Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry carton network 72 gier

Puzzle z Myszką Miki

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożenie puzzli z postaciami Disneya.Na dole w prawym rodu masz przycisk klikaj go to wyskakują puzzle.Graj tylko za pomocą myszki.


Zbierz zegarki Myszką Miki

Ocena gry

Ta gra polega na zbieraniu zegarków razem z Myszką Miki.Musisz zebrać wszystkie zegarki zanim Goofy się obudzi.Poruszaj się tylko jedynie za pomocą myszki.Miłej gry.


Wydostań się MYszką Miki z labiryntu

Ocena gry

Twoim zadanie jest wydostanie się z labiryntu, w którym uwięziona jest Myszka Miki. Musisz poszukać wyjścia i wydostać się z labiryntu tak szybko jak tylko jest to możliwe. Poruszaj się za pomocą strzałek oraz spacji.


Puzzle Myszka Miki

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożyć niesamowite puzzle z Myszką Miki.Ułóż jak najwięcej puzzli w jak najszybszym czasie. Graj za pomocą tylko jedynie myszki.Miłej gry.Odszukaj Numerków Na Obrazku Disneya

Ocena gry

W grze odszukaj Odszukaj Numerków Na Obrazku Disneya twoim zadaniem jest za pomocą lupy, aby lepiej widzieć.Lupa pomaga ci do przybliżenia.Za jej pomocą odnajdź wszystkie ukryte liczby i numerki na obrazku.Graj za pomocą myszki.


Ubierz Myszkę Miki

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ubrać jak najładniej i najmodniej Myszkę Myszki bohaterkę Disneya. Masz do wybory wiele bardzo modnych ubrać w które możesz ubrać Myszkę Miki.Graj za pomocą myszki.


Udekoruj Klub Myszki Miki

Ocena gry

W tej grze musisz udekorować dom, w którym znajduje się niesamowity klub przyjaciół Myszki Miki.Do wyboru masz bardzo wiele mebli np.foteli, kanapy,obrazy i jeszcze bardzo dużo przedmiotów.Graj za pomocą myszki.


Puzzle Myszka Miki i Goofy

Ocena gry

W grze o nazwie Puzzle Myszka Miki i Goofy chodzi o to abyście ułożyli puzzle z najsławniejszymi bohaterami Disneya. Puzzle nie są taką aż bardzo trudną grą na pewno sobie poradzisz.Graj za pomocą myszki.


Spongebob i Deskorolka

Ocena gry

W tej grze jeździsz na deskorolce razem ze Sponebobem. Rób triki na tej deskorolce, uważaj aby zaliczyć jak najmniej przewróceń i upadków.Jedź jak najlepiej.Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Sponge Bob Skoki po chmurach

Ocena gry

Ta gra polega na pomocy Spongebobu przeskoczyć jak najwięcej chmur w jak najkrótszym czasie. Na pewno sobie dasz rade to nie jest aż taka trudna gra.Graj za pomocą strzałek.


Sponge Bob 2 Strzały z Kuszy

Ocena gry

W tej grze musisz strzelać Sponge Bobem z kuszy do przeciwnika, który stoi po drugiej stronie zielonego pola na którym rozgrywa się gra.Steruj kuszą za pomocą myszki.


Sponge Bob Bombermania

Ocena gry

Ta gra to Bomberman czyli podstawianie bomb tak aby zniszczyć przeciwnika i wygrać rundę.Ale w tej grze głównym bohaterem jest Sponge Bob.Dlatego gra nosi nazwę z jego imieniem.Graj za pomocą myszki.


Sponge Bob Podwodny Świat

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej wspaniałej grze jest wcielenie się w Sponge Boba i razem z nim wejść do podwodnego świata.Tam pod wodą musisz zabijać potwory.Poruszasz się za pomocą myszki.


Sponge Bob Wyścig

Ocena gry

Ścigaj się samochodem jednym z tych co masz do wyboru w tej grze.Możesz także wybrać pojazd, którym będziesz się ścigać.Twoim zadaniem jest wygrać wyścig na pierwszym miejscu.Graj za pomocą strzałek.


Sponge Bob SquarePants

Ocena gry

W tej grze musisz wydostać się z pod pokładu zanim woda bardzo się podniesie i się utopisz, zostaniesz pod wodą i nikt cię nie odnajdzie.Ucieknij z pod pokładu jak najszybciej.Graj za pomocą strzałek.


Sponge Bob Niezwykłą Przygoda

Ocena gry

Graj Sponge Bob i skacz razem z nim zbieraj miecze i zabijaj potworów.Ta gra to niesamowita i niepowtarzalna przygoda, w której możesz brać udział w takiej niesamowitej przygodzie.Graj za pomocą strzałek i myszki.


Sponge Bob Zagubiony czas

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zabijać robaki a tymi robakami są koniki polne. Jeżeli masz tarcze to zabijasz ich za jednym uderzenie.jeżeli nie to za trzema razami.Poruszaj się strzałkami oraz tarcza enterem.


Sponge Bob

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby uciec przed robakami i potworami tak aby one cię nie uderzyły.Ta gra nie jest trudna dasz sobie rade.Grasz za pomocą strzałek i myszki.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry carton network
 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222757 ocena: 7.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167464 ocena: 9.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62095 ocena: 10.00

 • Gra z Tomem i Dżerym

  Gra z Tomem i Dżerym

  Oglądana: 57381 ocena: 9.67

 • Gra Tom i Jerry na nartach wodnych

  Gra Tom i Jerry na nartach wodnych

  Oglądana: 33357 ocena: 0.00

 • Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Oglądana: 30634 ocena: 10.00

 • Sponge Bob Wyścig

  Sponge Bob Wyścig

  Oglądana: 21827 ocena: 0.00

 • Gra tarzan

  Gra tarzan

  Oglądana: 18431 ocena: 6.40

 • Sponge Bob Podwodny Świat

  Sponge Bob Podwodny Świat

  Oglądana: 16107 ocena: 0.00

Reklama

cookie