Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Barbie 40 gier

Umebluj pokój Barbie

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest umeblować pokój Barbie.To nie takie proste, ponieważ masz dostępny podgląd pod przyciskiem HINT i musisz dokładnie tak samo umeblować pokój barbie jak na obrazkowym podglądzie.Używaj do meblowania myszki.


Pokój Barbie

Ocena gry

Tym razem musisz posprzątać w pokoju Barbie. Ostatnio u Barbie w mieszkaniu panuje bałagan. Musisz to za nią posprzątać, ponieważ sama nie daje rady. Poprzestawiaj wszystkie rzeczy na swoje miejsca aby znów w pokoju Barbie zapanował porządek. Graj myszką komputerową.


Barbie i pies

Ocena gry

Zagraj w ubierankę Barbie i pies.Tym razem będziemy ubierać barbie, która ma koło siebie swojego słodkiego pieska.Wybierz najładniejsze i najmodniejsze ubrania dla Barbie i ubierz ją w nie.Do ubierania Barbie używaj myszki komputerowej.


Gra ubieranie Barbie

Ocena gry

Barbie wybrała się na stok narciarski na którym jeździ na snowboardzie.Musisz jej pomóż, ponieważ nie wie sama jaki strój ma sobie wybrać na snowboard.Do ubierania Barbie potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.Ubieranka Barbie

Ocena gry

Ubierz w tej ubierance Barbie oraz wykonaj jej perfekcyjny makijaż.Masz do wyboru bardzo wiele dodatków w które możesz ubrać Barbie.Używaj do ubierania myszki komputerowej.Powodzenia!


Ubierz Barbie w szkole

Ocena gry

Ubierzmy młoda i piękną Barbie. Jesteś teraz w szkole i twoim zadaniem jest pomóż Barbie ubrać się na lekce. Pomóżmy ubrać się Barbie. Potrzebujemy myszki.


Gra Barbie modelka

Ocena gry

Barbie jest teraz modelką jeździ na pokazy mody. W tej grze twoim zadaniem jest pomóż Barbie ubrać się na jutrzejszy pokaz mody w Paryżu. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Pieczenie placka z Barbie

Ocena gry

Będziemy teraz w tej grze razem z Barbie piec placek. Wybierz jeden z przepisów na placek i pomóż Barbie go upiec. Potrzebujemy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Dekorowanie tortu dla Barbie

Ocena gry

Barbie ma jutro swoje urodziny. Pracujemy w cukierni i naszym zadaniem jest wykonać prze pyszny tort oraz go udekorować aby wyglądał ładnie. Potrzebujemy myszki komputerowej.


Zrób pizzę dla Barbie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy zrobili przepyszną pizzę dla Barbie. Barbie jest bardzo głodna i ma ochotę zjeść pizzę. Spełnij jej marzenie i zrób jej pizzę. Używajmy myszki.


Gotuj z Barbie

Ocena gry

W tej grze będziemy gotować różne potrawy razem z Barbie. Naszym zadaniem jest ugotować zgodnie z przepisem jedną z wybranych potraw. Używajmy w tej grze myszki komputerowej.


Puzzle Barbie online

Ocena gry

Ułóżmy w tej grze puzzle na których jest przedstawiona Barbie. Postarajmy się i każdy puzzel niech znajdzie się na swoim miejscu. Używaj do tej gry myszki komputerowej.


Dekorowanie pokoju Barbie

Ocena gry

Udekorujmy pokój Barbie. Masz do wyboru wiele modeli i rodzai każdego przedmiotu, którzy znajduje się w tym pokoju. Wybierz taki jaki ci odpowiada i udekorujmy pokój. Używajmy myszki komputerowej.


Gra pieczenie z Barbie

Ocena gry

Upieczmy z Barbie ciasto lub inne danie na śniadanie. Rozbij jaja i wsadź je do miski następnie rozmiksujmy jajka za pomocą miksera. Dalej zgodnie z przepisem. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Barbie na rowerze online

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielić się w Barbie i musimy jechać na jej rowerze i pokonywać wiele bardzo trudnych zjazdów z górek i pod górkę wjazdów. Poradzisz sobie na pewno używaj strzałek.


Barbie jeździ na koniu

Ocena gry

Będziemy w tej grze jeździć na koniu. Musisz pomóc Barbie. Problem jest w tym że Barbie uciekły wszystkie świnki i musimy jechać na koniu i je złapać. Używajmy strzałek oraz myszki.


Barbie i zaginione pieski

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest odszukać zaginionych piesków, które znajdują się na obrazku i są ukryte gdzieś na jego tle. Odszukaj ich a potem wylecz. Potrzebujemy myszki komputerowej.


Gra Barbie na rowerze

Ocena gry

Jedźmy rower Barbie. Skacz przez kałuże, które stanowią ci przeszkodę na drodze. Zbierajmy kwiaty i motyle aby dostawać dodatkowe punkty. Dotrzyj do mety. Graj za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Barbie
 • Ubierz Barbie w szkole

  Ubierz Barbie w szkole

  Oglądana: 23517 ocena: 10.00

 • Puzzle Barbie online

  Puzzle Barbie online

  Oglądana: 23021 ocena: 1.00

 • Barbie jeździ na koniu

  Barbie jeździ na koniu

  Oglądana: 21860 ocena: 0.00

 • Barbie na rowerze online

  Barbie na rowerze online

  Oglądana: 17560 ocena: 10.00

 • Gra Barbie modelka

  Gra Barbie modelka

  Oglądana: 16895 ocena: 6.50

 • Gra Barbie na rowerze

  Gra Barbie na rowerze

  Oglądana: 15800 ocena: 0.00

 • Gotuj z Barbie

  Gotuj z Barbie

  Oglądana: 13395 ocena: 0.00

 • Pieczenie placka z Barbie

  Pieczenie placka z Barbie

  Oglądana: 12071 ocena: 0.00

 • Barbie i zaginione pieski

  Barbie i zaginione pieski

  Oglądana: 11692 ocena: 0.00

Reklama

cookie