Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry bańki 74 gier

Pirackie bubble

Ocena gry

Piraci postanowili zagrać w bubble, ale nie radzą sobie z tym za dobrze. Twoim zadaniem będzie pomóż im. Graj w bubble razem z piratami. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Buble

Ocena gry

Zagrajmy w grę buble. Zapewnij sobie trochę rozrywki oraz trochę pogłówkujmy w tej grze. Trzeba tak strzelać kulkami z przedmiotami aby obok siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki z przedmiotami jednego koloru. Myszka- sterowanie w grze.


Tradycyjna gra bubble

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby strzelać bańkami tak by koło siebie lub obok siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Potrzebujemy do sterowania myszki komputerowej.


Logiczna gra bubble

Ocena gry

Użyj swojego własnego rozsądku w tej grze, ponieważ jest dosyć trudną grą. Twoim zadaniem jest tak przesuwać dziurą w ścianie aby po jednej stronie były kulki niebieskie a po drugiej stronie kulki czerwone. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.Gra myszka miki pryskające bańki

Ocena gry

Gramy razem z Myszką Miki niesamowitą bohaterką bajek Myszka Miki. Zagraj z nią i klikaj na największe bańki aby pękły. Pryskajmy bańkami. Myszka jest ci niezbędna w tej grze.


Bubble trzy w jednej lini

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest tak myśleć oraz strzelać bańkami aby obok siebie znajdowały się co najmniej trzy takie same bańki jednego koloru. Potrzebujemy do gry bańki tylko myszki.


Gra pryskające bańki online

Ocena gry

Gramy w grę pryskające bańki. Strzelaj z armaty bańkami tak aby koło siebie znalazły się trzy klub więcej baniek takiego samego koloru. Jak znajdą się koło siebie trzy lub więcej to bańki pryskają. Potrzebujemy tylko myszki do tej gry .


Pryskające bańki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelać bańkami tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same bańki jednego koloru. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej.


Robot bubble

Ocena gry

Zagrajmy w bubble. Ta gra polega na tym abyśmy rozwalali jedną dużą kulę na mniejsze i do tego aby z niej nic już nie zostało. Rozwalmy całą kulę. Używajmy myszki komputerowej.


Kawowe bubble

Ocena gry

Zagraj w bubble czyli pryskające bańki, w których chodzi o to abyśmy wstrzeliwali tak kulki różnych kolorów aby obok siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki i aby znikły. Graj myszką komputerową.


Gra pryskające bańki

Ocena gry

Zagraj w pryskające bańki. Polega na tym ta gra abyśmy klikali myszką na jak największe bańki i wtedy one pryskają i dają kawałek swojej części bańki obok. Potrzebujemy myszki do tej gry.


Pryskające bańki mydlane

Ocena gry

Układaj bańki tak aby znajdowały się trzy takie same bańki obok siebie oczywiście trzy takie same bańki jednego koloru. Posługujemy się w tej grze tylko za pomocą myszki komputerową.


Gra bubble Mario

Ocena gry

Graj w grę buble razem z niezwykłym bohaterem Mario. Strzelaj baki tak aby obok siebie były ułożone trzy takie same bańki jednego koloru. Graj za pomocą myszki.


Perłowe bańki

Ocena gry

Strzelaj kulki tak aby obok siebie były ułożone trzy kulki takiego samego koloru. Trzy bańki takiego samego koloru ułożone obok siebie znikają. Graj za pomocą myszki.


Gra kulki pryskające

Ocena gry

Wstrzeliwuj tak bańki aby ułożyły się trzy takiego samego koloru obok siebie. Niech będą trzy takie same obok siebie i niech takie bańki znikają. Graj za pomocą myszki.


Podwodne bańki

Ocena gry

W tej grze kulki lecą po trzy układaj je tak aby trzy takie same bańki jednego koloru były obok siebie wtedy one znikną. W tej grze poruszamy się strzałkami.


Szybkie bańki

Ocena gry

Wystrzelaj szybko bańki tak aby były ułożone trzy takie same bańki takiego samego koloru obok siebie wtedy takie trzy same bańki jednego koloru znikają. Graj za pomoćą myszki.


Najnowsze pryskające bańki

Ocena gry

Wstrzeliwuj bańki w takie punkty miejsc gdzie są już bańki takiego samego koloru. Ułóż trzy takie same bańki obok siebie niech one znikną. Graj w tej grze za pomocą myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry bańki
 • Gra buble kulki

  Gra buble kulki

  Oglądana: 13174 ocena: 0.00

 • Bubbles Game

  Bubbles Game

  Oglądana: 7798 ocena: 0.00

 • Bubble Trouble 8

  Bubble Trouble 8

  Oglądana: 5953 ocena: 10.00

 • Gra pryskające bańki

  Gra pryskające bańki

  Oglądana: 4166 ocena: 0.00

 • Bańki z królewną

  Bańki z królewną

  Oglądana: 4028 ocena: 0.00

 • Uwalnianie kulki

  Uwalnianie kulki

  Oglądana: 3445 ocena: 0.00

 • Gra bańki dla dzieci

  Gra bańki dla dzieci

  Oglądana: 2683 ocena: 0.00

 • Strzelanie w bańki

  Strzelanie w bańki

  Oglądana: 2432 ocena: 0.00

 • Gra z bańkami

  Gra z bańkami

  Oglądana: 1698 ocena: 0.00

Reklama

cookie