Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki » Gry snajper » Gry battle 9 gier

Gra battle gear 2

Ocena gry

Gra battle gear 2 to fantastyczna gra w której przenosimy się na korytarze podziemia i musimy trafiać jak najcelniej w tarcze.Trafiaj w głowy niebieskich tarcz aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze.Do strzelania z karabinu maszynowe używaj myszki.


Gra battle for wesnoth

Ocena gry

Kolejna gra z serii battle tym razem będziemy musieli w tej grze strzelać jak najcelniej w tarcze.Postaraj się strzelać jak najcelniej najlepiej w same środki tarcz aby zdobywać jak najwięcej punktów.Przymierz bardzo dokładnie zanim pociągniesz za spust.Do gry używaj myszki-strzał z karabinu.


Gra battle city

Ocena gry

Gra battle city to kolejna gra z kategorii gry strzelanki w której będziemy strzelali do tarcz, które są różnych kolorów i w dodatku się ruszają.Musisz zmieniać kolor naboju w zależności od tarczy w którą strzelasz.Do strzelania używaj myszki oraz 1,2,3-zmiana kolorów naboi.


Gra szczelanka

Ocena gry

Gra szczelanka to gra w której wcielasz się w żołnierza z II wojny światowej i musisz postrzelać do tarczy aby przygotować się w razie wypadku do kolejnej wojny światowej.Postaraj się i strzelaj jak najbardziej celniej w czerwonej tarczy.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Desert Warfare 2

Ocena gry

W tej grze jesteśmy na wojnie i musimy pozastrzelać naszych przeciwników.Strzelaj do przeciwników i pozabijaj ich.Używaj do poruszania się W,A,S,D oraz myszki-strzał.


Gra battle online

Ocena gry

Jesteś terrorystą i musisz pozabijać wszystkich przeciwników.Strzelaj w nich z broni palne.Poruszasz się strzałami, strzelasz spacjom oraz R-przeładowanie,E-skok.Miłej gry życzymy.


Strzelanka batle

Ocena gry

Pozabijaj wszystkich przeciwników, którzy znajdują się na planszy.Używaj do poruszania się strzałek,spacja-strzał,1,2,3-zmiana broni oraz R-przeładowanie,E-skok.Powodzenia!


Gra Battlefield

Ocena gry

Zagrajmy w strzelankę, która się nazywa Battlefield . Musimy w niej strzelać w żołnierzy, którzy są naszymi przeciwnikami. Twoim zadaniem jest rozstrzelać ich. Myszką strzelamy.


Battleships

Ocena gry

Battleships jest to darmowa gra w której będziemy grać w statki. Zagrajmy w statki i naszym zadaniem jest na początku dobre rozplanować i ustawić swoje statki a potem atakować przeciwnika statki. Do tej gry używajmy myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry battle
 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11154 ocena: 10.00

 • Gra szczelanka

  Gra szczelanka

  Oglądana: 8979 ocena: 0.00

 • Gra battle gear 2

  Gra battle gear 2

  Oglądana: 4707 ocena: 0.00

 • Desert Warfare 2

  Desert Warfare 2

  Oglądana: 4495 ocena: 10.00

 • Gra battle for wesnoth

  Gra battle for wesnoth

  Oglądana: 3452 ocena: 0.00

 • Strzelanka batle

  Strzelanka batle

  Oglądana: 3331 ocena: 0.00

 • Gra battle online

  Gra battle online

  Oglądana: 3276 ocena: 0.00

 • Gra battle city

  Gra battle city

  Oglądana: 2387 ocena: 0.00

 • Battleships

  Battleships

  Oglądana: 1471 ocena: 0.00

Reklama

cookie