Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry carton network 72 gier

Laboratorium Dextera

Ocena gry

Laboratorium Dextera to gra w której gramy wcieleni w Dextera. Razem z Dexterem rób doświadczenia oraz inne rzeczy w jego laboratorium. Do tej gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Gra planeta 51

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy odszukali różnice na obrazku planeta 51. Postarajmy się odszukać wszystkich szczegółów na obrazku z planeta 51. Do tej gry potrzebna ci będzie mysz komputerowa.


Gra tarzan

Ocena gry

Zagraj w tej grze jako niesamowicie zwinny i szybki człowiek małpa czyli Tarzan. Graj Tarzanem i pokonaj trudne przeszkody i przeżyj niesamowitą przygodę. Używajmy w tej grze strzałek- poruszanie się oraz spacja-skok.


Gra naruto

Ocena gry

Ta gra polega aby wytrzymać jak najdłużej w pomieszczeniu z którego z sufitu lecą sople bardzo ostre. Musisz postarać się aby żaden sopel cię nie trafił.Używaj myszki komputerowej.Naruto ubieranka

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ubrać jak najładniej oraz jak najmodniej bohaterów z bajki naruto. Postaraj się aby wojownicy naruto wyglądali pięknie. Posługuj się myszką.


Gra laboratorium Dextera

Ocena gry

Graj razem Dexterem i rób bardzo wiele wspaniałych i nowoczesnych experymentów w jego własnym laboratorium, które ma w swoim domu. Posługujemy się tylko myszką w tej grze.


Gra Johnny Bravo całowanie

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w Johnna Bravo i całować się z jego ukochaną pierwszą miłością całego swojego życia. Rób to tak aby nikt cię nie widział. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra Johnny Bravo

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę Johnna Bravo i musimy razem z nim zagrać w piłkę nożną. Broń i strzelaj bramki. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra atomówki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ratować świat razem z atomówkami. Uratuj świat a za to ludzie będą ci bardzo mili. Graj używając strzałek do poruszania się, spacji-strzał oraz klawisza X-zmiana atomówki.


Gra galactik football

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ułożenie puzzli z bardzo sławnej bajki Galactik Football. Postaraj się ułożyć puzzle w jak najkrótszym i najlepszym czasie gry. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra Fineasz i Ferb

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby razem z Fineaszem oraz Ferbem zaprojektować a potem zbudować jeden z wybranych modeli samochodów a na końcu do przetestować za pomocą jazdy na torze wyścigowym. Gramy myszką i strzałkami.


Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest pokolorowanie kolorowanki z serialu bardzo modnego w dzisiejszych czasach H3o wystarczy tylko kropla wody. Używaj myszki do kolorowania.


Gra wymiennicy

Ocena gry

Ta gra polega na wybraniu sobie jednego z dwóch dostępnych graczy może to być Tood lub jego starsza siostra Riley. Musimy niszczyć drzewa jedną z wybranych postaci a robimy to za pomocą myszki komputerowej.


Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ubieranie bardzo sławnych bohaterów filmy czarodzieje z Waverly Place. Ubierzmy najsławniejszych bohaterów w tym Selene Gomez i innych.Graj za pomocą myszki.


Gra papaj

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w rolę bardzo silnego i walecznego bohatera, który ma takie mięśnie ponieważ co dziennie je szpinak. Musimy kierować motocyklem za pomocą strałek.


Papaj na motocyklu

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem będzie jazda i skuteczne kierowanie oraz wykonywanie wiele manewrów motocyklem, którym kierujemy w osobie Papaja. Graj za pomocą strzałek.


Gra popeye dla najmłodszych

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest nauka cyferek.Musimy połączyć cyfry od 1 do 90 jak się połączy wszystkie te cyfry to naszym obrazkiem będzie silnych bohater Popeye.Graj za pomocą myszki.


Popeye puzzle

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest ułożenie puzzli z Popeyem. Postaraj się ułożyć puzzle w jak najlepszym i najkrótszym czasie gry. Używaj do układania puzzli myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry carton network
 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222918 ocena: 7.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167620 ocena: 9.00

 • Gra galactik football

  Gra galactik football

  Oglądana: 62122 ocena: 10.00

 • Gra z Tomem i Dżerym

  Gra z Tomem i Dżerym

  Oglądana: 57414 ocena: 9.67

 • Gra Tom i Jerry na nartach wodnych

  Gra Tom i Jerry na nartach wodnych

  Oglądana: 33395 ocena: 0.00

 • Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Oglądana: 30686 ocena: 10.00

 • Sponge Bob Wyścig

  Sponge Bob Wyścig

  Oglądana: 21905 ocena: 0.00

 • Gra tarzan

  Gra tarzan

  Oglądana: 18459 ocena: 6.40

 • Sponge Bob Podwodny Świat

  Sponge Bob Podwodny Świat

  Oglądana: 16139 ocena: 0.00

Reklama

cookie