Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry chomik 20 gier

Budowanie domku dla chomika

Ocena gry

Zbuduj swój wymarzony domek dla chomika. Buduj dom z gotowych elementów i postaraj się zbudować jak najlepszy domek dla swojego zwierzaka. Do budowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Wystrzel chomika

Ocena gry

Musisz w tej grze wystrzelić chomika aby on poleciał jak najdalej i pobił rekord gry.Masz wystrzelić kilka chomików.Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Opiekowanie się chmikiem

Ocena gry

Zaopiekuj się jak najlepiej chomikiem. Kupuj mu jedzenie, karm go, nalewaj mu wody. Zapewnij mu jak najlepsze warunki do życia w klatce. graj używając tylko myszki.


Gra jazda samochodem chomikowym

Ocena gry

Jedź samochodem chomików. Zbierajmy monety w tej grze aby zebrać ich jak najwięcej musimy przejechać jak najwięcej części trasy w grze. Jedź i zbieraj monety. Strzałki są ci potrzebne.Gra przygodowa chomik

Ocena gry

Biegnij chomikiem w tej grze i zbieraj gwiazdki. Musimy także zebrać wszystkie klucze, które znajdują się na tej mapie. Skacz i przeskakuj na drugi świat. Sterujemy za pomocą strzałek.


Gra strzelanie chomikiem

Ocena gry

Naszym zadaniem jest wystrzelić chomika aby leciał jak najdalej. Posrajmy się aby nasz chomik poleciał jak najwyżej i jak najdalej. Używajmy myszki komputerowej do tej właśnie gry.


Latający chomik

Ocena gry

Leć chomikiem jak najdalej i jak najwyżej. Twoim zadaniem w tej grze jest lecieć chomikiem jak najwyżej. Traf do odpowiedniej dziury podczas lotu abyśmy lecieli jeszcze dalej. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra wystrzel chomika

Ocena gry

Strzelaj chomikiem z armaty. Niech chomik poleci jak najwyżej i jak najdalej. Podczas lotu możemy użyć nitra wtedy chomik szybciej leci. Potrzebujesz tylko myszki.


Gra chomik online

Ocena gry

Skacz razem z chomikiem w tej grze. Twoim zadaniem jest dotrzeć chomikiem do celu, gdzie znajduje się chorągiewka. Dojdź do chorągiewki. Potrzebujemy do tej gry strzałek.


Bieganie chomikiem

Ocena gry

Biegnijmy chomikiem w tej grze. Naszym zadaniem jest tylko skakać przez przeszkody. Chomik sam biegnie my tylko musimy skakać. Skacz za pomocą myszki. Uważaj na przeszkody.


Gra bieganie chomikiem

Ocena gry

Biegnij jak najszybciej chomikiem w tej grze. Jeżeli na twojej drodze pojawi się jakaś przeszkoda to naciśnij myszką aby ją ominąć przeskocz ją najlepiej. Graj tylko myszką komputerową.


Restauracja chomikowa

Ocena gry

Pracujmy w restauracji chomikowej. Twoimi klientami w tej grze będą tylko wyłącznie chomiki. Graj i obsługuj swoich klientów, którymi są chomiki. Posługujmy się myszką komputerową.


Dojdź chomikiem do celu

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest doprowadzić chomika do celu. Układamy z rur drogę do celu. Układajmy tak drogę aby chomik doszedł do celu. Potrzebujemy w tej grze tylko myszkę komputerową.


Chomiki gra

Ocena gry

Będziemy zajmować się chomikami w tej grze. Zarabiaj pieniądze i opiekuj się chomikami podawaj im to czego tylko chcą. Przyjmujmy klientów, którymi są chomiki. Używajmy myszki komputerowej do gry.


Doprować chomika do celu

Ocena gry

Zagraj w grę chomikiem do celu. Naszym zdaniem w tej grze jest doprowadzić chomika do celu czyli naszym razem jest ułożenie drogi chomikowi aby doszedł do celu. Grajmy używając tylko myszki komputerowej.


Gra chomikowa restauracja

Ocena gry

W tej grze będziemy przyjmować naszych klientów w naszej restauracji. Naszymi klientami są chomiki. Graj w tej grze i baw się wspaniale i zapewnij sobie mnóstwo rozrywki. Graj myszką komputerowej.


Gra bitwa z chomikiem

Ocena gry

Będziemy w tej grze bić się chomikami. Naszymi przeciwnikami będą różne zwierzęta oraz zombie. Pokonaj swojego przeciwnika i wygraj jak najwięcej walk. Potrzebujemy strzałek oraz klawiszy Z,X. Miłej gry.


Gra opiekowanie się chomikiem

Ocena gry

Opiekujmy się swoim chomikiem domowym. Dawaj swojemu chomikowi wody do picia oraz bardzo wiele pokarmu do spożywania.Musisz także bawić się z nim w parku rozrywki dla chomika. Steruj w tej grze za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry chomik
 • Gra opiekowanie się chomikiem

  Gra opiekowanie się chomikiem

  Oglądana: 25771 ocena: 10.00

 • Strzelaj chomikami

  Strzelaj chomikami

  Oglądana: 11628 ocena: 9.00

 • Opiekowanie się chmikiem

  Opiekowanie się chmikiem

  Oglądana: 8876 ocena: 10.00

 • Dojdź chomikiem do celu

  Dojdź chomikiem do celu

  Oglądana: 6767 ocena: 0.00

 • Gra przygodowa chomik

  Gra przygodowa chomik

  Oglądana: 6253 ocena: 10.00

 • Gra jazda samochodem chomikowym

  Gra jazda samochodem chomikowym

  Oglądana: 5988 ocena: 10.00

 • Wystrzel chomika

  Wystrzel chomika

  Oglądana: 5481 ocena: 10.00

 • Bieganie chomikiem

  Bieganie chomikiem

  Oglądana: 5140 ocena: 0.00

 • Latający chomik

  Latający chomik

  Oglądana: 4983 ocena: 6.00

Reklama

cookie