Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Batman 16 gier

Batman lodowa walka

Ocena gry

Wciel się w super bohatera Batmana oraz stań do walki z największym przeciwnikiem Batmana, który chce batmana zamrozić budując koskti z lodu. Postaraj się jak najszybciej rozwalić kostki lodu oraz niszczyć przeciwnika rzucając w niego Poruszaj się strzałkami oraz rzucaj za pomocą strzałki w górę.


Batman na motorze

Ocena gry

Wcielmy się w tej grze w Batmana i jeździjmy rowerem Batmana i pokonujmy bardzo wiele trudnych przeszkód, musimy także zbierać monety. Poruszamy się za pomocą strzałek.


Batman na motocyklu

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby pokonywać trasę na motocyklu. Ten motor jest bardzo szybki ponieważ to jest super szybki motocykl Batmana. Używaj strzałek w tej grze i pokonuj trasę na motocyklu.


Samochód batmana

Ocena gry

Kierujmy prawdziwym wozem batmana. Omijajmy nim przeszkody, które rzuca goryl z samochodu, który jedzie przed nami. Wciel siew Batmana i kieruj samochodem. Używaj strzałek.Puzzle Batman

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ułożenie puzzli w jak najkrótszym czasie gry.Gramy za pomocą myszki.Możesz sobie wybrać jedne puzzle z 10.Pamiętaj możesz je wszystkie ułożyć.


Boks Batman

Ocena gry

W tej grze przenosimy się na najlepszy ring w europie.Naszym zadaniem jest z godnie z zasadami boksu pokonać naszego losowego przeciwnika, który nam grozi.Gramy za pomocą strzałek oraz klawiszy A,S,D,W


Zapamiętywanka Batman

Ocena gry

Gra zapamiętywanka to gra w której naszym zadaniem jest zapamiętać gdzie dany element Batmana się znajduje a później kliknąć w te miejsce.Gramy za pomocą myszki.Serdecznie zapraszamy do grania w nasze gry u nas na stronie.


Batman i motorówka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest jeździć na motorówce po rzece i zbierać diamenty aby przejść do następnego poziomu gry.Bez diamentów i odkryjemy kolejnych mapek.Gramy za pomocą strzałek oraz spacji.


Batman Niezwykła przygoda

Ocena gry

Gra ta polega na grze platformowej czyli naszym zadaniem jest zabijanie przeciwników oraz skakanie po duży i małych budynkach.Gramy tylko jedynie strzałkami i Ctrl.


Latający Batman

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby skakać po spadających skałach i wydostać się z bardzo głębokiej przepaści.Nie możemy dużo czekać po skały się obsuną.Gramy za pomocą strzałek.


Gra samochodowa Batman

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w niezwykłego rajdowce a nim jest oto odważny Batman.Musimy wygrać tej wyścig i dojechać do mety pierwszym wozem.Gramy za pomocą strzałek.


Ucieczka Batmanem

Ocena gry

Uciekamy w tej grze aby Batman nie oberwał od jego wrogów.Musimy zwiać i powoli zabijać każdego z jego przeciwników.Poruszamy się za pomocą strzałek oraz Ctrl i Spacji.


Pojazd Batmana

Ocena gry

Gra pojazd Batmana polega na ty aby się wcielić w Batmana i jechać jego bardzo szybką maszyną a nią jest piękny i szybki motor Batman.Gramy za pomocą tylko jedynie czterech strzałek.


Gra Batman 2

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę niesamowicie potężnego i odważnego Batmana, którego zadaniem jest pomóż nam w każdej sytuacji.Gramy za pomocą strzałek oraz klawisza Z,X


Gra Batman online

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokonanie przeciwnika w walce.Musimy zadawać mu jak najwięcej ciosów aby wygrać tą niesamowitą walkę.Gramy za pomocą Strzałek left/right- Aby przesunąć w lewo / prawo. Z-Attack. Strzałka w górę + Z-kolana Flying. Strzałka w dół + sweep Z-Leg. X-Jump. X, Z-Jump kick. Spacja-Call w Blue Beetle!


Gra Batman

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w role batmana.Musimy uratować ludzi.Skacz i zbieraj bronie.Gramy za pomocą myszki, klawiszy oraz klawiszy A,S,D,W


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Batman
 • Samochód batmana

  Samochód batmana

  Oglądana: 9392 ocena: 0.00

 • Gra Batman

  Gra Batman

  Oglądana: 8968 ocena: 2.00

 • Ucieczka Batmanem

  Ucieczka Batmanem

  Oglądana: 6755 ocena: 0.00

 • Batman na motocyklu

  Batman na motocyklu

  Oglądana: 5652 ocena: 0.00

 • Gra Batman 2

  Gra Batman 2

  Oglądana: 5438 ocena: 0.00

 • Boks Batman

  Boks Batman

  Oglądana: 4504 ocena: 10.00

 • Gra Batman online

  Gra Batman online

  Oglądana: 3868 ocena: 0.00

 • Batman Niezwykła przygoda

  Batman Niezwykła przygoda

  Oglądana: 3568 ocena: 0.00

 • Latający Batman

  Latający Batman

  Oglądana: 3542 ocena: 0.00

Reklama

cookie