Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ciężarówki 55 gier

Gra przewożenie towarów

Ocena gry

Tym razem kierujesz dużą ciężarków, która jest pełna kamieni. Twoim zadaniem jest bezpiecznie przewieź kamienie do mety tak aby po drodze żaden nie spadł z ciężarówki. Do gry używaj strzałek.


Totalna demolka

Ocena gry

W tej grze kierujesz specjalnym samochodem przeznaczonym do demolki. Twoje zadanie jest bardzo proste. Musisz jechać przed siebie i niszczyć wszystkie budowle, które spotkasz na drodze. Graj używając strzałek.


Ciężarówką po nierównościach

Ocena gry

Wspaniała gra w której naszym zadaniem jest zasiąść za kierownicą ciężarówki i ruszyć w trasę.Kierując ciężarówką postaraj się aby nie uderzyć w żadną z przygotowanych przeszkód oraz dojechać w jak najlepszym czasie do mety.Do grania używaj tylko wyłącznie strzałek.


Symulator ciężarówki 2

Ocena gry

Wciel się w kierowcę ciężarówki i rusz na drogę olbrzymią ciężarówki przewozić towar.Dojedź ciężarówką na parking, podepnij przyczepę i rusz w drogę.Dotrzyj do wyznaczonego miejsca i zaparkuj ciężarówkę.Dojazd ułatwi ci strzałka, która pokazuje w którym kierunku masz jechać. Strzałkami kierujesz ciężarówką.Zaparkuj tira

Ocena gry

Potrenuj parkowanie dużego tira wraz z naczepą.W każdej rundzie musisz zaparkować tira w specjalnym wyznaczonym do tego miejscu.Uważaj aby nie uderzyć w żadną przeszkodę.Do kierowania tirem użyj strzałek.


Dostarcz paczki

Ocena gry

Kieruj ciężarówką,zbieraj baczki różnego koloru.Każdą paczkę musisz wrzucić do odpowiedniej skrzynki, zależy to od koloru skrzyni.Czerwoną paczkę musisz wrzuć do czerwonej skrzyni, zieloną do zielonej oraz niebieską do niebieskiej.Do grania używaj strzałek-kierowanie ciężarówką,spacji oraz myszki-załadunek paczki,spacja-hamulec.Powodzenia.


Symulator ciężarówki

Ocena gry

Symulator ciężarówki to darmowa gra z kategorii gry ciężarówki w której to grze naszym zadaniem jest wcielić się w kierowce ogromnej ciężarówki, która przewozi towar i ruszyć w trasę.Kieruj ciężarówką, naprawiaj ciężarówkę oraz tankuj ciężarówkę na stacjach benzynowych.Do gry używaj strzałek.Powodzenia młody kierowco!


Mikołaj i ciężarówka

Ocena gry

Jedź razem ze Świętym Mikołajem ciężarówką i przewieź prezenty, które mają dostać dzieciaki.Pomóż Mikołajowi wykonać to zadanie.Graj za pomocą strzałek.Pośpiesz się dzieciaki czekają na prezenty.


Gra z ciężarówką

Ocena gry

Poruszaj się ciężarówką na żelowych kółkach i dotrzyj do mety po drodze zbieraj monety oraz pomidory.Do gry potrzebne będą ci tylko strzałki do kierowania pojazdem.Miłej gry życzymy!


Gra ostra demolka

Ocena gry

Poruszaj się buldożerem i demoluj wszystkie przeszkody, które soją ci na drodze do mety.Do grania używaj tylko strzałek do kierowania buldożerem.


Truck Loader 4

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Truck Loader 4 w której to grze twoim zadaniem jest przewieść towar na ciężarówkę.Do gry potrzebujesz strzałek oraz myszki komputerowej. Powodzenia!


Zawieź towar ciężarówką

Ocena gry

Pracujemy jako kierowca ciężarówki i naszym zadaniem w tej grze jest dostarczyć towar na miejsce budowy.Strzałkami kierujemy ciężarówką z towarem.


Puzzle ciężarówka

Ocena gry

Ułóż puzzle, które przedstawiają ciężarówkę.Wybierz sobie poziom trudności i poukładaj puzzle aby wszystkie idealnie do siebie pasowały.Używaj do gry tylko myszki komputerowej.


Załaduj ciężarówkę towarem

Ocena gry

Załaduj ciężarówkę towarem ze statków.Żurawiem czyli wielkim portowym dźwigiem przenieś towar na ciężarówkę.Używaj strzałek oraz myszki komputerowej.Powodzenia!


Gra parkowanie ciężarówki

Ocena gry

Przechodzisz kurs jazdy na ciężarówki i musisz zaparkować ciężarówkę w wyznaczonym miejscu nie uderzając w żadnego z pachołków.Używaj do jazdy strzałek.


Wyścigi ciężarówek

Ocena gry

Weź udział w wyścigach gigantów ulicznych czyli ciężarówek.Ścigaj się z przeciwnikami i pokaż jak wygląda prawdziwa jazda mistrza.Możliwość gry we 2 graczy.Strzałkami kierujemy tirem.


Zaparkuj ciężarówkę

Ocena gry

Naucz się jeździć bardzo dobrze ciężarówką i zaparkuj ją w wyznaczonym miejscu.Uważaj abyś nie uderzył w nic podczas parkowania.Graj używając strzałek do kierowania ciężarówką.


Jazda ciężarówką

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość jeździć bardzo wielką ciężarówką. Musisz uważać aby nie zderzyć się z innymi samochodami ciężarowymi. Do jazdy potrzebujesz tylko strzałek. Miłej jazdy życzymy.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ciężarówki
 • Załaduj ciężarówkę

  Załaduj ciężarówkę

  Oglądana: 30712 ocena: 10.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 27717 ocena: 0.00

 • Parkowanie tira

  Parkowanie tira

  Oglądana: 24952 ocena: 5.50

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 21892 ocena: 5.67

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 12628 ocena: 7.00

 • Ciężarówka gra online

  Ciężarówka gra online

  Oglądana: 12040 ocena: 10.00

 • Parkowanie ciężarówkami

  Parkowanie ciężarówkami

  Oglądana: 10595 ocena: 0.00

 • Monster Truck

  Monster Truck

  Oglądana: 10584 ocena: 0.00

 • Parkowanie ciężarówki

  Parkowanie ciężarówki

  Oglądana: 10159 ocena: 8.67

Reklama

cookie