Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry balony 58 gier

Uwolnij baloniki

Ocena gry

Postaraj się uwolnić baloniki w tej grze ale nie woni ci ich przebić.Klikając klawisz 1-są strzały do przebijania baloników oraz pod klawiszem 2-kule,które nie przebijają balonów.Graj myszką.


Żabka i balony

Ocena gry

Lecimy statkiem kosmicznym razem z żabką i musimy rzucając kolczastymi kulkami w balony poprzebijać je.Rzucaj celnie w balony i poprzebijaj ich jak najwięcej.Używaj do tego myszki komputerowej.


Przebij balony

Ocena gry

Poprzebijaj wszystkie balony kolczastą kulką.Musisz kierować kulką i przebijać wszystkie balony, które latają.Do tej gry używaj tylko myszki komputerowej.


Gra przebijanie balonów

Ocena gry

Strzelaj z łuku w lecące balony.Musisz w każdej rundzie poprzebijać taką liczbę balonów jaka jest pokazana w prawym dolnym rogu ekranu z grą.Graj za pomocą myszki.Poprzebijaj balony

Ocena gry

Strzelaj z kulek w balony tak abyś je wszystkie poprzebijał/a.Przymierz w balona a potem strzel tak aby go przepić i tak z wszystkimi balonami.Graj używając myszki do grania.


Małpka i baloniki

Ocena gry

Małpka i baloniki darmowa gra w której gramy jako małpka i musimy rzucać lotkami w balony tak aby je poprzebijać. Przebijajmy baloniki lotkami za pomocą myszki komputerowej.


Strzelanie w balony z łuku

Ocena gry

Mamy do dyspozycji łuk i musimy tak z niego strzelać aby poprzebijać wszystkie balony. Używając łuku musimy strzelać w balony i je poprzebijać. Strzałki i spacja jest nam potrzebna do grania.


Balonowa przygoda

Ocena gry

Balonowa przygoda kolejna darmowa gra z naszego serwisu w której będziemy latać statkiem i musimy nim tak kierować aby porozwalać wszystkie balony strzelając w nie. Strzałkami latamy a spacjom strzelamy.


Myszka i balony

Ocena gry

Musisz tak kierować wiatrakiem aby myszka nie wpadła na żadne przeszkody takie jak strzały oraz ptaki, możesz tylko zbierać ser, który myszka bardzo lubi. Zagraj za pomocą myszki komputerowej.


Latanie balonem z zbieranie czerwonych kulek

Ocena gry

Latamy teraz balonem bardzo wysoko, ponieważ aż w chmurach i musimy zbierać czerwone kulki. Postaraj się i zbierz jak najwięcej czerwonych kulek. Latamy myszką.


Strzelanie z łuku w balony

Ocena gry

Strzelanie z łuku w balony jest to gra w której będziesz strzelać w balony z, które wylatują z pojemników. Masz do dyspozycji łuk więc na pewno sobie poradzisz. Strzałkami wybierzmy kąt lotu a spacją strzelamy.


Strzelanie w balona

Ocena gry

Jesteś na drabinie i musisz strzelać w balona, którzy lata koło ciebie. Bardzo się zdenerwowałeś przez tego balona i teraz musisz go przebić rzucając w niego lotkami. Grajmy używając tylko myszki komputerowej.


Lataj balonem i strzelaj

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy latali balonem i musimy uważać aby ptaki, które latają obok nas nie poprzebijały nam dziobami balonów. Strzelać też musisz w ryby w wodzie. Myszką zagraj.


Przebijanie jeżami balonów

Ocena gry

Przebijanie jeżami balonów to darmowa gra z kategorii gry balony w której twoim zadaniem jest odbijać tak jeżami aby one bo odbiciu się od trampoliny uderzały i przebijały balony, które znajdują się na górze. Grajmy myszką oraz strzałkami.


Myszka Miki i balony

Ocena gry

Myszka Miki i balony jest to darmowa gra w której naszym zadanie będzie klikać na bardzo wielkie balony i jak klikniemy na takiego balona to on wybucha i przy okazji rozwala też inne balony mniejsze. Myszką zagrajmy.


Przebij baloniki

Ocena gry

Rzucaj strzałkami w balony tak aby na raz przebić takie balony jak mamy pokazane w dolnym ekranie gry. graj i przebijaj balony. Do tej fascynującej gierki używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Balony znikające

Ocena gry

Balony znikające to gra w której będziemy musieli klikać myszką w takie zbiorowiska balonów, gdzie znajduje się co najmniej trzy takie same balony jednego koloru. Graj używają myszki komputerowej. Miłej gry.


Labirynt z balonami

Ocena gry

Musisz w jak najkrótszym czasie gry odszukać drogi do balonów w labiryncie. Twoje zadanie jest dość trudne i musisz je wykonać jak najszybciej używając do grania myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry balony
 • Gra wyspa totalnej porażki

  Gra wyspa totalnej porażki

  Oglądana: 41895 ocena: 10.00

 • Gra Spongebob z balonami

  Gra Spongebob z balonami

  Oglądana: 9021 ocena: 0.00

 • Gra przebijanie balonów

  Gra przebijanie balonów

  Oglądana: 5450 ocena: 0.00

 • Małpka i baloniki

  Małpka i baloniki

  Oglądana: 4564 ocena: 0.00

 • Gra strzelanie do balonów 3

  Gra strzelanie do balonów 3

  Oglądana: 4230 ocena: 10.00

 • Gra pompowanie balonów na czas

  Gra pompowanie balonów na czas

  Oglądana: 3465 ocena: 0.00

 • Gra w strzelanie do balonów

  Gra w strzelanie do balonów

  Oglądana: 3074 ocena: 0.00

 • Gra balony dla najmłodszych

  Gra balony dla najmłodszych

  Oglądana: 2579 ocena: 10.00

 • Gra strzelanie w balony

  Gra strzelanie w balony

  Oglądana: 2552 ocena: 10.00

Reklama

cookie