Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry bańki » Gry bubble 50 gier

Bubble Struggle 2,5

Ocena gry

Kolejne część gry Bubble Strugle tym razem mamy dla Was wersję 2,5. Zasady są takie same jak w kolejnych wersjach. Głównym celem gry jest porozbijanie wszystkich baniek, które pojawiają się na ekranie gry. Do gry potrzebujesz strzałek aby się poruszać oraz spacji do strzelania w bańki.


Zimowe Buuble Truble

Ocena gry

Zagraj w najnowszą wersję Bubbli Trubbli, którą jest zimowa wersja. Tym razem poruszamy się Świętym Mikołajem i strzelaj w banki, które pękają. Musisz je rozbić aby żadna nie została. Poruszaj się mikołajem za pomocą strzałek oraz używaj spacji do strzelania.


Gra buzzlez online

Ocena gry

Celem tej gry jest wstrzeliwanie kulek tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru. Jak ustawisz takie same kulki to znikają i to jet celem tej gry. Myszką zagraj.


Rzucanie lotkami w balony

Ocena gry

Rzucanie lotkami w balony jest to gra w której naszym głównym celem jest rzucać w balony. Rzucajmy w balony tak abyśmy wszystkie poprzebijali. Musisz przebić wszystkie balony. Myszką rzucamy lotkami.Strzelanie w balony

Ocena gry

Strzelajmy z pistoletu w balony. Musisz przebijać wszystkie balony strzelając w nie. Strzelaj z pistoletu w balony tak abyś wszystkie poprzebijał. Myszką strzelamy.Miłej gry.


Strzelaj w balony

Ocena gry

Nie pozwól aby ludzie dotarli z balonami na ziemię. Musisz zadbać o to aby poprzebijać balony. Uczyń to strzelając w nie z pistoletu. Myszką strzelamy w balony.


Znikające baloniki

Ocena gry

Grasz w darmową grę znikające baloniki. Klikajmy na balony, które są poustawiane obok siebie co najmniej po trzy takie same jednego koloru. Do gry używajmy tylko myszki komputerowej.


Strzelanie w baloniki

Ocena gry

Strzelanie w baloniki jest to gra w której będziemy strzelać w balony. Musisz strzelać w jak najwięcej balonów. Postaraj się i rozstrzel jak najwięcej balonów. Do gry używajmy myszki do strzelania.


Latanie z balonem

Ocena gry

W tej grze będziemy latać z balonem. Latajmy trzymając się balona. Ta gra polega na tym abyśmy latali trzymając się balona. Leć i zbieraj gwiazdki. Do gry używajmy myszki komputerowej.


Bubble Shooter

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Bubble Shooter w której naszym zadaniem jest strzelać bąbelkami w takie miejsca,gdzie znajdują się już co najmniej dwie takie same kulki jednego koloru. To gry używaj myszki komputerowej.


Blowup

Ocena gry

Blowup jest to gra w której naszym zadaniem jest wystrzeliwać kulki takiego samego koloru w takie miejsca, gdzie znajdują się już co najmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru. Używajmy do gry tylko myszki komputerowej.


Gra pirackie bubble

Ocena gry

Zagrajmy w pirackie bubble razem z piratem pomyśl i strzelaj przedmioty pirackie w takie miejsca gdzie znajdują się co najmniej dwa takie same przedmioty. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Owocowe bubble

Ocena gry

W tej grze musimy wstrzeliwać kulki w takie miejsca, gdzie jest już przynajmniej jedna kulka lub dwie aby znalazły się obok siebie trzy kulki takiego samego koloru. Potrzebujemy do sterowania myszki komputerowej.


Gra balonowe bubble

Ocena gry

Zagrajmy w balonowe bubble. Lataj oraz zbieraj balonowe kulki. Postaraj się abyś zebrał wszystkie balonowe bubble jak najszybciej oraz przeszedł wszystkie etapy gry. Używajmy strzałek oraz spacji-latanie.


Halloweenowe buble

Ocena gry

Ta gra to najlepsze bubble. Naszym zadaniem jest grać w grę bubble halloweenowe. Musimy strzelać obok siebie takie same kulki z identycznymi przedmiotami, które znajdują się w środku kulki. Myszka-sterowanie w grze bubble.


Zwyczajne bubble dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra bubble dla dzieci. Pomyśl w tej grze zanim wykonasz jaki kolwiek ruch i wystrzelisz kulkę. Zastanów się gdzie jest już dwie kulki i możesz tam strzelić trzecią aby dostać punkty. Potrzebujemy do gry bubble dla dzieci myszki komputerowej jako sterowanie.


Gra bubble dla dziewczyn

Ocena gry

Lubisz gry bubble. Zagraj w grę bubble dla dziewczyn. Ta gra jest bardzo prosta musimy tylko strzelać kulkami z armaty i też pomyśleć. Koło siebie muszą być co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Główne sterowanie w grze za pomocą myszki.


Pirackie bubble

Ocena gry

Piraci postanowili zagrać w bubble, ale nie radzą sobie z tym za dobrze. Twoim zadaniem będzie pomóż im. Graj w bubble razem z piratami. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry bubble
 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168300 ocena: 10.00

 • Bubble Shooter

  Bubble Shooter

  Oglądana: 15326 ocena: 0.00

 • Gra buble kulki

  Gra buble kulki

  Oglądana: 13241 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki mydlane

  Pryskające bańki mydlane

  Oglądana: 7117 ocena: 0.00

 • Tradycyjna gra bubble

  Tradycyjna gra bubble

  Oglądana: 6546 ocena: 0.00

 • Perłowe bańki

  Perłowe bańki

  Oglądana: 5984 ocena: 0.00

 • Gra kulki bubble

  Gra kulki bubble

  Oglądana: 5625 ocena: 0.00

 • Bubble po szkole

  Bubble po szkole

  Oglądana: 5133 ocena: 0.00

 • Gra Spongebob z kulkami

  Gra Spongebob z kulkami

  Oglądana: 4089 ocena: 0.00

Reklama

cookie