Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Bakugan 27 gier

Bakugan na traktorze

Ocena gry

Jedź traktorem razem z Bakuganem i pokonaj bardzp trudne przeszkody, aby dotrzeć do mety.Do kierowania ciągnikiem potrzebne ci są strzałki do gry.


Bakugan Bitwa

Ocena gry

Zagraj w grę z kategorii gry bakugan bitwa i zmierz się ze swoim wrogiem czyli Ben 10.Udowodnij że Bakugan jest lepszy i wygraj bitwę z Ben Tenem.Do poruszania się używaj strzałek, spacja-obrona oraz B,N,M-atak.Powodzenia!


Gra z Bakuganem

Ocena gry

Poruszaj się bajkowym wojownikiem Bakugan i pozbieraj wszystkie kulki ze znaczkami Bakugana i dotrzyj do wyjścia aby przejść do kolejnej planszy gry.Do gry potrzebujesz tylko strzałek.Życzymy udanej gry !


Karty Bakugan

Ocena gry

Karty Bakugan to darmowa gra w której musisz dobrać pary do każdej z karty.Kliknij na jedną z kart i odszukaj do niej identycznej takiej samej karty czyli pary.Używaj do grania myszki komputerowej.



Puzzle Bakugan

Ocena gry

Ułóż puzzle z bajkowym wojownikiem Bakuganem.Postaraj się ułożyć puzzle w jak najkrótszym czasie gry oraz tak aby każdy z puzzli pasował do pozostałych.Graj za pomocą myszki komputerowej.Powodzenia!


Bakugan na motorze

Ocena gry

Wciel się w Bakugana i jeździj motocyklem i zbieraj czerwone kółka.Musisz postarać się i zebrać jak najwięcej czerwonych kółek.Do gry używaj strzałek.


Skacz po drewnach na wodzie

Ocena gry

Kolejna zręcznościowa gra czeka na ciebie Skacz po drewnach na wodzie.Grasz jako Bakugan i do ciebie należy przeskoczyć jak najwięcej drewienek.Graj myszką.Wybierz odpowiednią moc skoku i skacz.


Bakugan na motocyklu

Ocena gry

Wciel się w niesamowitego wojownika i bohatera, którym jest Bakugan.Pokonaj bardzo wiele trudnych przeszkód motocyklem.Graj używając do tej gry tylko strzałek.


Bitwa Ben 10 vs Bakugan

Ocena gry

Wybierz jednego z 2 bohaterów i zmierz się w strzelaniu z łuku. Strzelajmy do naszego przeciwnika. Twoim zadaniem jest wygrać bitwę na łuki. Używajmy do strzelania z łuku myszki komputerowej.


Bitwa Ben 10 Vs Bakugan

Ocena gry

Wybierz jednego z graczy i stań do walki.Poruszaj się za pomocą myszki.


Ben10 i Bakugan Bitwa

Ocena gry

Gra ta polega na walce na ringu.Wybierz sobie postać i bijcie się.Niech wygra najlepszy.Graj za pomocą myszki oraz spacji a także BNM


Bakugan Trening

Ocena gry

W tej grze razem bohaterami rzucasz kulą do celu.Posługujesz się w grze za pomocą myszki.


Ben 10 na snowboardzie

Ocena gry

Czeka tutaj na nas super szybki zjazd na desce razem z Ben 10. Po drodze musimy unikać niebezpieczeństw jakie na nas będą czyhać. Jeździmy i skaczemy strzałkami.


Karty z Ben 10

Ocena gry

Do układania czekają na Nas karty z postacią Ben 10. Zadaniem naszym będzie odrywanie kart takich samych. Używamy do tego myszki.


Puzzle dla dzieci z Ben 10

Ocena gry

Kolejne już puzzle z Ben 10 przeznaczone dla dzieci, tym razem są to puzzle w wersji online. Po prawej stronie znajdziemy rozsypane elementy puzzli z których będziemy układać obrazek z Ben 10 i jego superbohaterami.


Układanka z Ben 10

Ocena gry

Do ułożenia będziemy mieli obrazek w tej układance. Po prawej stronie odnajdziemy elementy z których to będziemy musieli ułożyć postać Ben 10, która znajduje się po lewej stronie układanki.


Gra Ben 10 i Bakugan

Ocena gry

W końcu musiało dojść do pojedynku w grze między Ben 10 i Bakugan. Do gry używamy myszki. Wybieramy jedną z postaci albo Ben 10 albo też Bakugan. Zadaniem naszym będzie pokonanie przeciwnika niż on nas pokona.


Gra w kulki z Ben 10

Ocena gry

Będziemy grali w klasyczne kulki z Ben 10. Musimy strzelać kulkami o odpowiedniej grafice do takich samym kulek, gdy obok siebie pojawią się trzy takie same kulki znikną, a my dostaniemy za do punkty do gry, gramy myszką.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Bakugan
 • Ben10 i Bakugan Bitwa

  Ben10 i Bakugan Bitwa

  Oglądana: 33215 ocena: 0.00

 • Bitwa Ben 10 Vs Bakugan

  Bitwa Ben 10 Vs Bakugan

  Oglądana: 15124 ocena: 9.00

 • Bakugan Trening

  Bakugan Trening

  Oglądana: 9477 ocena: 10.00

 • Ben 10 i Kraken

  Ben 10 i Kraken

  Oglądana: 8683 ocena: 2.00

 • Gra z Ben 10

  Gra z Ben 10

  Oglądana: 8676 ocena: 10.00

 • Gra dla dzieci ben 10

  Gra dla dzieci ben 10

  Oglądana: 7296 ocena: 0.00

 • Platformowa gra z Ben 10

  Platformowa gra z Ben 10

  Oglądana: 6275 ocena: 0.00

 • Puzzle Ben 10

  Puzzle Ben 10

  Oglądana: 5448 ocena: 0.00

 • Ben 10 na snowboardzie

  Ben 10 na snowboardzie

  Oglądana: 5235 ocena: 10.00

Reklama

cookie