Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry auta 378 gier

Traktor ora pole pługiem

Ocena gry

Tym razem ponownie kolejna gra z serii gry oranie pola w której to grze wcielamy się w traktorzystę i będziemy jak już pewnie się domyślacie po samej nazwie tej gry orali pole. Na samym początku gry oczywiście musisz dojechać na pole, które będziesz orał.Droga po której będziesz jednak jechał to droga na której nie brakuje przeszkód na przykład takich jak ostre zakręty na których musisz znacznie zwolnić swoją prędkość aby nie wypaść z tory.Do grania potrzebujesz tylko zupełnie strzałek.


Ciągnik oranie pola

Ocena gry

Ciągnik oranie pola to gra w której wcielamy się w farmera czyli potocznie mówiąc w rolnika i naszym zadaniem tak jak już się pewnie domyślasz nawet po nazwie tej gry będziemy musieli orać pole.Na początku gry musisz jednak dotrzeć do pola, które będziemy orali, ponieważ już przeorałeś pół pola i musiałem zostawić sprzęt na polu i jechać na farmę czyli do domu na obiad. Jesteś już po obiedzie i pora wrócić na pole i zaorać je. Uważaj aby w drodze powrotnej się nie zgubić.Do jazdy i orania pola ciągnikiem potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Gra oranie pola traktorem

Ocena gry

Tym razem będziemy orali pole traktorem. Na samym początku gry musimy oczywiście dojechać na pole aby je zaorać. Przed tobą jednak długa droga na której nie brakuje przeszkód takich jak ostre zakręty i tym podobne.Musisz jechać bardzo rozważnie i postarać sie oczywiście dotrzeć do mety czyli w tym wypadku pola, które będziemy orali w jak najkrótszym czasie gry.Do grania i orania pola potrzebujesz tylko zupełnie strzałek.


Gra robienie zakupów z Diego

Ocena gry

Gra robienie zakupów z Diego to gra w której jak sama nazwa wskazuj będziemy robić zakupy. Zrób zakupy a następnie dostarcz je do celu jadąc rowerem. Do gry potrzebujesz tylko strzałek. Uważaj aby po drodze do celu nie zgubić zakupów.Gra strażak Sam dla dzieci

Ocena gry

Zagraj w grę w której głównym bohaterem jest strażak Sam. Kieruj strażą pożarną i omijaj dziury na drodze. Musisz jechać jak najszybciej, ponieważ jedziecie ugasić pożar.Pamiętaj żeby zachować na drodze bezpieczeństwo. Kieruj wozem strażackim używając strzałek.


Szalona jazda na autostradzie

Ocena gry

Kierujesz w tej grze bardzo szybkim autem, którym jest Dodge. Musisz wyprzedzać wszystkie samochody na autostradzie oraz gdy spotkasz samochód oznaczony czerwonymi to musisz go zepchnąć z trasy tak aby się rozbił. Do gry używaj strzałek.


Uliczne wyścigi 3 d

Ocena gry

Wybierz sobie samochód z wielu modeli, które są dostępne i weź udział w ulicznym wyścigu po Polskich drogach. Staraj się jechać jak najszybciej aby zwyciężyć w wyścigu i wyprzedzić rywali oraz zdobyć jak najlepszy czas. Kierujemy autem za pomocą strzałek.


Freeway Fury

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą samochodu i poruszaj się po zakorkowanej drodze. Postaraj się omijać wszystkie samochody tak aby z żadnym się nie zderzyć oraz przejechać jak największy dystans trasy. Steruj samochodem używają strzałek.


Gra kaskader

Ocena gry

Wciel się w prawdziwego kaskadera i stań przed wyzwaniem. Poruszając się samochodem skacz z ramp, tak aby bezpiecznie wylądować na ziemi aby nic Ci się nie stało. Postaraj się o jak najlepsze skoki samochodem, ponieważ przed tobą jedzie kamerzysta i wszystko nagrywa. Do gry używaj spacji- gaz oraz strzałek do kierowania pojazdem.


