Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe gry 49 gier

Karmienie głodnego potworka

Ocena gry

Mały potworek jest bardzo głodny.Musisz tak zrobić aby jabłuszko trafiło żółtego potworka a czerwony potworek żeby go nie zjadł.Uważaj na niego.Graj myszka.Powodzenia!


Gra przebijanie balonów

Ocena gry

Strzelaj z łuku w lecące balony.Musisz w każdej rundzie poprzebijać taką liczbę balonów jaka jest pokazana w prawym dolnym rogu ekranu z grą.Graj za pomocą myszki.


Gra układanie drogi

Ocena gry

Ułóż drogę dla samochodów tak aby one dotarły na drugą stronę planszy czyli na metę toru, gdzie odbywa się dzisiejszy wyścig.Potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Żołnierz w akcji

Ocena gry

Wciel się w żołnierza i udaj się na wojny w Libi.Staw czoło wrogom.Pozabijaj przeciwników i pozbieraj haracz.Graj za pomocą strzałek-poruszani się oraz spacja-strzał.Inwazja zombiaków

Ocena gry

Pokonaj zombiaków w grze.Strzelaj do zombie i pozabijaj ich wszystkich.Możesz kupić sobie lepszą broń jeżeli tylko zarobisz kasę.Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się, 1,2,3-zmiana broni oraz myszka-strzał.


Gra snajperska misja

Ocena gry

Wykonaj bardzo trudną snajperską misję.Misja polega na zabiciu terrorystów.Pozabijaj ich wszystkich .Uważaj abyś ty nie stał się ranny.W,A,S,D-poruszanie się oraz myszka strzał, S-przybliżenie.


Triki na motorze

Ocena gry

Wykonuj jak najlepiej punktowane triki na motorze.Postaraj się i wykonuj jak najlepsze triki.Używaj strzałek do jazdy oraz Z,X,C,V,B,N-triki.


Ochroń biuro

Ocena gry

Jesteś ochroniarzem i musisz ochronić biuro przed złodziejami.Jeżeli uda ci się to zadanie to zarobisz ładną kasę w gotówce.Używaj myszki do grania.


Kowbojska ubieranka

Ocena gry

Ubierz kowbojów i kowbojki jednej z farmy.Potrzebują twojej pomocy.Wybierz najładniejsze ubrania i ubierz je w nie.Używaj do tej gierki tylko myszki komputerowej.


Barek z drinkami

Ocena gry

Wykonuj drinki.Wciel się w barmana i pracuj przy barze oraz wykonuj bardzo dobrze drinki.Wybierz alkohol do drinka oraz potem ozdób go.Myszką zagraj.


Drinkowe pary

Ocena gry

Dopierz każdej karcie, na której jest narysowany drink drugą taką samą kartę z identyczną parą. Klikaj na karty i dobieraj do nich drugą taką samą.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Utrzymaj pijaka w równowadze

Ocena gry

Masz bardzo trudne zadanie,ponieważ musisz utrzymać siedzącego pijaka na stołku w równowadze.Musisz także łapać kolejne drinki i pić je.To nie jest łatwe.Spróbuj swoich sił.Graj myszką.


Zostań barmanem

Ocena gry

Zostań barmanem to gra w której musisz przygotowywać drinki dla pewnego klienta, który dziś jest bardzo spragniony i potrzebuje się napić jakieś dobrego drinka, którego ty przygotujesz.Graj myszką.


Shrek dopasuj pary

Ocena gry

Dopasuj pary bohaterom ze Shreka.Klikaj na jedną kartę i postaraj się odszukać jak najszybciej do niej drugiej takiej samej karty czyli pary.Myszką zagraj.


Pokonaj smoki ze Shrekiem

Ocena gry

Pokonaj razem ze Shrekiem małe smoki .Postaraj się i pozabijaj je wszystkie strzelając do nich.Nie pozwól aby cię zabiły.Poruszaj się strzałkami oraz spacja-strzał.


Przygoda z Osłem ze Shreka

Ocena gry

Uciekaj osłem przed światem.Uważaj na bardzo trudne przeszkody.Musisz przeskakiwać rzeko oraz strumyki, unikać gałęzi.Poruszaj się używając strzałek w tej grze.


Shrek Puzzle

Ocena gry

Czas na układanie puzzli ze Shrekiem naszym ulubionym bohaterem.Ułóż puzzle ze Shrekiem,osłem,Fioną oraz innymi przyjaciółmi Shreka.Układaj myszką komputerową.


Puzzle ze Shrekiem

Ocena gry

Ułóż bardzo ładne i ciekawe puzzle ze Shrekiem.Postaraj się je ułożyć w jak najkrótszym czasie gry.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Ciekawe gry
 • Ochroń owoce

  Ochroń owoce

  Oglądana: 4770 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę kosmiczną

  Obroń swoją bazę kosmiczną

  Oglądana: 1776 ocena: 0.00

Reklama

cookie