Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry budowanie 62 gier

Budowanie miasta

Ocena gry

Możesz w tej grze wybudować swoje wymarzone miasto w których chciałbyś mieszkać. Klikaj na wolne pole w mieście i buduj tam budowle taką jaką tylko chcesz. Myszką zagraj.


Zbuduj wysoką wieżę

Ocena gry

Zbuduj wysoką wieżę jest to darmowa gra w której naszym zadaniem jest zbudować jak najwyższą wieżę. Musisz się postarać i zbudować jak najwyższą wieżę. Do tej gry do budowania wieży użyj tylko myszki komputerowej.


Gra ukryte obiekty w domu

Ocena gry

Popatrz i zobacz dokładanie gdzie znajdują się przedmioty, które są oznaczone na czarno abyś je odszukał na obrazku. Musisz odszukać ich. Myszką zagraj w tą grę.


Meblowanie domu

Ocena gry

Meblowanie domu jest to gra w której naszym zadaniem jest umeblować jak najładniej meblami dom. Wybierz najładniejsze meble, które ci się podobają i umebluj nimi dom. Graj myszką.Budowanie i meblowanie domu

Ocena gry

Zbuduj swój własny dom i umebluj go jak najładniej. Musisz postarać się aby ładnie rozplanować i ułożyć meble. Układaj meble jak najładniej. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej do gry.


Gra budowanie miasta

Ocena gry

Zaplanuj jak ma wyglądać twoje wymarzone miasto. Zbuduj je właśnie w tej grze. Zrealizuj swoje marzenia dzięki tej grze. Buduj różne obiekty oraz budynki. Do gry używajmy myszki.


Budowanie miasta

Ocena gry

Budowanie miasta to gra w której będziemy budować miasto. Zbudujmy miasto takie jakie tylko nam się podoba. Niech to będzie twoje najlepsze miasto. Myszką gramy w tą grę.


Zbuduj swoje miasto

Ocena gry

Zbuduj swoje miasto to gra w której możemy zbudować swoje własne miasto. Marzysz o swoim mieście to w tej grze możesz zbudować jakie tylko chcesz. Zabaw się w projektanta i zbuduj miasto twoich marzeń.


Budowanie domu gra

Ocena gry

Budujmy dom w tej grze. Naszym zadaniem w tej grze jest wybudować dom. Wybieraj kolory ścian oraz balkony i inne elewacje, które wchodzą w skład domu. Myszka jest ci bardzo potrzebna do budowania domu.


Gra Smerfy dla dzieci

Ocena gry

Wciel się w role budowniczego Smerfów czyli pracusia wybuduj Smerfo samochód, którym poruszają się Smerfy. Niech to będzie najlepsza maszyna czasu.graj za pomocą myszki.


Gra budowanie samochodu

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby zbudować taki samochód jaki jest nam pokazany obok na obrazku. Zbuduj taki sam samochód jaki jest pokazany obok na obrazku.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Wybuduj wierze z klocków

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zbudowanie z klocków o różnych wielkościach oraz o różnych kształtach to co jest przedstawione na obrazku.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Budowanie stracha

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyś zaprojektował a potem zbudował stracha na ptaki. Zbuduj takiego stracha aby on odstraszał ptaki na polu.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Budowanie budowli

Ocena gry

W tej grze możesz budować bardzo wiele różnych budowli z figur geometrycznych.Buduj wysokie i wytrzymałe budowle z figur.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Zbuduj bałuwanka

Ocena gry

Pada śnieg jest mroźna zima.Wyjdź na podwórko i zbuduj swojego własnego najpiękniejszego w mieście bałuwana.Graj za pomocą myszki jako główny kontroler w grze.


Budowanie robota

Ocena gry

Przenosimy się teraz do gry w której musimy zaprojektować i zbudować swojego własnego robota mechanicznego.Zbuduj dużego i sprytnego robota.Graj za pomocą myszki.


Budowanie domu gra

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zbudowanie własnego swojego domu.Musimy wybudować prze piękny domek dla siebie a potem do umeblować.Gram za pomocą myszki komputerowej.


Zbuduj gdogę dla kolejki

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zbudowanie tak grogi aby kolejka przejechała po niej i dotarła do samego celu czyli do mety.Graj myszki i przesuwaj elementy mostu.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry budowanie
 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 93581 ocena: 10.00

 • Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

  Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

  Oglądana: 46805 ocena: 5.00

 • Gra budowanie samochodu

  Gra budowanie samochodu

  Oglądana: 42304 ocena: 6.00

 • Gra budowanie miasta

  Gra budowanie miasta

  Oglądana: 31129 ocena: 10.00

 • Gra Smerfy dla dzieci

  Gra Smerfy dla dzieci

  Oglądana: 24472 ocena: 7.00

 • Budowanie robota

  Budowanie robota

  Oglądana: 23626 ocena: 8.00

 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 22110 ocena: 10.00

 • Zbuduj swoje miasto

  Zbuduj swoje miasto

  Oglądana: 18178 ocena: 10.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 15783 ocena: 8.33

Reklama

cookie