaczonego punktu. Używajmy myszki do załadunku oraz strzałek do jazdy.


Ciężarówka online

Ocena gry

Jedź w tej grze ciężarówką. Twoim zadaniem jest jak najszybciej przejechać całą trasę. Pokonaj wszystkie przeszkody. Używajmy tylko strzałek w tej grze o raz myszki komputerowej.


Jazda ciężarówką po przeszkodach

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć ciężarówką po przeszkodach. Postaraj się i jedź tak aby ciężarówka nie przewróciła się na bok. Używajmy w tej grze tylko strzałek.


Parkowanie ciężarówkami

Ocena gry

Ta gra jest jedną z trudniejszych gier ponieważ musimy zaparkować ciężarówkę na wyznaczonym miejscu na parkingu. Parkuj bezbłędnie i zostań profesjonalnym kierowcą. Używajmy strzałek do tej gry.


Gra holowanie samochodów

Ocena gry

Holuj samochody w tej grze. Musisz zaholować wszystkie zepsute samochody na parkin aby później mechanik je naprawił. Używajmy strzałek do kierowania oraz klawisza X-do holowania pojazdu.


Kierowca ciężarówki

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy się wcielili w kierowcę ciężarówki. Naszym zadaniem jest podczepić przyczepę do ciężarówki i zaparkować są na wolnym miejscu parkingowym. Graj za pomocą strzałek.


Ciężarówka gra online

Ocena gry

Wcielmy się w tej grze w role kierowcy, ciężarówki naszym zadaniem jest kierować ciężarówką i jeździć z towarem. Tankuj ciężarówkę i naprawiaj. Graj używając strzałek.


Symulator ciężarówki

Ocena gry

Ta gra to najlepszy symulator ciężarówki. Możesz w tej grze tankować ciężarówkę na stacji. Ulepszać, naprawiać u mechanika. Także możesz jeździć po drodze do baru coś zjeść. Potrzebujemy strzałek do tej gry.


Szalony samochód

Ocena gry

Kierujmy w tej grze szalonym samochodem ten samochód jest taki że wyjedzie pod każdą przeszkodę tylko musi kierować nim najlepszy kierowca. Zagraj i się przekonaj czy jesteś najlepszym kierowcą. Graj strzałkami.


Gra z ciężarówką

Ocena gry

Jedź w tej grze szybką i silną ciężarówką. Pokonujmy bardzo trudne przeszkody w tej grze. Nie daj się pokonać przejedź wszystkie plansze w tej grze i zostań mistrzem jazdy ciężarówką. Graj strzałkami.


Gra jazda ciężarówką

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć ogromną i silną ciężarówką. Dojedź do mety bez żadnej kolizji. Nie przewróć ciężarówki na trudnych przeszkodach. Używajmy strzałęk w tej grze.


Parkowanie tira

Ocena gry

Zaparkuj tira na wolnym miejscu na parkingu. Poszukaj wolnego miejsca, gdzie mógłby się zmieścić tir i go zaparkuj. To będzie bardzo trudne zadanie dla prawdziwego experta kierowania tirem. Wykonuj manewry używając strzałek.


Wyścigi ciężarówek

Ocena gry

Ścigaj się ciężarówkami na torze ale te ciężarówki są szybsze od normalnych oraz nie mają naczep aby łatwiej i szybciej można było się poruszać po planszy. Używaj strzałek do kierowania ciężarówką. Wygraj wyścig.


Symulator ciężarówki

Ocena gry

Symulator ciężarówki to gra w której możemy pokierować bardzo potężną oraz szybką ciężarówką. Kieruj ciężarówką i czuj się tak jak ty na prawdę byś nią kierował. Potrzebne ci będą strzałki.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry ciężarówki
 • Załaduj ciężarówkę

  Załaduj ciężarówkę

  Oglądana: 28781 ocena: 10.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 24476 ocena: 0.00

 • Parkowanie tira

  Parkowanie tira

  Oglądana: 21817 ocena: 5.50

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 19684 ocena: 5.67

 • Ciężarówka gra online

  Ciężarówka gra online

  Oglądana: 11295 ocena: 10.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 10189 ocena: 7.00

 • Parkowanie ciężarówkami

  Parkowanie ciężarówkami

  Oglądana: 9955 ocena: 0.00

 • Monster Truck

  Monster Truck

  Oglądana: 9922 ocena: 0.00

 • Parkowanie ciężarówki

  Parkowanie ciężarówki

  Oglądana: 9431 ocena: 8.67

Reklama

cookie