Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry carton network 72 gier

Puzzle Popeye

Ocena gry

Układamy w tej grze puzzle z bardzo sławny oraz silnym bohaterem Papajem, który co dziennie je bardzo dużo szpinaku. Graj i ułóż puzzle za pomocą myszki komputerowej.


Popeye gra

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć Papajem na motocyklu. Ten motocykl to wyczynowy motor specjalny do pokonywania przeszkód na naszej drodze, którą będziemy pokonywali. Graj za pomocą strzałek.


Gra papaj całowanie

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest całowanie się w roli popoya z jego ukochaną dziewczyną o którą cały czas walczy ze swoim rywalem. Graj i całuj się używając myszki komputerowej.


Gra flinstonowie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę Flinstona i my musimy jeździć wozem Flinstonów i omijać oraz pokonywać bardzo wiele trudnych przeszkód. Graj za pomocą strzałekGra Kick Buttowski

Ocena gry

W tej grze będziemy grać razem z Kick Buttkowskim.Naszym zadanie m w tej oto grze jest jazda na snowboardzie, deskorolce, rowerze, oraz jazda monster truckiem. Pokonujmy kolejne poziomy gry.


Gra w zbijanego Tom i Jerry

Ocena gry

W tej grze gramy w grę zbijanego. Ta gra polega na tym aby zbijać za pomocą kuli do kręgli naszych przeciwników. Możemy grać Tomem, Jerrem, Flinstonem, oraz królikiem baksem, Deasterly.Graj za pomocą strzałek i klawiszy S,A.


Gra z Tomem i Dżerym

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w postać Jerry czyli małą nie winną myszkę, która jest ścigana przez lata przez kota Toma. Musimy łapać ser i kierować go do taczki.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra Tom i Jerry na nartach wodnych

Ocena gry

Będziemy w tej grze grali razem z bohaterami Tom i Jerry. Gramy Tomem i naszym zadaniem jest złapać Jerry na nartach wodnych my jesteśmy a ona na szybszym pojeździe bo kieruje ona motorówką.Graj za pomocą strzałek.


Myszka Miki i przyjaciele

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w jednego z bohaterów.Możę to być Myszka Miki lub jakiś jego przyjaciel.Graj za pomocą myszki.


Kolorowanie Cartoon Network

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby pokolorować jak najładniej kolorowankę Cartoon Network.Wybierz jedną z kolorowanek i pokoloruj jak najładniej i jak najlepiej.


Scooby Doo Skakanie na deskorolce

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest skakanie na deskorolce jak najdalej i najwyżej.Skacz jednym z dwóch bohaterów.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Tenis Cartoon Network

Ocena gry

W tej grze możemy zagrać w tenisa na prawdziwym korcie do tenisa.Wybierz bohatera z Carton Network i graj.Graj za pomocą myszki.


Catoon Network Kolorowanka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest pokolorowanie prze pięknej kolorowanki Disneya.Pokoloruj ją jak najlepiej i najładniej.Graj za pomocą myszki.


Ucieczka Batmanem

Ocena gry

Uciekamy w tej grze aby Batman nie oberwał od jego wrogów.Musimy zwiać i powoli zabijać każdego z jego przeciwników.Poruszamy się za pomocą strzałek oraz Ctrl i Spacji.


Pojazd Batmana

Ocena gry

Gra pojazd Batmana polega na ty aby się wcielić w Batmana i jechać jego bardzo szybką maszyną a nią jest piękny i szybki motor Batman.Gramy za pomocą tylko jedynie czterech strzałek.


Gra Batman 2

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę niesamowicie potężnego i odważnego Batmana, którego zadaniem jest pomóż nam w każdej sytuacji.Gramy za pomocą strzałek oraz klawisza Z,X


Gra Batman online

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokonanie przeciwnika w walce.Musimy zadawać mu jak najwięcej ciosów aby wygrać tą niesamowitą walkę.Gramy za pomocą Strzałek left/right- Aby przesunąć w lewo / prawo. Z-Attack. Strzałka w górę + Z-kolana Flying. Strzałka w dół + sweep Z-Leg. X-Jump. X, Z-Jump kick. Spacja-Call w Blue Beetle!


Gra Batman

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w role batmana.Musimy uratować ludzi.Skacz i zbieraj bronie.Gramy za pomocą myszki, klawiszy oraz klawiszy A,S,D,W


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry carton network
 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222783 ocena: 7.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167502 ocena: 9.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62101 ocena: 10.00

 • Gra z Tomem i Dżerym

  Gra z Tomem i Dżerym

  Oglądana: 57385 ocena: 9.67

 • Gra Tom i Jerry na nartach wodnych

  Gra Tom i Jerry na nartach wodnych

  Oglądana: 33364 ocena: 0.00

 • Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Oglądana: 30645 ocena: 10.00

 • Sponge Bob Wyścig

  Sponge Bob Wyścig

  Oglądana: 21845 ocena: 0.00

 • Gra tarzan

  Gra tarzan

  Oglądana: 18435 ocena: 6.40

 • Sponge Bob Podwodny Świat

  Sponge Bob Podwodny Świat

  Oglądana: 16113 ocena: 0.00

Reklama

cookie