Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry carton network 72 gier

Spiderman w akcji puzzle

Ocena gry

Ta gra polega na ułożeniu puzzli ze Spidermanem w jak najkrótszym czasie gry.Mamy do wyboru jedne puzzle do ułożenia.Puzzle układamy używając tylko jednej jedynej myszki.


Puzzle Spiderman i Obama

Ocena gry

Ta gra polega na ułożeniu puzzli w jak najszybszym czasie.Mamy w grze bardzo wiele obrazków, które możemy ułożyć.Możemy wybrać tylko jeden, który nam się najbardziej podoba.Gramy za pomocą myszki.


Ułóż Spidermana

Ocena gry

Ułóż Spidermana to gra polegająca na ułożenie z różnych elementów jednego potężnego Spidermana.Można wiele kombinować w tej grze jest wiele możliwości.Gramy za pomocą myszki.


Zapamiętywanka Spiderman

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest szybkie zapamiętywanie elementów Spidermana, gdzie jaki element był należy to zapamiętać jak najszybciej.A później go tam dopasować.Gramy za pomocą myszki.Znajdź różnice Spidermana

Ocena gry

Gra ta polega na odszukaniu jak najwięcej szczegółów tylko tyle ile jest możliwe czyli pewnie 10.Trzeba znaleźć je wszystkie co są na obrazku pokazane.Gramy używając myszki.


Spiderman Puzzle online

Ocena gry

W tej grze musimy ułożyć puzzle ze spidermanem na obrazku.Tak na prawdę to nie puzzle tylko brakujące elementy, które brakują na obrazku.Gramy za pomocą jedynej myszki.


Puzzle Spiderman

Ocena gry

W tej niezwykłej grze naszym zadaniem jest ułożenie puzzli z odważnym spidermanem, który ratuje cały nasz otaczający świat.Gramy za pomocą jedynie tylko myszki.


Spiderman walka

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w role spidermna, który niesamowicie ratuje nasz świat.Wcielamy się w niego i naszym zadaniem jest pokonać niedobrych ludzi.Gramy za pomocą strzałek-poruszanie się oraz spacji-skok.


Spiderman 4

Ocena gry

Ta gra polega na skakaniu po ścianach i po czym się człowiekiem pająkiem tak zwanym spidermanem.On ma niezwykła sieć dzięki, której się trzyma wszystkiego.Gramy za pomocą myszki.


Spiderman 3

Ocena gry

Ta gra polega na odgadywaniu u krytych słów angielski.Ta gra przeznaczona jest dla osób, którzy choć raz mieli nawiązania do języka angielskiego.Gramy za pomocą myszki.


Gra spiderman 1

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w role człowieka pają ka tak zwanego spidermana.Naszym zadaniem jest skakanie po wszystkich przeszkodach i ratowanie ludzi, którym trzeba pomóc.Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra spiderman

Ocena gry

Gra spiderman to gra o niezwykłym człowieku pająku.Spiderman to człowiek pająk.Niesamowicie on skacze.Gramy za pomocą strzałek oraz lewego przycisku myszki.Miłej gry.


Spiderman puzzle

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest ułożenie fantastycznych i prze pięknych puzzli.Ułóż je jak najlepiej.Graj używając tylko jednego kontrolera myszki.


Scooby Doo\'s i Piraci

Ocena gry

W tej grze musimy poszukać drogi, która zaprowadzi nasz do wyjścia ze statku.Gramy Scooby Doo albo Kudłatym.Uważamy na piratów bo to duchy.Gramy za pomocą myszki.


Dopasuj Brakujące Elementy

Ocena gry

Ta gra polega na dopasowanie brakujących elementów w odpowiednie miejsca tam gdzie brakuje jakiegoś puzzla.Tam dołóż brakującego puzzla.Graj tylko za pomoca myszki.


Ułóż Puzzle z Myszką Miki

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest ułożyć puzzle z Myszką Miki. Ułóż je w jak najlepszym czasie, czyli jak najszybciej.Dopasuj brakujące elementy na obrazek.Graj za pomocą myszki.


Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

Ocena gry

Zgraj w cymber-graja razem z bohaterami Disneya, Myszką Kiki i psem Goofim.Masz do wyboru wiele postaci Disneya.Musisz wygrać mecze. Poruszasz się tylko za pomocą myszki.


Znajdź różnice na obrazku

Ocena gry

Popatrz rozważnie na obrazek i poszukaj różnic czyli tym czym się różnią dwa obrazki.Za każda dobrą różnice dostajesz 5o pkt a za złą -10pkt.Poruszaj się tylko za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry carton network
 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222782 ocena: 7.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167493 ocena: 9.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62101 ocena: 10.00

 • Gra z Tomem i Dżerym

  Gra z Tomem i Dżerym

  Oglądana: 57385 ocena: 9.67

 • Gra Tom i Jerry na nartach wodnych

  Gra Tom i Jerry na nartach wodnych

  Oglądana: 33363 ocena: 0.00

 • Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Oglądana: 30644 ocena: 10.00

 • Sponge Bob Wyścig

  Sponge Bob Wyścig

  Oglądana: 21845 ocena: 0.00

 • Gra tarzan

  Gra tarzan

  Oglądana: 18435 ocena: 6.40

 • Sponge Bob Podwodny Świat

  Sponge Bob Podwodny Świat

  Oglądana: 16112 ocena: 0.00

Reklama

cookie