Patyczak na rowerze

Ocena gry

Tym razem poruszamy się rowerem razem z patyczakiem. Musimy przebyć jak największy odcinek drogi oraz po drodze wykonywać triki oraz zbierać przedmioty aby otrzymać jak najwięcej pieniędzy. Gramy strzałkami oraz większa instrukcja w grze w samouczku.


Wyścigi motorów 3d

Ocena gry

Wybierz swój motocykl i weź udział w wyścigach motocyklowych na specjalnie przygotowanym wcześniej orze wyścigowym. Postaraj się jechać jak najszybciej oraz tak aby dotrzeć na metę jako pierwszy bez żadnej kolizji. Kieruj motocyklem za pomocą strzałek.


Wyścig na torze

Ocena gry

Weź udział w wyścigu w którym tylko ścigają się auta marki Mercedes. Pokaż swoje umiejętności zawodowego kierowcy i pokonaj wszystkich rywali. Dotrzyj jako pierwszy na metę i wygraj wyścig. Strzałki- kierujemy samochodem.


Wyścigi 3d

Ocena gry

Przenosimy się tym razem na tor wyścigowy gdzie będziemy brali udział w wyścigach.Zasiądź za kierownicą samochodu wyścigowego i rusz w drogę ku mecie.Do sterowania samochodem używaj tylko strzałek. Powodzenia.


Samochodem po nierównościach

Ocena gry

Samochodem po nierównościach to darmowa gra z kategorii gry auta w której prowadzimy auto i naszym zadaniem jest jechać i pokonywać nierówności na drogach oraz przeszkody.Należy także zbierać złote monety.Do grania używaj strzałek.


Gra Buggy

Ocena gry

Wsiądź za kierownicę lekkiego szybkiego Buggy, który poradzi sobie z każdymi przeszkodami jakie tylko spodka na drodze w każdej sytuacji nie ważne czy zima czy lato lub inna pora roku Buggy zawsze będzie pokonywał wszystkie przeszkody jakie staną mu na drodze.Do jazdy Buggym używaj strzałek.


Gra odśnieżanie

Ocena gry

Kieruj spychem do odśnieżania i posraj się pozbyć wszystkiego śniegu, który leży na zasypanym parkingu.Spychaj śnieg na boki parkingu, tak aby nie blokował przejazdu dla innych kierowców, którzy chcą zaparkować samochód.Steruj spychaczem za pomocą strzałek.


Wyścigi gokartów online

Ocena gry

Weź udział w wyścigach gokartów i ścigaj się na specjalnych torach kartingowych dla gokartów.Wybierz gokarta,trasę i zasiądź za kierownicą gokarta.pokonaj swoich rywali i udowodnij że to ty jesteś najlepszym kierowcą gokartów.Do gry używaj strzałek.


Gra ze spychem

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą ogromnego potężnego spychacza.Celem gry jest pokonanie dwóch okrążeń toru w jak najkrótszym czasie gry.Postaraj się i jedź jak najszybciej aby pokonać rekord toru, oczywiście uważaj aby nie zaliczyć żadnej kolizji lub poważnego wypadku.Sterowanie i kierowanie spychaczem za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1020 21 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry auta
 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195655 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183900 ocena: 9.77

 • Zaparkuj samochód 2

  Zaparkuj samochód 2

  Oglądana: 38046 ocena: 8.20

 • Przewożenie towarów gra

  Przewożenie towarów gra

  Oglądana: 36073 ocena: 0.00

 • Załaduj samochód

  Załaduj samochód

  Oglądana: 33766 ocena: 7.86

 • Załaduj ciężarówkę

  Załaduj ciężarówkę

  Oglądana: 30731 ocena: 10.00

 • Tuning samochodu

  Tuning samochodu

  Oglądana: 28954 ocena: 1.00

 • Parkowanie tira

  Parkowanie tira

  Oglądana: 24964 ocena: 5.50

 • Gra ekstremalna jazda kiblem

  Gra ekstremalna jazda kiblem

  Oglądana: 24394 ocena: 10.00

Reklama

cookie