Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry bańki 74 gier

Bubbles Game

Ocena gry

Bubbles Game jest to bardzo popularna gra z bąbelkami i bańkami. Grajmy w grę Bubbles Game i ustawiajmy kulki obok siebie takie same. Używajmy do gry Bubbles Game myszki komputerowej


Bańki pryskające online

Ocena gry

Zagraj w bańki pryskające. Musisz rozbić wielką bańkę aby rozprysnęła się na mniejsze bańki. Strzelaj w nie używając myszki do strzelania oraz strzałek do poruszania się.


Bańki gra

Ocena gry

Naszym zadaniem jest strzelać z kulek tam aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej do gry. Miłej gry.


Gra pirackie bubble

Ocena gry

Zagrajmy w pirackie bubble razem z piratem pomyśl i strzelaj przedmioty pirackie w takie miejsca gdzie znajdują się co najmniej dwa takie same przedmioty. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.Owocowe bubble

Ocena gry

W tej grze musimy wstrzeliwać kulki w takie miejsca, gdzie jest już przynajmniej jedna kulka lub dwie aby znalazły się obok siebie trzy kulki takiego samego koloru. Potrzebujemy do sterowania myszki komputerowej.


Pękające bubble

Ocena gry

Naszym zdaniem jest rozstrzelać duże bubble na mniejsze aż do tego że nie będzie jej wcale. Strzelajmy w duże kulki a potem w coraz mniejsze aby zabić je do końca. Potrzebujemy tylko myszki.


Uwalnianie kulki

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest uwolnić kulkę, która znajduję się pod wodą. Klikaj na bańki aby pękały a kulka niech uwolni się z pod wody na powietrze.Używaj myszki komputerowej.


Pryskające bańki gra

Ocena gry

Zagraj w grę pryskające bańki. Strzelajmy bańkami w takie miejsca, gdzie znajdują się co najmniej dwie bańki takiego samego koloru, aby po dostrzeleniu trzeciej pękły. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Strzelanie w bańki

Ocena gry

Strzelajmy z łuku w bańki, które po trafieniu pękają. Trafiaj w jak najwięcej baniek za jednym strzałem. Celujmy bardzo dobrze w bańki. Do sterowania potrzebujemy myszki.


Bubble pękające bańki

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelać kulkami tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy kulki takiego samego koloru. Wtedy takie kulki pękają i to jest celem tej gry. Myszka jest potrzebna do sterowania.


Bańki pryskające

Ocena gry

Zagrajmy w bańki pryskające. Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać bańkami w takie miejsca, gdzie już znajdują się co najmniej dwie kulki aby były trzy strzelaj. Myszka-sterowanie w grze oraz spacja i strzałki.


Pękające bańki

Ocena gry

Darmowa gra pękające bańki, która polega na tym aby strzelać kulki tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy kulki takiego samego koloru. Używajmy do gry myszki komputerowej.


Bubble pryskające bańki

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać kulki bubble w takie miejsca gdzie jest już przynajmniej dwie kulki bubble i wtedy bańki pryskają. Myszka- sterowanie główne w grze.


Gra balonowe bubble

Ocena gry

Zagrajmy w balonowe bubble. Lataj oraz zbieraj balonowe kulki. Postaraj się abyś zebrał wszystkie balonowe bubble jak najszybciej oraz przeszedł wszystkie etapy gry. Używajmy strzałek oraz spacji-latanie.


Pryskające bańki dla dzieci

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę pryskające bańki dla dzieci. Wystrzelaj łuku kulki różnych kolorów.Koło siebie muszą być co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Używajmy do gry pryskające bańki dla dzieci tylko myszki.


Halloweenowe buble

Ocena gry

Ta gra to najlepsze bubble. Naszym zadaniem jest grać w grę bubble halloweenowe. Musimy strzelać obok siebie takie same kulki z identycznymi przedmiotami, które znajdują się w środku kulki. Myszka-sterowanie w grze bubble.


Zwyczajne bubble dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra bubble dla dzieci. Pomyśl w tej grze zanim wykonasz jaki kolwiek ruch i wystrzelisz kulkę. Zastanów się gdzie jest już dwie kulki i możesz tam strzelić trzecią aby dostać punkty. Potrzebujemy do gry bubble dla dzieci myszki komputerowej jako sterowanie.


Gra bubble dla dziewczyn

Ocena gry

Lubisz gry bubble. Zagraj w grę bubble dla dziewczyn. Ta gra jest bardzo prosta musimy tylko strzelać kulkami z armaty i też pomyśleć. Koło siebie muszą być co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Główne sterowanie w grze za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry bańki
 • Gra buble kulki

  Gra buble kulki

  Oglądana: 13174 ocena: 0.00

 • Bubbles Game

  Bubbles Game

  Oglądana: 7798 ocena: 0.00

 • Bubble Trouble 8

  Bubble Trouble 8

  Oglądana: 5953 ocena: 10.00

 • Gra pryskające bańki

  Gra pryskające bańki

  Oglądana: 4166 ocena: 0.00

 • Bańki z królewną

  Bańki z królewną

  Oglądana: 4028 ocena: 0.00

 • Uwalnianie kulki

  Uwalnianie kulki

  Oglądana: 3445 ocena: 0.00

 • Gra bańki dla dzieci

  Gra bańki dla dzieci

  Oglądana: 2683 ocena: 0.00

 • Strzelanie w bańki

  Strzelanie w bańki

  Oglądana: 2432 ocena: 0.00

 • Gra z bańkami

  Gra z bańkami

  Oglądana: 1698 ocena: 0.00

Reklama

cookie