Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry chomikuj 20 gier

Gra Chomiki w kopalni

Ocena gry

Zagraj w wcieleniu w chomiki.Twoim zdaniem jest jak najszybciej dotrzeć do mety.Postaraj się i uważaj na zawalającą się ziemię pod twoimi nogami.Graj za pomocą strzałek.


Gra obijanie

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest tak odbijać małym kwadratem aby odbijał się on od naszej platformy i rozbijał większe kwadraty. Potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zwierzęca parowanka

Ocena gry

Dopasuj dwa takie same obrazki do siebie, które przedstawiają dwa takie same zwierzęcia. Używajmy tylko myszki komputerowej do tej gry. Dopasuj wszystkie zwierzęta. Miłej gry.


Zagubione litery na obrazku

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest odszukać zagubionych liter, które są poukrywane właśnie na tym obrazku. Odszukajmy wszystkie litery w jak najlepszym i najkrótszym czasie gry. Potrzebujemy myszki.Gra świąteczna online

Ocena gry

Odnajdźmy wszystkie szczegóły, którymi różnią się te dwa obrazki. Jest wszystkich szczegółów tylko 10 więc powinieneś sobie poradzić bez żadnego problemu. Używajmy myszki.


Kolorowa gra

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest klikać w takie koloru, które znajdują się koło siebie co najmniej trzy takie same kwadraty jednego koloru. Grajmy za pomocą myszki.


Odkrywanka gra

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest odkrywać po dwa takie same obrazki. Postarajmy się i odkrywajmy po dwa takie same obrazki. Gramy używając w tej grze myszki komputerowej.


Gra parkowanie samochou

Ocena gry

W tej grze będziemy parkować samochód. Naszym zadaniem jest zaparkować samochód. Wybierz jeden z trzech samochodów i w drogę. Czeka na ciebie wiele poziomów i misji. Strzałkami gramy w tej grze.


Gra opiekowanie się chomikiem

Ocena gry

Opiekujmy się swoim chomikiem domowym. Dawaj swojemu chomikowi wody do picia oraz bardzo wiele pokarmu do spożywania.Musisz także bawić się z nim w parku rozrywki dla chomika. Steruj w tej grze za pomocą myszki komputerowej.


Strzelaj chomikami

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali chomikami jak najdalej. Wystrzelaj chomiki jak najdalej. Postarajmy się wystrzelić jak najdalej chomika. Graj myszką komputerową.


Extremalna jazda rowerem

Ocena gry

Weź udział w zawodach rowerowych. Jedź jak najszybciej trasą z przeszkodami. Skacz przez kamienie i dziury podczas lotu, gdy wyskoczysz ze skoczni wykonuj triki w powietrzy. Używajmy strzałek, spacji-skok i klawisza d-triki.


Rowerem przez przeszkody

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy jeździli rower po przeszkodach. Jedź po przeszkodach w tej grze i twoim zadaniem jest pokonać całą trasę w jak najkrótszym czasie gry. Używajmy w tej grze strzałek.


Wyścigi rowerowe na czas

Ocena gry

Ścigajmy się na rowerach. Twoim zadaniem jest w jak najkrótszym czasie gry dojechać do mety. Daj z siebie wszystko i jedź jak najszybciej. Potrzebujemy do tej gry strzałek.


Wyczynowa jazda rowerem

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy jeździli rowerem po górskich szlakach. Musimy jeździć po górskich trasach. Jedź jak najszybciej. Używajmy do tej gry tylko strzałek. Miłej gry.


Mario jedzie Gokardem

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy sobie wybrali jedną z dwóch dostępnych postaci, które wybieramy na początku gry i naszym zadaniem jest jeździć gokardem z Mario. Jedź używając strzałek.


Gra Mario online

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zbierać monety oraz zabijać stworki skacząc na nie. Jeżeli zbierzesz grzybka to Mario rośnie. Pamiętaj 100 monet daje jedno życie dodatkowe . Graj za pomocą strzałek i spacji-skok.


Gra Mario 3d

Ocena gry

Zagraj w Mario z najlepszą grafiką w tej grze. Grafika w tej grze jest trójwymiarowa czyli 3d jest bardzo realistyczna gra. Używajmy strzałek oraz spacji do skakania.


Stzrelaj z łuku z Ben 10

Ocena gry

Razem z Ben 10 będziemy strzelać z łuku do obiektów znajdujących się na planszy tej gry. Używamy do tego myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry chomikuj
 • Gra opiekowanie się chomikiem

  Gra opiekowanie się chomikiem

  Oglądana: 25806 ocena: 10.00

 • Gra Mario 3d

  Gra Mario 3d

  Oglądana: 12571 ocena: 0.00

 • Strzelaj chomikami

  Strzelaj chomikami

  Oglądana: 11653 ocena: 9.00

 • Gra parkowanie samochou

  Gra parkowanie samochou

  Oglądana: 5693 ocena: 0.00

 • Zagubione litery na obrazku

  Zagubione litery na obrazku

  Oglądana: 4275 ocena: 0.00

 • Gra Mario online

  Gra Mario online

  Oglądana: 4197 ocena: 0.00

 • Extremalna jazda rowerem

  Extremalna jazda rowerem

  Oglądana: 4183 ocena: 0.00

 • Wyścigi rowerowe na czas

  Wyścigi rowerowe na czas

  Oglądana: 4117 ocena: 10.00

 • Mario jedzie Gokardem

  Mario jedzie Gokardem

  Oglądana: 3690 ocena: 0.00

Reklama

cookie