Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry budowanie 62 gier

Budowanie domku z piernika

Ocena gry

Znów budujemy domek, lecz tym razem nie jest to zwykły dom ceglany, lecz jest to dom z piernika. Korzystając z gotowych elementów wybierz te najładniejsze i zbuduj swój piernikowy dom. Do budowania domku potrzebujesz myszki komputerowej.


Gra budowanie zamku

Ocena gry

Zbuduj zamek swoich marzeń korzystając z gotowych elementów. Masz bardzo wiele gotowych elementów do wyboru z których bez problemu zbudujesz zamek o jakim marzysz od dawna. Buduj myszką zamek swoich marzeń !


Zbuduj domek dla Smerfów

Ocena gry

Zbuduj domek dla Smerfów to gra w której jak już się pewnie domyśliliście po samej nazwie gry będziemy budować domek dla Smerfów oczywiście korzystając z gotowych elementów. Wybierz element i zamontuj go na domku. Graj z użyciem myszki komputerowej.


Zbuduj najlepszy system obronny

Ocena gry

Zbuduj najlepszy system obronny to fantastyczna gra, która wymaga myślenia. Poruszasz się małym bezradnym ludzikiem i w każdej z plansz musisz wybudować system obronny tak aby przeciwnicy nie zniszczyli twojej bazy. Używaj do gry tylko wyłącznie myszki komputerowej.Gra budowanie miasta

Ocena gry

Zbuduj swoje własne miasto grając w tą grę. Na początku musisz bardzo dobrze zagospodarować teren, ponieważ masz mało terenu na rozbudowę. Z biegiem czasu dostaniesz więcej terenu na rozbudowę swojego miasta. Graj za pomocą myszki. wybuduj największe miasto i nim zarządzaj. Powodzenia młody deweloperze.


Ułóż Drogę

Ocena gry

Tym razem budujemy drogę dla zaginionej owieczki. Dzięki wybudowanej drodze mała zagubiona owieczka trafi do swojej mamy. Ułóż z gotowych kawałków drogę dla owieczki aby trafiła do mamy. Budujemy myszką komputerową.


Zbuduj wieże

Ocena gry

Zbuduj wieżę tak aby była wyższa niż jest postawiona czerwona kreska.Podczas budowania wieży uważaj aby wieża się nie przewróciła, ponieważ wtedy twoja wszystka praca pójdzie na marne.Do budowania używaj myszki komputerowej.


Zbuduj samochód wyścigowy

Ocena gry

Wcielamy się w rolę mechanika i tym razem będziemy budować i potem tuningować swoje własne auto wyścigowe.Zadbaj o to aby twój samochód był najszybszy i pokonywał każdego na torze.Wybierz felgi, spojler aby samochód wyglądał bardziej sportowo i robił wrażenie.Do budowania samochodu użyj myszki.


Gra zbuduj most

Ocena gry

W tej grze będziemy budować most tak aby ludzie i zwierzęta mogli swobodnie po nim się przedostać na drugą stronę mostu.Buduj most tak aby był solidny i nie załamał się podczas testowania jego jakości.Budujemy most używając w tym celu tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Gra budowanie wioski

Ocena gry

Zbuduj wioskę,następnie rozbuduj jeszcze bardziej swoją osadę.Wybieraj przedmioty i kupuj je w sklepie aby rozbudować i ulepszyć swoją wioskę.Masz bardzo wiele przedmiotów w sklepie, które możesz kupić i rozbudować swoją wioskę jeszcze lepiej aby to była niepowtarzalna wioska.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Budowanie miasta gra

Ocena gry

Zbuduj swoje miasto.Zbuduj w swoim mieście taki budynki jakie tylko będziesz chciał/a.Buduj:hotele w mieście,sklepy,restauracje,bary oraz wiele innych budynków i zakładów przemysłowych.Do zbudowania swojego miasta potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa.


Gra budowanie mostów

Ocena gry

Wciel się w ekstremalnego inżyniera i stawiaj ogromne konstrukcje mostów tak aby robotnicy mogli po zbudowanym moście przedostać się na drugą stronę mostu.Zbuduj porządny most i zaplanuj jego konstrukcję aby nic się nie rozleciało.Do budowy mostów używaj myszki komputerowej.


Gra budowanie domu

Ocena gry

Zawsze marzyliście już mieć swój własny dom? Zbudujcie swój własny domek a potem go udekorujcie i umeblujcie.Macie już bardzo wiele gotowych mebli i innych dodatków, które musicie poukładać w domu na właściwych miejscach tak aby wszystko do siebie razem ładnie pasowało.Buduj i mebluj dom myszką komputerową.


Umebluj dom

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał/a umeblować dom.Masz gotowe meble oraz wiele innych przedmiotów, które musisz ładnie poukładać w swoim domu.Mebluj myszką.


Gra budowanie miasta

Ocena gry

Zbuduj swoje własne wymarzone miasto w jakim chciałbyś/abyś mieszkać w przyszłości.Jak wybudujesz miasto to ładnie je udekoruj gotowymi elementami.Potrzebna będzie ci tylko myszka komputerowa.Powodzenia!


Halloweenowy dom

Ocena gry

Udekoruj w tej grze dom na Halloween.Masz bardzo wiele gotowych elementów, którymi musisz udekorować swój dom.Niech twój dom będzie na prawdę bardzo straszny.Dekoruj za pomocą myszki komputerowej.


Gra rollercoaster 2

Ocena gry

Zagraj w rollercoaster 2 w której to grze musisz narysować drogę dla kolejki górskiej, która musi jak najszybciej dotrzeć do celu.Do gry potrzebna jest ci myszka komputerowa.


Gra kolejka górska Rollercoaster

Ocena gry

Kieruj kolejką górską.Postaraj się jechać jak najszybciej aby ludzie, którzy nią jadą byli bardzo zadowoleni i miały uśmiech na twarzy.Używaj do kierowania kolejką górską strzałek.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry budowanie
 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 93759 ocena: 10.00

 • Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

  Budowanie policyjnego samochodu z klocków lego

  Oglądana: 46981 ocena: 5.00

 • Gra budowanie samochodu

  Gra budowanie samochodu

  Oglądana: 42425 ocena: 6.00

 • Gra budowanie miasta

  Gra budowanie miasta

  Oglądana: 31268 ocena: 10.00

 • Gra Smerfy dla dzieci

  Gra Smerfy dla dzieci

  Oglądana: 24576 ocena: 7.00

 • Budowanie robota

  Budowanie robota

  Oglądana: 23737 ocena: 8.00

 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 22224 ocena: 10.00

 • Zbuduj swoje miasto

  Zbuduj swoje miasto

  Oglądana: 18271 ocena: 10.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 15887 ocena: 8.33

Reklama

cookie