Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry 3d 23 gier

Klocki 3d

Ocena gry

Klikajmy na takie klocki, które koło siebie się ustawiły po 3 klocki takiego samego koloru. Musisz klikać na klocki, które są ustawione trzy obok siebie. Naszym zadaniem jest klikać na takie klocki aby one znikały. Myszką gramy.


Gra w statki 3d

Ocena gry

Zagraj w grę bardzo popularną i znaną. Musisz na początku rozstawić swoje statki a później już po rozstawieniu ich atakujmy statki przeciwnika. Używajmy do statki 3d myszki.


Tetris 3d

Ocena gry

Jest to bardzo realistyczna trój wymiarowa gra tetris. Jej grafika jest bardzo ładna. Musisz ustawiać figury z klocków tak aby koło siebie były poustawiane figury z klocków tetris tego samego koloru. Strzałkami gramy.


Czołgi 3d

Ocena gry

Jest to bardzo fajna oraz ciekawa gra z czołgami. Musimy w tej grze wcielić się w role wojskowego, który operuje działem w czołgu i musimy strzelać z działa od czołgu. Używajmy myszki komputerowej.Pilot samolotu 3d

Ocena gry

Jesteśmy pilotem samolotu. Lećmy samolotem i trenujmy nasze latanie i podczas lotu zbierajmy czerwone kulki. Pozbierajmy kulki latając samolotem. Zabaw się w pilota i latajmy samolotem. Używajmy myszki do latania.


Rally 3D

Ocena gry

Rally 3D jest to gra samochodowa wykonana w grafice 3d. Naszym zadaniem jest w tej grze ścigać się samochodami na torze wyścigowym ścigaj się i wygrywaj wyścigi. Ścigamy się strzałkami oraz spacja-nitro.


Bilard 3d

Ocena gry

Zagraj w bilarda 3d. Najlepsza gra bilard 3d. Zmierzmy się z naszym przeciwnikiem i pokonajmy go. Zostań mistrzem gry w bilarda. Używajmy myszki komputerowej do tej gry.


Gra latanie samolotem 3d

Ocena gry

Latajmy samolotem w grze która jest bardzo realistyczna ponieważ grafika w niej jest trójwymiarowa czyli jest grafika 3d. Uważaj na skały i różne piramidy. Graj za pomocą strzałek.


Gra urządzanie kuchni 3d

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest urządzić kuchnie aby była jak najładniejsza i jak najnowocześniejszą kuchnią. Postarajmy się i urządźmy kuchnie jak najładniej. Potrzebujemy myszki.


Strzelanka 3d

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy bronili swojej bazy wojskowej. Broń własnej bazy wojskowej. Strzelaj z pistoletu maszynowego do przeciwników. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Górskie wyścigi rowerowe 3d

Ocena gry

Weź udział w górskich wyścigaj rowerowych. Ścigaj się z najlepszymi rowerzystami. Wyścig odbywa się na górskich ścieżkach. Używajmy do tej gry strzałek. Bardzo realistyczna gra.


Bilard 3d

Ocena gry

Zagrajmy w bilarda. Ta gra jest bardzo realistyczna ponieważ grafika w niej jest trójwymiarowa. Używajmy w tej grze naszych umiejętności oraz myszki do grania.


Gotowanie 3d

Ocena gry

Gotuj oraz przyrządzaj potrawy. Ta gra jest w najlepszej jakości grafice bo jest w 3d. Możesz ugotować potrawę i wcielić się w najlepszego kucharza na całym świecie. Graj myszką.


Czołgi 3d

Ocena gry

Graj w grę czołgi 3d jest to bardzo realistyczna gra z czołgami. Strzelaj z czołgów do swoich przeciwników. Samolotów oraz samochodów na lądzie. Używaj strzałek oraz spacji -strzał.


Teniss 3d

Ocena gry

Zagrajmy w tenisa. Poczuj się prawdziwym zwolennikiem gry w tenisa. Graj jak zawodowca. Pokonywaj wszystkich przeciwników, którzy z tobą grają w tenisa. Używaj tylko myszki komputerowej.


Przedostanie się do celu 3d

Ocena gry

Dostań się do celu tam gdzie masz dotrzeć. Pokonaj najpierw bardzo ruchliwą ulicę a potem rzekę skacząc po kłodach. Używaj strzałek.


Strzelanie do manekinów 3d

Ocena gry

Strzelajmy do manekinów w tej grze i trenujmy dzięki temu celność strzałów. Postaraj się aby twoja celność była jak najlepsza. Strzelaj szybko i trafnie do celu, w cel. Używaj myszki komputerowej.


Strzelanka 3d

Ocena gry

Strzelaj się w 3d. Ta gra oraz grafika, która jest w tej grze jest bardzo realna. Strzelaj do swoich przeciwników. Musisz ich wszystkich zabić. Używaj myszki oraz spacji i klawiszy 1,2,3,4,- zmiana broni. Spacja-wychylenie, myszka-strzał.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry 3d
 • Gra w statki 3d

  Gra w statki 3d

  Oglądana: 23134 ocena: 4.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22891 ocena: 0.00

 • Gra latanie samolotem 3d

  Gra latanie samolotem 3d

  Oglądana: 22815 ocena: 0.00

 • Jazda samochodem 3d

  Jazda samochodem 3d

  Oglądana: 20986 ocena: 5.50

 • Bilard 3d

  Bilard 3d

  Oglądana: 17294 ocena: 5.50

 • Górskie wyścigi rowerowe 3d

  Górskie wyścigi rowerowe 3d

  Oglądana: 15508 ocena: 7.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 15316 ocena: 0.00

 • Gra urządzanie kuchni 3d

  Gra urządzanie kuchni 3d

  Oglądana: 10277 ocena: 5.00

 • Gotowanie 3d

  Gotowanie 3d

  Oglądana: 9347 ocena: 10.00

Reklama

cookie