Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry bańki 74 gier

Bubble dla dzieci

Ocena gry

Wrzucajmy kulki w takie miejsca gdzie są już dwie kulki takiego samego koloru. Trzy takie same kulki obok siebie znikają i to jest celem tej gry. Graj za pomocą myszki.


Gra bubble dla dzieci

Ocena gry

Zbieraj wszystkie owoce, które znajdują się na ekranie gry. Naszym zadaniem jest wyzbieranie ich wszystkich wtedy drzwi do wejścia do kolejnej planszy się otworzą. Graj za pomocą strzałek oraz spacji0latanie.


Gra bubble machine

Ocena gry

Celuj kulkami w takie miejsca gdzie są dwie kulki lub więcej. Kulek musi być trzy obok siebie aby te kulki znikły. Właśnie to jest celem tej gry. Używaj w tej grze tylko myszki komputerowej.


Gra owocowe kulki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest trochę użyć liczenia. Musimy troszeczkę liczyć. Wrzucaj monety w takie miejsca gdzie wynik jest odpowiedni liczbą owoców. Graj za pomocą myszki.Bubble po szkole

Ocena gry

Wystrzelaj z łuku kulki tak aby kulki były ułożone trzy takiego samego koloru obok siebie. Niech kulki trzy takie same ułożone obok siebie znikają. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra kulki bubble

Ocena gry

Graj w grę buble kuli ta gra polega na tym aby wystrzeliwać z armaty kulki i strzelać w takie miejsca aby kulki były ułożone trzy takiego samego koloru obok siebie. Graj za pomocą myszki.


Gra Spongebob z kulkami

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelanie bańkami do naszych przeciwników. Strzelaj bańkami do przeciwników niech oni zamieniają się w ogromne bańki. Graj za pomocą myszki.


Gra bubble trouble

Ocena gry

Trzy takie same bańki jednego koloru ułożone tuż przy sobie znikają i właśnie to jest głównym celem tej gry. Niech twoje bańki znikają. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra buble dla dzieczyn

Ocena gry

Gramy teraz w grę buble dla dziewczyn. Twoim zdaniem jest w tej grze układać trzy takie same kulki takiego samego koloru obok siebie. Układaj trzy takie same kulki jednego koloru. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra pękające bańki

Ocena gry

Ułóż koło siebie trzy takie same bańki takiego samego koloru. Układaj bańki trzy taki same jednego koloru obok siebie. W tej grze baw się wspaniale używając myszki komputerowej.


Gra pryskające bańki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest układanie trzech baniek obok siebie. Układaj tak bańki aby obok siebie znalazły się trzy takie same bańki jednego koloru. Posługuj się myszką.


Gra bubble town

Ocena gry

Musimy tak strzelań kulki aby obok siebie znalazły się trzy takie same kulki jednego koloru wtedy takie trzy kulki znikają i o to właśnie chodzi w tej grze. Graj za pomocą myszki.


Gra z bubble serca

Ocena gry

Gramy w grę buble ale tym razem naszym zadaniem jest układanie trzech takich samych serc obok siebie. Niech trzy takie same serca będą obok siebie wtedy one znikną. Graj za pomocą myszki.


Gra z bubble

Ocena gry

Wrzucaj kulki tego samego koloru tak aby koło siebie stanęły trzy kulki jednego takiego samego koloru. Wtedy takie bańki znikają. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra bubble shooter

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest niszczyć wszystkie bańki, które znajdują się na obrazie gry. Zniszcz wszystkie bańki prądem. Uważaj na przeszkody. Graj myszką.


Gra bańki dla dzieci

Ocena gry

Układajmy koło siebie trzy takie same bańki czyli trzy bańki takiego samego koloru. Postaraj się aby bańki były układane trzy obok siebie wtedy takie bańki znikają i o to chodzi w tej grze. Graj za pomocą myszki.


Gra z bańkami

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest poukładać tak kulki aby koło siebie znajdowały się trzy takie same kulki tego samego koloru. Do tej gry potrzebna ci będzie tylko myszka komputerowa.


Gra buble kulki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ułożenie trzech takich samych kulek obok siebie. Ułóż trzy takie same kulki buble obok siebie aby one znikły.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry bańki
 • Gra buble kulki

  Gra buble kulki

  Oglądana: 13174 ocena: 0.00

 • Bubbles Game

  Bubbles Game

  Oglądana: 7799 ocena: 0.00

 • Bubble Trouble 8

  Bubble Trouble 8

  Oglądana: 5953 ocena: 10.00

 • Gra pryskające bańki

  Gra pryskające bańki

  Oglądana: 4167 ocena: 0.00

 • Bańki z królewną

  Bańki z królewną

  Oglądana: 4029 ocena: 0.00

 • Uwalnianie kulki

  Uwalnianie kulki

  Oglądana: 3446 ocena: 0.00

 • Gra bańki dla dzieci

  Gra bańki dla dzieci

  Oglądana: 2684 ocena: 0.00

 • Strzelanie w bańki

  Strzelanie w bańki

  Oglądana: 2432 ocena: 0.00

 • Gra z bańkami

  Gra z bańkami

  Oglądana: 1701 ocena: 0.00

Reklama

cookie