Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry całowanie 36 gier

Gra dla zakochanej pary

Ocena gry

W tej grze latacie zakochaną parą wśród chmur i bujacie w obłokach. Latajcie wspólnie ze swoją drugą ukochaną połówką i bawcie się świetnie. Do latania potrzebujesz myszkę komputerową.


Całowanie na zawołanie

Ocena gry

Całuj się ze swoim partnerem lub partnerką tak aby druga osoba tego nie widziała.W pierwszej planszy musisz uważać na szefową , która ma na ciebie oko natomiast w drugiej planszy na twoją żonę, która siedzi obok ciebie w kinie. Dalsze plansze to tajemnica.Zagraj aby się dowiedzieć. Graj myszką.


Walentynkowa całowanka

Ocena gry

Już niedługo do Dnia Zakochany czyli Walentynek z tej okazji przygotowaliśmy dla was grę.Całuj się ze swoją drugą ukochaną osobą i uważaj na ludzi, którzy przechodzą oraz jadą na motorach.Nie pozwól aby cię zauważyli jak się całujesz z ukochaną osobą.Do gry używaj myszki komputerowej.


Gra całowanie się na basenie

Ocena gry

Gra całowanie się na basenie to kolejna bardzo fajna i darmowa gra z kategorii gry całowanie.Całuj się na basenie tak aby nie widział cię ratownik oraz chłopak, który nurkuje.Myszka komputerowa jest ci potrzebna.Dyskretne całowanie

Ocena gry

Dyskretne całowanie to gra w której będziesz się całował/całowała. Musisz uważać na telefon, który dzwoni, ponieważ jak go zobaczy dziewczyna to będzie zła. Graj myszką komputerową.


Całowanie po kryjomu w pokoju

Ocena gry

Całowanie po kryjomu w pokoju to gra w której musisz się całować po kryjomu w pokoju tak aby wasze dzieci tego nie widziały. Uważaj aby dzieci się nie odwróciły i tego nie zauważyły. Myszką komputerową całujemy się.


Gra całuj się po kryjomu

Ocena gry

Jest to gra w której naszym zadaniem jest całować się po kryjomu tak aby nas nikt nie widział. Całujmy się po kryjomu przed budką z lodami. niech właściciel budki z lodami cię nie zauważy. Do gry całuj się po kryjomu potrzebujesz myszki komputerowej.


Całowanie się na lekcji

Ocena gry

Całowanie się na lekcji jest to kolejna gra z kategorii gry całowanie w której naszym zadaniem jest się całować na lekcji. Całujmy się na lekcji tak aby nas pani nie widziała jak się całujemy. Do gry potrzebujemy myszki.


Całowanie dyskretne

Ocena gry

W tej grze całowanie będziemy się całować z dziewczyną. Całujmy się z dziewczyną. Musimy to robić po kryjomu, ponieważ z zza okna pojawia się postać, która nas podgląda. Myszką gramy.


Całowanie z przeszkodami

Ocena gry

Całowanie z przeszkodami to gra w której naszym zadaniem jest całować się. Całujmy się . Musimy całować się po kryjomu. Całujmy się za pomocą myszki komputerowej. Do gry używajmy myszki komputerowej.


Walentynkowa całowanka

Ocena gry

Całujmy się w ławce na lekcji tak aby pani nauczycielka nie widziała. Jak pisze na tablicy to się całuj a pani niech tego nie widzi jak się odwraca to przestań się całować. Myszką się całujemy.


Całowanie z gwiazdami

Ocena gry

Całuj się w tej grze z Seleną Gomez. Całuj Gomez po kryjomu, uważaj na stworka, który podgląda jak się całujesz i chodzi w dolnej części ekranu. Myszką się całujemy.


Całowanie na motorze

Ocena gry

Całuj się ze swoim chłopakiem na motorze. Chłopka jedzie na motorze a ty musisz go pocałować. Nie pozwól aby cię ktoś zobaczył jak się całujesz ze swoim chłopakiem. Używajmy do całowania tylko myszki. gry


Całowanie po kryjomu

Ocena gry

Całuj się w tej grze tak aby nikt cię nie widział jak się całujesz. Jeżeli ktoś cię zobaczy to przegrywasz. Jak ktoś ci utrudnia całowanie to zrób mu psikusa. Grajmy myszka.


Gra całowanie się na rowerze

Ocena gry

W tej grze musimy się całować na rowerze. Jedziesz z dziewczyną na rowerze i twoim zdaniem jest całować się. Ale uważaj na małego stworka, który też jedzie rowerem. Rób to tak aby cię on nie widział. Używajmy myszki komputerowej.


Gra całowanie Justina Biebera

Ocena gry

Twoim zdaniem będzie zagranie dziewczyną, której zadaniem jest przedostać się do pokoju gwiazd. Zrób to tak aby nie zauważyli cię jego prywatni ochroniarze. Pocałuj Justina Biebera. Używaj do tego tylko myszki komputerowej.


Gra całowanioe się przed operacją

Ocena gry

Całuj się z chłopakiem przed operacją. Zrób to tak aby żaden z pacjentów oraz lekarzy, pielęgniarek cie nie zauważyli. Całuj się z chłopakiem za pomocą myszki komputerowej.


Romantyczna randka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ubranie dziewczyny i chłopaka na romantycznej randce. Chłopak oświadcza się wtedy dziewczynie. Wybierz odpowiednie stroje. Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry całowanie
 • Gra całowanie Justina Biebera

  Gra całowanie Justina Biebera

  Oglądana: 9931 ocena: 0.00

 • Całowanie z gwiazdami

  Całowanie z gwiazdami

  Oglądana: 9538 ocena: 10.00

 • Gra całowanioe się przed operacją

  Gra całowanioe się przed operacją

  Oglądana: 9015 ocena: 10.00

 • Gra całowanie się na basenie

  Gra całowanie się na basenie

  Oglądana: 6043 ocena: 10.00

 • Całowanie po kryjomu

  Całowanie po kryjomu

  Oglądana: 5565 ocena: 0.00

 • Całowanie się w szkole

  Całowanie się w szkole

  Oglądana: 5542 ocena: 0.00

 • Całowanie na motorze

  Całowanie na motorze

  Oglądana: 4811 ocena: 0.00

 • Całowanie na zawołanie

  Całowanie na zawołanie

  Oglądana: 4671 ocena: 0.00

 • Romantyczna randka

  Romantyczna randka

  Oglądana: 4499 ocena: 10.00

Reklama

cookie